• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 18.3.19 באתר: תקציר פרק 7 בקמפיין של לואיזה פרייסגירדל - "ראש לעכברים"

טוב. אני נהניתי מהפרק. אישית, לא כל כך מת על פטריות. אהבתי את הגיחה שלהן למעבדת האלכימאי.

נראה שהת'אין בדרכו מסור לחובות הממשל. הוא פשוט נופל מאביו בתחום (נראה לי שהוא גם לא מסכים איתו בכמה נקודוות.) ההתעקשות שלו לגיטימית למדי. רק ישראלים יכולים לנהל ישיבה וגם לאכול. ויורשו לא ירש מאומה מהכשרון של הת'אין אורדו.
מה שכן, הת'אין מפגין כשרון ביצירת אויבים ובטיפוחם. אני לא אופתע אם יש כמה בני טיפוחים גם בטירה.

הגנרל בלאקפוט נשמע כטיפוס מעניין. עניין החוות החרוכות מזכיר לי את כל הסיפור עם עוטף עזה.

מה הסיבה שרוזלין עוזרת ללואיסה בכלל? הבנתי שזה קשור לכבוד שאנשי הטירה הוותיקים העניקו לאביה אבל לי זה לא מובן מהפרק.

האם השגיאה של שוליית האלכימאי מכוונתו? עכברושים זו מילה נרדפת לחולדות. היית מצפה מאלכימאי של התאין להעסיק מספר שוליות. יש לו בטח את המשאבים לכך.

תודה על התגובה :)

על-פניו, רוזלין נזקקת ללואיזה כדי להתמודד עם השומרים ולאפשר לה זמן לפרוץ את המנעול. אולי היא גם מנחשת שמאחורי המנעול יהיו אתגרים קטלניים עוד יותר בהם היא תזדקק לעזרה חמושה מסוגה של לואיזה.
ואולי גם יש דברים מעבר לזה שרוזלין רוצה 'להרים' כמה תכשיטים יקרים לפני שתסתלק, והיא רואה בלואיזה בת-ברית פוטנציאלית, או לפחות מי שחולקת איתה את סלידתה מהתאין.

תודה רבה על התגובה :)

ברי נשלטת כנראה בידי ראש עיר ו/או מועצה שממנה את ראש העיר ושולטת ביחד איתו (כאשר סביר להניח שהכוח בידי סוחרים עשירים, נכבדים וראשי קהילות). האצילים כדוגמת זה שאיים על התאין, לא שולטים בברי עצמה, אלא יותר בקצוות של ארץ ברי, כאשר האדון של טרסטלרידג', לפי שמו, שולט כנראה באיזור צפוני, במקום בו ארץ ברי גובלת במחוז העתיק של ה-North downs שהקיף בעבר את העיר פורנוסט.

אם תשאל את האציל הזה, הוא בוודאי נצר לבתים המיוחסים ביותר בארנור אם לא מעבר לזה.
בפועל, לך תדע...
אבל כנראה שמדובר במשפחה ששלטה באדמות באיזור צפון ארץ ברי / דרום ה-north downs לאורך הנתיב הירוק, לפחות במשך כמה דורות בסוף העידן הרביעי, ומאד מקנאת לכבודה.

חזרה