• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כמה הצעות לשיפורים ורעיונות

TheBaron

פונדקאי מהשורה
הנה כמה שיפורים שאתם יכולים לעשות באתר ורעיונות שחשבתי עליהם (סתם לידע אותכם):
1) כששמים את העכבר על התמונה שאמורה לקשר לדף מסוים (כמו התמונה שמקשרת לפורום) הסמן של העכבר לא משתנה ליד וזה די מבלבל כי חשבתי שהקישורים לא עובדים.
2) לא עדיף שתעשו לאתר תפריט ראשי שיכלול את כל הדפים באתר ולא מפוזר בריבועים ברחבי הדף?
3) הגרפיקה של האתר יכולה להיות תואמת יותר לאווירה של העולם ואתם יכולים למצוא איזה צייר טוב שיאייר לעולם ותוכלו להוסיף את הציורים לדפים באתר, וגם הפונטים של הכתב יכולים להשתנות לסגנון העולם, בקיצור שכל האתר יהיה תואם ויפה ומתאים לאווירת העולם.

הנה כמה רעיונות:
1) אתם יכולים להוציא ספר בפורמט PDF שיכלול את כל העולם מסוכם ומפורט, ולהפיץ אותו ברשת, או להוציא ספר אמיתי במציאות ולמכור אותו!
2) טוב אין לי עוד הייתי צריך לכתוב שיש לי רק רעיון אחד... מצטער :lol:

כל הדברים שהצעתי פה הם רק הצעה ואני לא העלב עם תסרבו, רק לידע אותכם :D

1. אכן, זו בעיה, אולם אין לי כרגע מושג איך מטפלים בה.

2. בהמשך, ניתן אכן להוסיף דף של תוכן עניינים מפורט, שיכיל את כל הדפים באתר.

3. בוודאי, שהצעות כאלו היו תורמות מאד, אולם יש הגבלת מקום, ומאייר עולה כסף. לעת עתה, האתר הוא וולונטרי לגמרי, ולא הפקתי ממנו ולו שקל אחד, כך שאין בידי תקציב לשכירת מאייר.
פונטים יפים תמיד מתקבלים בברכה (ראיתי את אלו שהשארתם ב"הורדות" באתר הוואב-קריצ'ארס), אולם כאשר מדובר בטקסט, פונטים מסובכים יכולים להפוך כמות טקסט גדולה לקשה לקריאה (כך למשל כל הפונטים ממשפחת ה"גוטמן", כמעט).

4. ספר יכול להיות רעיון מצויין. אולי בבוא העת אחבור עם איש שיווק (אם ימצא אחד שיהיה מעוניין), ונעשה פרוייקט מן האתר.

בתודה,

Envinyatar

בעניין מאייר, אני סבור שאתה יכול לאייר בעצמך. יש לך את הכישרון לכך. אם מסיבה מסוימת אתה מעדיף שלא, אני יכול לנסות לצייר דברים מסוימים.

ממתי מאיירים עולים כסף? חח לא באמת יש כל כך הרבה מאיירים בקהילת שחקני התפקידים שאיפ אשפר לספור אותם! וגם לנו ביצורי רשת יש כמה מאיירים טובים... רק תודיע שאתה מחפש מאיירים ותקבל הרבה פניות!

ובנוגע לעניין של הגרפיקה, פונטים זה לא הכל אתה יודע, יש גם אפקטים רבים נוספים, אני אישית די טוב בגפיקה וכבר עיצבתי כמה אתרים, עם תרצה עזרה בגרפיקה תפנה אליי בפרטי או באימייל.

חזרה