פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

עדכון 27.12.17 באתר: "אצבעו של הדראוגאר" - תקציר פרק 15 בקמפיין "דמדומי המערב"

דיונים על עולם המערכה קלדאריה. בעבר שימש את המגדל הלבן, אתר פאנפיקים של טולקין ופנטזיה.
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
הודעות: 5156
הצטרף: 05 פברואר 2003, 07:53
מיקום: The Sepphire Tower of Tylanor
יצירת קשר:

עדכון 27.12.17 באתר: "אצבעו של הדראוגאר" - תקציר פרק 15 בקמפיין "דמדומי המערב"

שליחה על ידי Envinyatar » 27 דצמבר 2017, 20:07

העליתי לרשת תקציר של ההרפתקאה האחרונה בקמפיין "דמדומי המערב"

"אצבעו של הדראוגאר".
---------------------------------------------------------------------------
דראוגאר; יצור אימים מהאגדות האפלות ביותר של רוהאן; רוח רעה שמהלכת בכוכים האפלים ביותר, והסיוטים שהיא משלחת יכולים להכריע את הרוכבים האמיצים ביותר, אפילו בתוך מיטותיהם.
דרנהילד הצעירה, בתו של תאין הרות'גאר, בטוחה שאחת הרוחות הרעות האלו מייסרת את אמה האומללה, משלחת בה את זכרו של ילד שכוח שנמלט מבית אביו ואבד בביצות לפני שנים רבות. העלמה הרוהירית נושאת הצינה, שמאז ומעולם לקחה את שמה ברצינות רבה מדי, מתכננת לארגן חבורה שתתחקה אחרי היצור השטני אל תוך מעמקי ביצות האנטוואש, תפטר ממנו אחת ולתמיד, ותקנה לה עצמה את תהילת הגיבורים בה היא חפצה.
אלא, שלאביה ואחיה של דרנהילד יש תוכניות אחרות לגמרי...
ובעוד הגנבת מנלדוריאל ת'וראלד והסיירת קלבריאן טאר-הימריל מחלימות מהפציעות שספגו בקרב האחרון, והפייטן איסילור מוזמן לחגיגת נצחון מפוקפקת למדי, עשויים הן דרנהילד והן בני-בריתה ללמוד בדרך הקשה, כי ישנם בני-אנוש 'פשוטים' שמידת האכזריות שלהם יכולה להשתוות בקלות לזו של הדראוגאר האגדי; גם אם הם לובשים את מדי רוהאן ושמות גיבוריו העתיקים של גליל הרוכבים נישאים גבוהה-גבוהה בפיהם.
ובינתיים, מעבר לערפל המתעבה ולגשם השוטף, האפלה ממשיכה לרחוש: בני-המזרח ככל הנראה לא אמרו את המילה האחרונה, גם לאחר כשלון ההתקפה הקודמת על מאונדראוג; ויתכן שיש להם בני-ברית במקומות מפתיעים; חיות נגועות אורבות בעלטה, וגרוע מזה עוד צפוי.

לינק ישיר לתקציר ההרפתקאה: http://members.pundak.co.il/world/kelda ... hap15.html

לינק לאינדקס של קמפיין 'דמדומי המערב':
http://members.pundak.co.il/world/kelda ... index.html
קבצים מצורפים
swamp.jpg
swamp.jpg (63.88 KiB) נצפה 514 פעמים
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן
הלדין
הודעות: 3391
הצטרף: 23 מאי 2003, 23:53

עדכון 27.12.17 באתר: תקציר פרק 15 בקמפיין "דמדומי המערב"

שליחה על ידי הלדין » 29 דצמבר 2017, 10:14

פרק טוב.

אהבתי את הטוויסט הסופי עם הדראוגר. כל העניין עם החיות מוכות הטירוף מאד מזכיר את מלסטרה מבחינת האווירה שלו. עם זאת, גם כך נראה לי שמלסטרה נוצרה גם כדי שתוכל לכתוב על הרעיונות שלך מארדה הפוסט-טולקינאית בעולם משלך. די אהבתי, בכל מקרה.

התוכנית של אביה ואחיה של דרנהילד יצאה חלבית משהו. אני מניח שבפרק הבא נגלה מי החתן. עד אז, יכול להיות, מבחינתה של דרנהילד, שהחתן יהיה פתוח יותר לגחמות שלה ממשפחתה לפחות בתקופת החסד של נישואיהם (ששקולה לחיזורים בחברה שלנו.) מאידך, ייתכן שהם הצליחו לשכנע את בנו ההולל של הריב להתחתן אתה כשהוא היה מסומם משודלוק, וכשהוא התפכח, הוא לא הצליח להשתחרר מהמחויבות (חתונת שוטוגן מאד מתאימה לרוהירים, נראה לי). ואז היא בצרות צרורות לאור מה שגילינו עליו בפרק הזה...

לגבי הבוגד, לפי הראיות שלפנינו, מדובר באדם שמקורב לדרנהילד שהבין לא נכון את העניין שלה בפורץ (ושאין לו מושג מה עומד מאחורי הסיוטים של אמה). אני חשבתי שמדובר בבאגאוולף. הוא די מצטייר כאופורטוניסט אבל הוא פשוט יכול לקחת את מנלדוריאל לבני המזרח.
למה לפסול כל כך מהר על הסף את משפחתה הקרובה? הת'אין השמיע קולות של אי שביעות רצון מהתנהלות בנו המפונק של הריב. ואני יכול לדמיין אותו חושב שהאויב יכול להיות קצת יותר מבין לצרכיו מאדוניו. אחרי הכול, מה הוא יודע, אם בכלל, על היונאים?
סמל אישי של משתמש
Envinyatar
The White Archmage
הודעות: 5156
הצטרף: 05 פברואר 2003, 07:53
מיקום: The Sepphire Tower of Tylanor
יצירת קשר:

עדכון 27.12.17 באתר: תקציר פרק 15 בקמפיין "דמדומי המערב"

שליחה על ידי Envinyatar » 02 ינואר 2018, 10:24

תודה על התגובה :-)

אני מתנצל מראש שאיני יכול להגיב על הנקודות שהעלית, כי כל תגובה ממני תהיה ספוילר למה שיקרה בפרק הבא (ההרצה מתוכננת לשבת שבעוד שבוע וחצי).
הפרק הבא אמור לסגור את רוב הסיפור הנוכחי (אם כי אורח הסגירה תלוי מאד בדמויות), ולתת תשובות לרוב השאלות על דרנהילד, הבוגד, הבנים של משול המזרח (הריב), ועוד.
אָיְן רִינְג זִי צוּ קְנֶכְטֶן,
זִי אָלֶה צוּ פִינְדֶן,
אִינְס דוּנְקֶל צוּ טְרָיְבֶּן
אוּנְד אֶבִיש צוּ בִּינְדֶן

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה