• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 20.1.18 באתר: "אויבו של אויבי" - תקציר פרק 16 בקמפיין 'דמדומי המערב'

תקציר הפרק האחרון בקמפיין "דמדומי המערב" הושלם ועלה לרשת:
------------------------------------------------------------------------------
הפרק, ששמו הוא "אויבו של אויבי" ממשיך את ההרפתקאה מהרגע שבו הדמויות קיבלו החלטה שלא לרדוף אחרי כוח קטן של בני-מזרח שנמצא בדרכו למחנה הרוהירי במאונדראוג, אלא להתקיף את המכשפים בני-המזרח שעל הגבעה, ולשבש את הריטואל המפחיד שהם שקועים בו, שנועד לזמן יצור מזעזע - שמסתבר כרוח טבע עתיקה ומעונה.
אלא, שדווקא לאחר שהמשימה מושלמת בהצלחה, מסתבר עד מהרה שהאויב המסוכן ביותר הוא הבגידה מבפנים; ת'אן הרות'גאר, מיואש מהיחס המתנשא שקיבל במשך שנים ממושל חבל המזרח של רוהאן, ומלא בחשש כי המחוז העני שלו עומד להפוך לחזית מלחמה ולהשרף באש, ברגע בו יצלחו בני המזרח את האנדואין, בגד בבית איאורל ונשבע אמונים לנסיך יאנארי א-קאראדין.
בכדי לגבור עליו, ולחלץ בזמן את בני הערובה שלקח (הגם שחלקם, בעיני הדמויות, מרושעים בהרבה מבני המזרח והיה ראוי שיקוצצו לחתיכות), הדמויות צריכות לצלול את תוך הבוץ, ולעבוד עם כמה מהבריות המרופשות, הנאלחות והבוגדניות ביותר במחוז.
לתוך כל אלו, נכנסים סיפוריהם של ילד אובד, שחזר בתוך משרת ערמומי של משמר היונה; אורגת-ערפל מוזרה וצמאה לכוחות הפכפכים הנמצאים בתוך גבישים שנחפרו עמוק מתוך האדמה; מפקד משמר מודח שמנסה לזכות במעט מהכבוד שאבד לו; וגבירה יגעה וחלושה עדיין, שניצלה בנס ממעמקיו השחורים ביותר של הצל.

קישור ישיר: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/chap16.html

האינדקס של הקמפיין: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/index.html

תהנו :)

קבצים מצורפים

• ruined fort.jpg
    ruined fort.jpg
    56.6 KB · צפיות: 560
פרק מצוין. אהבתי.

בשל אורך הזמן שבו מפורסם הקמפיין, מתי הדמויות נפרדו מקאהאדרה? למיטב הבנתי, מדובר במסע ארוך... טוב, מזרח הארץ התיכונה הוא מקום עצום. הגיוני שיש מקומות ושליטים שהם מעבר לשליטתו של הנביא הכחול כמו הנסיך יאנארי א-קאראדין.

לגבי בגידתו של הת'אין הרות'גאר, צפיתי אותה עוד מהעדכון הקודם. דרנהילד המסכנה... רואים מאיפה הבנים ירשו את אופיים היהיר...

ברגוולף הוא באמת חתיכה של עבודה. באשר לסאנדו, אני לא בדיוק זוכר אותו. זכור לי מאסאלו אבל הוא היה חצי אורק מוזר, לא חצי בן המזרח...

הקטע עם ת'ור תאש מעניין למרות שלא הבנתי כל כך. אם האנשים הקטנים סגדו לגופת האנט כרוח טבע (למרות שלא רוח טבע ולא יער.) והרושם שלי שהמכשפים פשוט מילאו את גופת האנט המסכן באנרגיית ריק, מאיפה בא המיא בדיוק? והאם זה אומר שיבנה הולכת לגמול לדמויות בקרוב על כך ששחררו את משרתה בצורה ישירה או שחלק מהמזל שלהם הוא תוצאה של התערבותה?

ורסה נשמעת לי כמו קהארויאנית מתיאורה הפיסי (בריות שאלטרואיזם עבורם היא מילה גסה.) לגבי איסילור, אני חושב שזה תלוי בהשקפת הסופר. לטולקין, כנוצרי מאמין, מובן מאליו ש-"שלח את לחמך על פני המים וברבות הימים הוא ימצאך." הוא משפט בעל משמעות. יש שיחשבו שהוא שטות.

(תגובה מפורטת תבוא בהמשך)

בינתיים רק הערה אחת - מאסלוש חצי האורק שנזרק מקלאן שאהקולטורג בבעיטה וסאנדו הם שתי דמויות שונות. סאנדו הוא בן-מזרח למחצה ורוהירי למחצה, שעבד אצל "באגא", וספג לא מעט זלזול מהרוהירים בגלל המוצא שלו, עד שהוא החליט שהגיע הזמן לנקום.
מאסלוש שרץ היכנשהו בזבל של המחנה, אבל הוא לא מעורב בסיפור הספציפי הזה.

חזרה