• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 11.3.19 באתר - פרק 2 בסיקוול של קמפיין 'דמדומי המערב'

אמבטיה חמה מבושמת בריח סחלבים, עם רכיכות רצחניות שאורבות בתוכה; אנשי כת מטורפים עם פנים צבועות אדום, שמזנקים על מרכבה דוהרת מגגות חשוכים; ונפלאות היכל הסופרים המהודר, על שלל סופריו ותככיו (והאם אכן ישנו פייטן שמתעקש לתרגם את שמם של הרוהירים העתיקים כ'סוסאים'?)

תקציר ההרפתקאה האחרונה בקמפיין דמדומי המערב עלה לרשת :)
"עמוקה היא המצולה, וסוסאים בה הרבה"

קישור ישיר לפרק החדש: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/rombrind/chap2.html

קישור לאינדקס של הקמפיין: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/index.html

קבצים מצורפים

• dark castle.jpg
    dark castle.jpg
    35.9 KB · צפיות: 457
עדכון טוב. התיאור של היכל הסופרים מבדר. הסצנה עם הרכיכה הזכירה לי היתקלות לא נעימה עם תולעים לבנות שנבעה מכך שהשארתי אורז רקוב יותר מדי זמן בקרבה לצנרת הביתית (רק שהשלכתי את האורז הרקוב לפח, הדברים הללו נעלמו סוף סוף.)

לגבי טבעה של לארלית, אני חושב שת'ורינגוות'יל יכולה להיחשב יותר להולכת עור. אחרי הכול, לות'יין עטתה את צורת עטלף הענק שלה. (וגם סאורון עטה צורת ערפד אחרי שלות'יין הביסה אותו.)
וחוץ מזה, אאז"נ, לא הוזכרו עטלפי ענק כבר? הייתי מצפה מרומברינד להיזכר בהם. אני מניח שהסיבה לכך שהגמדים לא נתקלו במורוול הוא שהם למדו את הלקח מתקרית הבלרוג והם לא מחפשים לעצמם צרות במעמקי האדמה, איפה שסביר להיתקל ביצורים כהי עור כאלו.
(גנדלף מזכיר שיש משהו נורא במעמקי האדמה בסיפורו לחבורה על קורותיו אחרי שהוא והבלרוג נפלו אל התהום.)

בכלליות, הרוהירים נשמעים כמו גונדורים בפרק הזה. קצת יותר מדי מעודנים.

לפחות התולעים הלבנות שלך לא יכלו לפעור לוע בגודל של כלב קטן...

לגבי לארלית' והאם הקדומה שלה.
ת'ורינגוויתי'יל היא ערפדית תבונית ששירתה את מורגות' בעידן הראשון, ומוזכרת במפורש בסיפור על ברן ולותיין. כמסתבר, ת'ורינגוויתיל שימשה מעין שליחה בין מורגות לבין סאורון, שהיה אז מעין שר-צבא או משרת בכיר של מורגות. ברן ולות'יין כנראה הרגו אותה, ולות'יין התחזתה אליה כשהם הסתננו לתוך המבצר של מורגות' באנגבנד.
ב-Lord of the ring online המציאו יצורים ערפדיים מהזע של ת'ורינגווית'יל ששורצים בכל מיני מקומות חשוכים במיוחד, ואני לקחתי השראה מהם כאשר עיצבתי את הדמות של לארלית' - בתוספת יכולת שלה להסוות/להעלים באורח משכנע את הסממנים החיצוניים הערפדיים שלה כך שתראה כמו אישה יפיפיה (אם כי כאמור, לא ב-100%).

מי שמעודן זו איליתה שחיה ליד ה-Reeve, שגדל והתחנך בגונדור (ליתר דיוק - דול אמרות) ומנסה ליצור לעצמו גונדור קטנה משלו. לא הרוהירים מה"עמך".

חזרה