• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 29.7.16 בקלדאריה: תקציר פרק שישי בקמפיין של שרלוט ואלאריס

אמנם עברו חודשים מאז הההרצה עצמה (כרגע הדמויות נמצאות בתחילתו של ספר חדש בקמפיין), אבל הנה תקציר של פרק הסיום של קמפיין 'הולדת הרעם'.

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/greywind_and_allaryce/vol1_chap6.html

את האינדקס של הקמפיין תוכלו למצוא כאן:

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/greywind_and_allaryce/ca_index.html

תהנו :)

קודם כל, ברוכים השבים...

פרק טוב. מתאים לתאגיד לברוח כשהכול נראה אבוד.

עד כה הצגת את כת הדרקון ככוח עצמאי פחות או יותר ולא ככאלה שעובדים עם 'המאסטר'. מתיאורך, הדמויות לא נורא הופתעו לגלות ש-'המאסטר' מעורב אבל לי פשוט לא זכור שהוא היה מעורב אבל חלפו כמה חודשים מאז שקראתי את הפרק האחרון ולא ממש זכור לי הרבה. גם הסיפור של מלוויל תמוה - בפלאשבקים לעבר עלילותיו בהיידרקרון, אתה רומז על כך שמשהו רודף אותו והוא ברח אל פונדק מסוים כדי להתגונן ממנו. ממה שזכור, היה משהו יותר מהנראה לעין בפונדקאית והיא הייתה אמורה לראות שמדובר בענן ארגמני. אני מניח שפשוט חסר פה פרק בעלילותיו של מלוויל שמסביר איך פגש את שרלוט 'המעוותת' מההתחלה ועירב את דיאנה בכל הסיפור. בכל מקרה, יפה לראות דמויות מהיידרקרון שבות לסיפור.

האם יש סיפור כלשהו מאחורי העובדה ששרלוט בחרה לדמות שלה שם ז'ראלי?

זו הפעם הראשונה שאתה מציג קסמי דם בקלדאריה. אני מניח שאמאנסטריה יכולה להשתמש בדם כדרך להשיג את זכרונותיו של מישהו - אאז"נ, היא קוסמת הרמטית וזו לא בעיה עבורה להסוות את עצמה בכל צורה שתרצה. מה עוד אפשר לעשות עם קסמי דם?

לגבי הענן הארגמני, היות ולא מדובר במפלצת חסרת בינה, והקהארויאנים סמכו עליה בווסטמור, מה הסיבה לשיתוף הפעולה שלה איתם? אני יכול רק לדמיין שאמאנסטריה מכירה אותה והחליטה לחסל אותה כאקט של יריבות אישית. אני מניח שמדובר במקבילה המפלצתית של גרגור קלגאן - הקהארויאנים הבטיחו לה מקום להשתולל ולעשות כיף והיא, בתמורה, צריכה לעשות עבורם כמה עבודות. בכל מקרה, כיצד בדיוק מפלצות רמות-דרג כמוהה משתלבות עם בני אדם וקהארויאנים בהיררכיה של כוחות האופל בהידרוסט? בדרך כלל, מפלצת כזו נמצאת תחת שליטתו של קוסם רב עוצמה. אם מותר לי להעלות השערה, האם ענן הארגמן הוא קהארויאני שעבר מוטציה? זה יכול גם להסביר למה אמאנסטריה מעוניינת להשמיד אותו ולמה ערקה מכלתחילה כי היא חושבת שצריך להשמיד מוטציות כאלו ולא לשלוח אותן לשדה הקרב ולהראות כמה הקאהארויאנים הנעלים הושחתו על ידי הקסם האפל של מולדתם אבל זו רק השערה...

אלאריס ושרלוט בטח מרגישות כבר בבית בזירות כמו הטירה המעוותת ההיא. מקום כזה יכול לספק חומר לסיוטים למישהו פחות קשוח. בכל מקרה, למה עכבישים, יכולת ללכת על חומר בטוח לסיוטים כמו תיקנים... יצא לי להיתקל בעכביש מחוץ לרשת. הם נעים מאד לאט.

