• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 18.11.16 בקלדאריה: תקציר פרק תשיעי בקמפיין 'דמדומי המערב'

שלום לכולם פעם נוספת :)

בשבוע איחור (בין השאר בגלל הרצה של 'דמדומי המערב' שהיתה בסוף השבוע שעבר), אני מעלה עדכון חדש לאתר:

העדכון הנוכחי הוא תקציר פרק תשיעי בהרצה של קמפיין 'דמדומי המערב'
שמו של הפרק הוא "בלדה לשוער", ובאנגלית: "A Footman's Requiem".

הפרק מגולל את המשך הרפתקאותיהם של איסילור הפייטן, רומברינד הגמד וקלבריאן אורגת הערפל, לאחר ארועי הנשף האפלוליים בטירתו של לורד אמרוס והתגלית של רומברינד על הגמד האלכימאי המפוקפק והמטורף למחצה, והניסויים המזוויעים שערך מתחת לבית הסחורות של גונאר סטונפיסט.
בפרק הנוכחי, החבורה מסתבכת יותר ויותר במערכת היריבויות והתככים של בית הרוזנים של קאיר-אנדרוס, ובעיקר אלו שבין ארנדיס, בתו הבכורה, המוכשרת והיהירה של הרוזן, לבין שאר-בשרה הרחוק, אהובה לשעבר ויריבה בהווה, קפטן מרדיל, שעבר לתומך (גם אם מתון) של משמר היונה. ובין חשבונות עבר ונקמה אכזרית ביריב משותף, הדמויות מגלות שקורי העכביש של מזימה אפלה חדרו עמוק לתוך העיר, והם קרובים כפסע מהפלתה של ליידי ארנדיס ריל-אמרות', ושל החבורה עצמה, אל תוך גורל שחור משחור.

האויב כאן; והוא מתכונן לפעול.

הפרק החדש: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/chap9.html

אינדקס הקמפיין: http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/wdusk/index.html

תהנו :)

פרק טוב. האסוציאציה שלי הייתה דווקא לבית יעקוביאן - שם אחת הדמויות הראשיות היא בנו של שוער - אבל זה רק משום שקראתי אותו כשראיתי את שם הפרק. אני מבין שהכוונה לבורומיל.

אם יוסטישיה מזכירה את מרי קראולי, ארנדיס ומשפחתה מבוססים בכבדות על מרי קראולי ומשפחתה. לא טעיתי בהרבה כשציינתי שהבוס ברומיל וחברתו מזכירים את תומס בארו ואת מיס או'בראיין, שותפתו לפשע. אפשר היה קצת להיות יצירתי יותר עם הקריאה שלה: "להעיר את הדרקון!" אבל גם כך הפרק הוא מחווה גדולה לדאונטאון אבי.

העניין עם השריון היה תרגיל מסריח...

סתם מתהייה, מאיזה סגנונות היו המנגינות בפרק?

הדמויות כבר נתקלו במאמיני המורגול קודם, אבל לא היה להן מושג כמה הם מאורגנים ומסוכנים.
היו הרבה שמועות, אבל רובן לא זכו להרבה אמינות קודם - כל מיני מטורפים שמנסים לשחזר את הכישוף האפל של המורגול מהעידן השלישי, רובם כנראה מאחזי עיניים או בעלי כוח בסיסי.

והדמויות הופתעו גם הן מהתרגיל.

חזרה