• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 2.11.12 בקלדאריה: פרק 14 בקמפיין של שרלוט

הי,

העליתי עדכון חדש לאתר,
הפעם, תקציר פרק חדש של שרלוט שהורץ השבוע, שהוא למעשה הפתיחה של חלק חדש בקמפיין שלה,
באורח לא מפתיע, הפרק עושה שימוש בחומרים של העדכון משבוע שעבר - קרי, משפחת המלוכה והמקורבים לה.

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/greywind/charlotte_index.html

תהנו :)

אני שמח לראות שוב פרק אחרי הרבה זמן,במיוחד כשיש רמיזה עבה להצטלבות עם קו העלילה של הווסט-דאונס :p

בכל מקרה,הסיפור תפס תפנית קצת אפלה אם הדיכאון העמוק של שרלוט,אבל מעניין לראות את העלייה המשמעותית בכוח ובחשיבות של שרלוט. העובדה שגם בחצר המלוכה "כל העיר מדברת עלייה" היא מאוד מרשימה.הכוונות של הגראנד מאסטר הן בסופו של דבר להפוך אותה למחליפתה של מיס אודן?

פרק מעניין. גם הרמיזה העבה לכך שדרכיהן של אליריה ושרלוט יצטלבו בהמשך מעניינת. הקטע עם תרפיית הכתיבה היה דווקא מעניין. האם יש סיכוי שנשמע את הסיפור מאחורי זהותה האמיתית של מיס אודן?
אז אני מבין שבדוכסית יוסטישיה יש יותר מהנראה לעין. כל עניין הדימיון בינה לבין ג'יין ווסט הזכיר לי את כל עניין הכפילים ששליטים משתמשים בהם במציאות כדי לבלבל אנשים לגבי מיקומם האפשרי. לגבי הנסיך אדוארד, הוא הצטייר לי איכשהוא כמישהו קצת יותר מעורה במערכה ולא כרומנטיקן. האם הוא באמת כעס על שרלוט או פשוט בדחף אבירי מטופש ניסה למנוע ממנה להיכנס יותר אל הצללים? ומי שלח את הייבל? דה לורגו? הוא פחות או יותר הנקרומנסר היחיד, מלבד מאסטר אדו, ששרלוט הרגיזה אותו ומשחק בסקאלה זו.

תודה על התגובות :)

הלדין: אני משער שהתכוונת שדרכיהן של שרלוט ואלאריס יצלטבו, לא אליריה (שזו הכוהנת המלוקקת מרובע היסמין).
מעבר לזה, מפאת ספויילרים וכ"ו אומר רק שהתגובה שלך היא מאד מעניינת, בצד החיובי מאד של המונח, אבל כל התייחסות להשערות שהעלית שם יכול לגרור מגה-ספויילר להמשך.
לגבי אדוארד, הוא אכן רתח על שרלוט, בדיוק מהסיבות שג'יין ווסט פירטה בציניות השחורה האופיינית לה + הסתה מידי סר מיזלי.
(יש כאן גם משהו שקשור לפוליטיקה בין סנט-קלאודור לבין האבירים הפורשים של סר ברייטון, אבל נניח לזה כרגע)

לורגו לא ממש כועס על שרלוט - הוא פשוט נשכר בזמנו בידי מישהו אחר לטפל בה; הוא עצמו היה יותר משועשע, ולכן גם פרש מהעניין כאשר זה החל לגלות פוטנציאל של לסבך אותו עמוק מדי מול פרופסור ריד.
לא בדיוק מתכוון לגלות מי שלח את הייבל, ואיזה תפקיד האנרכיסטים משחקים (ואולי, כלים בידי מי הם משמשים), אבל זה לא לורגו, ולהבדיל, היה יותר מדיון גרידא בינו לבין הטיפוס האפל שפעל בווסט דונס, בפרק האחרון של אלאריס שטרם פורסם...

פלדריק: כל העיר מדברת עליה, לא משום שיש לה יותר מדי כוח אמיתי, אלא פשוט משום שהיא פיסת רכילות עסיסית. היא אישה צעירה ויפה שעלתה ממעמד נמוך, התקבלה לסנט-קלאודור שלא קיבל נשים מזה דורות, ויש גם שמועות על הרפתקאות שלה (רוב האנשים לא ממש מבינים או שולטים בפרטים האלו), וגם מעט רכילות רומנטית עסיסית על סצנת הנשיקה בגן וכ"ו.
כרגע, הגרנד-מסטר בעיקר רוצה להפטר מכאב ראש גדול... לשלוח את שרלוט רחוק, באורח שהיא לא תוכל להתנגד לו, כי לפי כללי הטקס זה קידום וכבוד, וכך לקבל קצת שקט מהיבבות והתלונות הנצחיות של סר מיזלי.

חזרה