• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 19.9.2014 בקלדאריה: סיפור דמות פרי עטה של נבט טחנאי

הי,

העליתי לאתר את סיפור הדמות של הגמד רומברינד סילברבירד מקמפיין דמדומי המערב,
בניגוד לרוב התוכן באתר, סיפור הדמות הזה לא נכתב על-ידי, אלא על-ידי השחקנית של רומברינד, נבט טחנאי.

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/adventures/wdusk_chars/rombrind.html

תהנו :)

עריכה אחרונה:
עדכון מעניין. אהבתי את התיאור של תרבות הגמדים ואת תיאור השושלת של רומברינד. כל הסיפור שלו פחות או יותר טרגי אף על פי שאני קיבלתי את הרושם (המוגבל) שרומברינד יותר ציני ופחות נוטה להכאה עצמית על חטא ממה שתואר בערך. זה לא הרגיש לי כמאפיין דומיננטי של דמותו. לגבי גמדות ומקומן בחברה, אני מניח שהסיבה המרכזית לכך שהן לא עבדו הייתה גישתו המיושנת של טולקין לפיה הגבר הוא המפרנס היחיד של המשפחה. (הוא תולה את הסיבה לפוריותם הנמוכה של הגמדים לעובדה שהגמדים העדיפו לעבוד על פני לחיות עם נשותיהם בנספחים.) מאז התקדמנו מעט בכל זאת...

תודה על התגובות :)

אני לא מגיב לגופו של עניין מפני שבניגוד לעדכונים הרגילים, הערך הזה הוא לא פרי עטי.
לגבי תיאור השושלת, אני אסתפק בלהעיר שדווקא הפרטים הרבים והדמויות שזכו לתיאורים מפורטים, סייעו לי מאד לשלב ולקבל רעיונות רלוונטיים לבניית חלקים עתידיים בקמפיין.

ערב טוב,

קודם כל תודה רבה רבה על התגובות התומכות!! :)

הלדין: חלק מסיפורו של רומברינד אכן טרגי, אבל לא הכל. חלק מהטרגיות בכתיבה שלי נובע מהעובדה שיש לי נטייה קלה לכתוב בצורה "דיסנית" ואני מנסה להימנע מזה. מלבד זאת החיים עצמם רצופי טרגדיות וטלטלות בלתי צפויות. האסון הגדול יותר שהתרחש במשפחה קרה דווקא לנורדרי אחותו ולא לו, הוא סובל מזה מכלי שני. אבל הבגידה של החבר שלו היא אכן אחד המאורעות הכי טרגיים בחייו. ואם כבר הגענו לזה - רומברינד מאוד לא ציני בגישה שלו לחיים, והוא מאוד מכה על חטא. כל החלק בתיאור שבו הוא שוהה עם האם והבת הרוהיריות, מחלים מפצעיו ומהרהר בכל מה שקרה מראה שהוא אוכל את עצמו על כך שלא השכיל לשים עין על רורין בזמן. אקרא שוב ואראה אם יש צורך לתקן את תיאור הרגשות שלו.

פלדריק: תודה רבה על השבחים!! הסמקתי ^_^ אם בשחקנית כמוני חפצת אתה תמיד מוזמן לשה"ם לנו תמורת סיפורי דמות מושקעים ועוגיות תוצרת בית P-: השושלת אכן הייתה יותר בשביל הDM, כדי שיוכל להעלות רוחות מן העבר של הדמות כשירצה. שקלנו לפרסם את זה כערכים נפרדים ובסוף הוחלט שלא, אבל הכותרות עוזרות לדלג על הקטעים הפחות רלוונטיים. בסופו של דבר השתדלתי שמשפחתו של רומברינד תאוכלס באוסף של "טיפוסים", כל אחד בדרכו, שיהיה מעניין לקרוא עליהם.

מקווה להמשיך לכתוב ולפרסם כאן בעתיד!! :)

חזרה