• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 27.12.17 באתר: "אצבעו של הדראוגאר" - תקציר פרק 15 בקמפיין "דמדומי המערב"

העליתי לרשת תקציר של ההרפתקאה האחרונה בקמפיין "דמדומי המערב"

"אצבעו של הדראוגאר".
---------------------------------------------------------------------------
דראוגאר; יצור אימים מהאגדות האפלות ביותר של רוהאן; רוח רעה שמהלכת בכוכים האפלים ביותר, והסיוטים שהיא משלחת יכולים להכריע את הרוכבים האמיצים ביותר, אפילו בתוך מיטותיהם.
דרנהילד הצעירה, בתו של תאין הרות'גאר, בטוחה שאחת הרוחות הרעות האלו מייסרת את אמה האומללה, משלחת בה את זכרו של ילד שכוח שנמלט מבית אביו ואבד בביצות לפני שנים רבות. העלמה הרוהירית נושאת הצינה, שמאז ומעולם לקחה את שמה ברצינות רבה מדי, מתכננת לארגן חבורה שתתחקה אחרי היצור השטני אל תוך מעמקי ביצות האנטוואש, תפטר ממנו אחת ולתמיד, ותקנה לה עצמה את תהילת הגיבורים בה היא חפצה.
אלא, שלאביה ואחיה של דרנהילד יש תוכניות אחרות לגמרי...
ובעוד הגנבת מנלדוריאל ת'וראלד והסיירת קלבריאן טאר-הימריל מחלימות מהפציעות שספגו בקרב האחרון, והפייטן איסילור מוזמן לחגיגת נצחון מפוקפקת למדי, עשויים הן דרנהילד והן בני-בריתה ללמוד בדרך הקשה, כי ישנם בני-אנוש 'פשוטים' שמידת האכזריות שלהם יכולה להשתוות בקלות לזו של הדראוגאר האגדי; גם אם הם לובשים את מדי רוהאן ושמות גיבוריו העתיקים של גליל הרוכבים נישאים גבוהה-גבוהה בפיהם.
ובינתיים, מעבר לערפל המתעבה ולגשם השוטף, האפלה ממשיכה לרחוש: בני-המזרח ככל הנראה לא אמרו את המילה האחרונה, גם לאחר כשלון ההתקפה הקודמת על מאונדראוג; ויתכן שיש להם בני-ברית במקומות מפתיעים; חיות נגועות אורבות בעלטה, וגרוע מזה עוד צפוי.

לינק ישיר לתקציר ההרפתקאה: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/chap15.html

לינק לאינדקס של קמפיין 'דמדומי המערב':
http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/index.html

קבצים מצורפים

• swamp.jpg
    swamp.jpg
    63.9 KB · צפיות: 569
פרק טוב.

אהבתי את הטוויסט הסופי עם הדראוגר. כל העניין עם החיות מוכות הטירוף מאד מזכיר את מלסטרה מבחינת האווירה שלו. עם זאת, גם כך נראה לי שמלסטרה נוצרה גם כדי שתוכל לכתוב על הרעיונות שלך מארדה הפוסט-טולקינאית בעולם משלך. די אהבתי, בכל מקרה.

התוכנית של אביה ואחיה של דרנהילד יצאה חלבית משהו. אני מניח שבפרק הבא נגלה מי החתן. עד אז, יכול להיות, מבחינתה של דרנהילד, שהחתן יהיה פתוח יותר לגחמות שלה ממשפחתה לפחות בתקופת החסד של נישואיהם (ששקולה לחיזורים בחברה שלנו.) מאידך, ייתכן שהם הצליחו לשכנע את בנו ההולל של הריב להתחתן אתה כשהוא היה מסומם משודלוק, וכשהוא התפכח, הוא לא הצליח להשתחרר מהמחויבות (חתונת שוטוגן מאד מתאימה לרוהירים, נראה לי). ואז היא בצרות צרורות לאור מה שגילינו עליו בפרק הזה...

לגבי הבוגד, לפי הראיות שלפנינו, מדובר באדם שמקורב לדרנהילד שהבין לא נכון את העניין שלה בפורץ (ושאין לו מושג מה עומד מאחורי הסיוטים של אמה). אני חשבתי שמדובר בבאגאוולף. הוא די מצטייר כאופורטוניסט אבל הוא פשוט יכול לקחת את מנלדוריאל לבני המזרח.
למה לפסול כל כך מהר על הסף את משפחתה הקרובה? הת'אין השמיע קולות של אי שביעות רצון מהתנהלות בנו המפונק של הריב. ואני יכול לדמיין אותו חושב שהאויב יכול להיות קצת יותר מבין לצרכיו מאדוניו. אחרי הכול, מה הוא יודע, אם בכלל, על היונאים?

תודה על התגובה :)

אני מתנצל מראש שאיני יכול להגיב על הנקודות שהעלית, כי כל תגובה ממני תהיה ספוילר למה שיקרה בפרק הבא (ההרצה מתוכננת לשבת שבעוד שבוע וחצי).
הפרק הבא אמור לסגור את רוב הסיפור הנוכחי (אם כי אורח הסגירה תלוי מאד בדמויות), ולתת תשובות לרוב השאלות על דרנהילד, הבוגד, הבנים של משול המזרח (הריב), ועוד.

חזרה