• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 2.6.17 באתר - מבוא לבקעת קיירן

יום שישי הגיע, ועמו עדכון לאתר.

הפעם, אני מעלה מבוא לאיזור המומלץ לפתיחת המערכה ולמיקום המוסד הישן-נושן של "עיירת ההולדת":

בקעת קיירן העמוקה והמבודדת יחסית שבין מרגלות ההרים הגבוהים לבין עיר הנמל טיל'מירלן, נפגעה מעט מאד (יחסית) מההתנפצות הגדולה, ואנשיה חיו שני דורות כשהם מבודדים יחסית, נשלטים בידי נכבדים מקומיים ומעלים רק מס סמלי למקדשי ההשתקפות הכחולה שעל ההרים.
אלא שכעת, העולם החיצון שב ופולש לבקעה במהירות, ואין מדובר רק בהופעתה של העוצרת של הורד האפור בעיר הנמל שממערב, ובברית נטולת האהבה בינה לבין שרידי משרתיה של ההשתקפות הכחולה, שיש לה מתנגדים רבים אפילו בבקעת קיירן השלווה יחסית.
הלילות מאפילים, והסכנות בגבולות הולכות ורבות; עוגים משוטטים שוב בביצות של אור'גאקה, והשתלטו על החורבות העתיקות שמעבר לגבולה הצפונה של הבקעה; צמחים רעילים החלו להופיע מדרום; ומעל הכל, צילו המרוחק עדיין של הנביא מרחף גם מעל התושבים המקומיים, שרבים מהם בני פאר'ליל במוצאם, בין אם באורח מלא או חלקי.

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/kiern_vale/kiern_intro.html

תהנו :)

עדכון טוב. אהבתי את תיאור הצמחיה המלסטריינית.

האבא של בכירת זקני הבקעה באמת נשמע כמו עושה צרות אפשרי.

עמק קיירן מאד מזכיר לי את בקעת ברוקנרידג' שהעלית בזמנו בעיקר בשל העדר השלטון המרכזי. אני חייב לציין שהמהירות בה בקעת קיירן עברה מלהיות חלק מהאימפריה לאוטונומיה מרשימה ביותר.

הקונפליקט בין הפאר'ליל לאנ'מירל נראה עכשיו יותר כקונפליקט מעמדי מאשר כקונפליקט גזעי לפחות שם.

כיצד עובדת מערכת המעמדות של האנ'מירל? אני מניח שהיא שבורה להפליא אפילו במקום כמו בקעת קיירן. האם היא לא הוחלפה במערכת מעמדות אחרת, פשוטה יותר?

המאבק המרכזי בגדול הוא שהעולם המוכה שנשאר אחרי ההתנפצות הגדולה (ובדגש על שרידי האימפריה) עומד בפני סכנה כפולה - הכוחות של הנביא ההולך ומתחזק מצפון, והצמחיה המורעלת שהולכת ומתפשטת מדארנאת'ון בדרום.
כדי להתמודד נוצרה ברית נטולת אהבה בין שרידי המורדות של הורד האפור לבין שרידי המאמינים של ההשתקפות הכחולה, והיא מנסה להגן על האיזור - בתוצאות חלקיות מאד.

מבטיח תגובה מפורטת כאשר אמצא זמן לנשום, עדיף עם פחות סחרחורת.

חזרה