הטוויסט עם צבא הידרוסט מזכיר לי מאד את הטוויסט עם אבירי הבקעה ב-'קרב הממזרים' בעונה האחרונה של 'משחקי הכס'.

תודה על התגובה.

אכן, מתאים להנהלת התאגיד להמלט כאשר הכל אבוד. אחרי הכל, לא רק שהצבא שלהם נשבר, אלא שלמעשה זה הסוף של התאגיד. אחרי כל מה שהוא ספג, אין לו שום סיכוי לשלם לכתר את התמלוגים שהוא חייב לשלם לו עבור הזכויות שקיבל, וכך גם לנושים אחרים שלו.
התוצאה היא, שסביר מאד שתאגיד "מולי נכסים" (בשמו הפופולרי) יגיע בחודשים המאד קרובים לפשיטת רגל רשמית בהידרקראון.

המוות הארגמני לא היתה בהידרקראון, זה היו יצורים אחרים שרדפו אחרי מלוויל שם. הוא עזב את העיר ורצה לבוא לעזרתה של שרלוט, אבל במקום בנתיב הדרומי שעובר דרך צלרהיים, שם כנראה היו מצפים לו, הוא השתמש בנתיב אחר שחצה את ההרים, ודיאנה נגררה אחריו.
אבל כאמור, האויב ידע בכל-זאת על בואו.

לגבי המוות הארמני עצמו (זה לא קאהרויאני או אדם שעבר מוטאציה, אלא יצור עתיק ואפל שככל הנראה הגיע ממימד אפל יותר או מחלק אפל מאד של העולם) - אין מידע מדוייק, אבל הקאהרויאנים מומחים בבריתות עם כל מיני יצורים אפלים. לפי הנרמז, ה"מאסטר" עצמו שלח את היצור,שנחשב לאחד הליוטננטים האישיים שלו. המאסטר כזכור הוא קוסם מרושע מאד רב עוצמה, מה שכמובן מסתדר. מה שברור, זו לא סתם השתלטות או זימון של היצור, אלא סוג של ברית או קניית שירות.
בכל מקרה, אפילו המאסטר יתקשה למצוא תחליף מהיר ליצור כזה לאחר שנקטל.

היצורים מתחת לטירה לא היה ממש עכבישים, אלא מפלצות מגעילות ותפוחות שמזכירות עכביש.

הפרק הזה נכתב והורץ לפני יותר מחצי שנה, כך שהוא די הקדים את העונה הנוכחית של 'משחקי הכס' :)

נהדר לשמוע שהקמפיין עוד נימשך.

הפרק נשמע מעולה, הטירה של היצור, המשרתים שלו והיצור עצמו במיוחד כולם היו מגניבים בטירוף. אומנם ווסטמור נחרבה לגמרי, אבל אני מניח שעכשיו כשצבא הוד מלכותו יודע על מה שקורה שם יהיה קל בהרבה להביס את אדון הרעם.

אהבתי גם את השימוש בעברה הספרותי של שארלוט. אני סקרן לראות מה יקרה בינה לבין מלוויל עכשיו כשסוף סוף התאחדו.

לגבי מקומו של היצור בהיררכית המאסטר, האם מדובר באחד מסגניו או משרתיו הבכירים, או ביד ימינו החזק ביותר?

הקמפיין אכן נמשך,
אנו נמצאים כעת בסיומו של פרק שני בספר החדש של הקמפיין, שמתאר את המסע של אלאריס ושרלוט צפונה, בעקבות גבירת רוח החורף.

צבא אדון הרעם ספג מכה ונסוג, אבל לצבא הוד מלכותו אין אנשים וכוח כדי לגרש אותו מהיערות והאיזורים הפראיים יותר בהם הוא מחזיק מחוץ לווסטמור, בעיקר במצודת וואלדר.

המוות הארגמני היתה אחד ממשרתיו הבכירים ביותר של המאסטר. לא בדיוק סגנית, אבל בהחלט משרתת מאד בכירה שיהיה קשה מאד למצוא לה תחליף.

חזרה