• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 19.5.17 בקלדאריה: Gone with the whim - הקדמה ופרק ראשון בקמפיין נוסף בהידרוסט

הי,

האתר עודכן פעם נוספת,
והפעם בהקדמה ובתקציר הרצה חדש - של פרק פתיחה בקמפיין שמתרחש במחוז טיטאנלומס הנידח שבדרום-מערב הידרוסט,
פחות או יותר במקביל להתרחשויות הקמפיין המרכזי בווסט דונס.

ליידי דורין סאות'ארד (במקור קאהלנסטירד), בתו היתומה של אביר ארליסיני שנפל בקרב לפני שנים רבות, שהתגלגלה להיות ליידי הידרוסטית, היתה זה מכבר לשם דבר במחוז הספר הנידח שבפאתי דוכסות צלרהיים; היו שטענו שהארליסינית המשכילה וחדת הלשון היא מכשפה חסרת מעצורים, שלא תעצור במאומה בדרכה לרשת את כל רכושו של הרוזן הזקן לבית סאות'ארד; והיו שטענו, כי האצילים המקומיים או חלקם מפיצים דיבתם רעה, פשוט משום שאינם יכולים להתמודד עם העובדה, כי היא פקחית וחדה מהם.

כך או כך, בליל ראשית הסתיו, בעת שליידי דורין ובני-ביתה מתכוננים לאירוח של מספר ידידים מקומיים לארוחת ערב, פורצת סערה אדירה מעל הטיטאנלומס, והסיירים המקומיים מספרים על חיה עצומה שעלתה מהביצות של מחוז סאות'וואש. וגרוע מזה עוד צפוי... נראה, שאת אותה ארוחת ערב, לא ישכחו ליידי דורין ובני-ביתה כל ימי חייהם...
ובמקביל, אנוסה מנלדוריאל ת'וראלד, בתו המדורדרת של אציל מקומי אחר, לחבור אל חבורת חלכאים אלימים, שעד מהרה מסתבר שהסתבכו בדבר-מה הרבה מעל למידתם הצנועה מאד.

אינטרו ואינדקס: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/dorin/d_index.html

תקציר הרצת פרק ראשון: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/dorin/chap1.html

תהנו :)

פרק טוב. אני מניח שנפגוש את הכהנת הזו של רוח האביב בעדכון הבא על המסע של שרלוט ואלאריס. אמרת שמדובר באלה שכבר לא סוגדים לה.

אני מופתע שדורין לא היכתה את פריסילה אלא הסתפקה בהערות עוקצניות. מאידך, עד כמה שזכור לי, חינוך ברצועה לא מקובל בהידרוסט כפי שהוא היה מקובל בבריטניה הויקטוריאנית. אני מניח שעובד לטובתה של פריסילה שהיא כבר בוגרת.

מעניין מה הסיפור עם הקובולדים הללו...

במקום שיש צבוע אימים אחד, יש עוד צבועי אימים. הם צדים בלהקות בדרך כלל. הגם שצבועים נראים קצת מוזר על הרקע הויקטוריאני של הידרוסט - היא מבוססת על בריטניה, לא גאנה. רק חסרים תנינים שעולים מהנהרות אחרי ילדים כמו במצרים...

הסצנה עם מנדי הזכירה לי את וין מסדרת הערפילאים בתחילת דרכה עם כמה וכמה הבדלים, כמובן, שהבולט ביניהם הוא שוין לא אלכהוליסטית (הן דומות בבדידות ובספק ידידות ספק ניצול עם החבר היחיד שלהן בכנופיה). לא כל כך הבנתי בשביל מה האח באץ' צריך גנבת. זחילת המבוכים שהם ביצעו שם נראתה לי מהוגנת למדי. זה לא שהם חפרו לתוך חדר הכספות של אחוזה או משהו כזה...

תודה על התגובה :)

סביר להניח שלא תפגוש את הכוהנת הזו בפרק של אלאריס ושרלוט, משום שהן רחוקות משם מרחק של מאות קילומטרים צפונה, בארצות השממה שבפאתי הווסט דונס.

אכן, פרסיליה כבר בוגרת, וזה נחשב מאד לא הולם להכות אותה ברצועה, מה גם שלפי מה שהבנתי את האופי של ליידי דורין (אחרי הכל, היא לא דמות שאני המצאתי, אלא דמות של השחקנית שלה), היא תמיד מוצלחת יותר ומעדיפה להכות במילה שנונה וקולעת היטב מאשר בכוח פיזי גרידא.

לא ברור בדיוק מה היצור הזה, הסיירים אומרים אכן שזה צבוע ענק.
ואגב, האגדות העתיקות של מחוז סאות'וואש מדברות על גזע אנושואידי עם אלמנטים תניניים ברורים- הסאר'הול.

למה באץ' צריך גנבת? למשל, אם יתקל בדלת או תיבה נעולה עם חשש למלכודת; אם יצטרך שמישהי תתגנב ראשונה, ועוד... נראה די אלמנטרי לפעולה של חבורה כזו, גם אם הם לא פורצים לחדר כספות של אחוזה.

חזרה