• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 21.2.19 באתר: תקציר פרק 1 לסיקוול של קמפיין "דמדומי המערב"

האתר עודכן אתמול בלילה.
ערכתי את האינדקס של קמפיין דמדומי המערב, והוספתי תקציר של ההרפתקאה שסיימנו להריץ השבוע (היתה מספיק ארוכה לשני מפגשים מלאים, כמסתבר), שהיא הפרק הראשון ב"סיקוול" לקמפיין דמדומי המערב.

הענף הזה של הקמפיין מתאר את קורותיו של רומברינד סילברברד, לאחר שנפרד מאיסילור וקלבריאן ופנה צפונה, כשהוא מלווה את המסטר שלו לשעבר, רב-האומן הזקן קלדואין, לכיוון מוריה - דרך חבל וילדרמור, שהוא מחוז הצפון של רוהאן.

הפרק הראשון, שמתחיל כאשר רומברינד מתקרב לעיר המחוז פורלאו, נקרא "אה, בשר טרי".

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/rombrind/chap1.html

תהנו :)

עדכון טוב. קצת מתיש בקריאה ראשונה אבל טוב. הקטע עם הגמדים היה מוזר במובן טוב אבל מוזר. אני מניח שהגמדים יכולים לומר שהשתנו כמה דברים מהעידן הראשון בו הם עבדו למען חדוות היצירה.

האם יש לך תוכנית להרחיב יותר גם על גזעי הגמדים האחרים פרט לדורהאנדס?

אני חייב לציין שאדון האופל של ארדה ב' יצטרך לפצות את 'איש המומאק' על כך שהוא הלך עד צפון רוהאן ונלכד בזירת גלדיאטורים פסיכוטית רק בשביל למצוא את עלובת הנפש ההיא, ואריסה. לא שזה יקרה...

ארנדיס, בפירוש, נשמעת כמישהי מעט לא שפויה. אני לא חושב שנחוצה הקסמה חזקה מאד כדי שת'ורודיד יסכים עם לארלית' שהוא לא צריך את אמו המטורפת למחצה לצידו. האם מה שהיא שתתה בפרק הוא דם של צעירים (היא בחברה טובה, כמסתבר. זה הלהיט כרגע בקרב בכירי עמק הסיליקון.)? אני מניח שהעניין עם הלטאות הללו היו מה שהתיש אותה. אחרי הכל, נארוון עשתה את עיקר העבודה עבורה בקרב, לא?

הסצנה עם הנגועים היא באמת שיא של טירוף. לגבי דבי האימים, אני מניח שמאיאר נחותים שהתגלמו בבשר ודם יעשה אותם אפיים מדי וסתם תבשיל זוועות מהסוג שבעזרתו מלקור יצר את קרכרות' לא מספיק מרשים.

אז מה היא בדיוק לארלית'? אני מניח שזו לא הפעם האחרונה שנראה ממנה.

תודה על התגובה.
וכן, יתכן שארחיב על גזעי גמדים נוספים - כמו אלו שהופיעו בקטע מהרפתקאה של אלאניס במורדור ששחררתי בפייסבוק.
לגבי לארלית' - כנראה שעוד נראה ממנה, ואולי אז יתברר מה היא באמת.

תודה על התגובה :)

מיהי נארוון, מלכת גונדור לשעבר (והיו בעם גם מי שכינו אותה 'האיסטרי האדומה' - במחשבה שיש לה כוחות כשפים שקשורים באש) ואילו כוחות יש לה / היו לה, ובאילו מחיר... הקמפיין עוד יגע בזה, והרבה.

חזרה