• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון ה-7.9.12 בקלדאריה: רובע רמילטון (חלק א') + מפה

הי,

במסגרת העדכון הרגיל של יום שישי,
אני מעלה את חלקו הראשון של התיאור המפורט של רובע רמילטון, שהוא הרובע הצבאי בפאתי עיר הבירה ההידרוסטית.
כמו כן, נוספה לאתר מפה צבעונית ומפורטת של הרובע.

תהנו :)

http://members.pundak.co.il/world/

עדכון מעניין.
כל הקטע של "הרפתקני צעצוע" באמת מצחיק ברמות. האם טרקיסטים נמצאים בקטיגוריה הזו או שהם נחשבים לקטיגוריה נפרדת? יש בכלל טרקיסטים בקלדאריה?

בזמנו דיברת על ערך על הצי ההידרוסטי - איך הוא עובד? מה הדרגות? וכו' - הערך יכול להיות שלם יותר עם ערך כזה. ולעניין קשור, אני מניח שהאמזונות מפליסאריה הן סוג של "פלוגות עזר" כמו פלוגות העזר הברבריות של הרומים בזמנו - האם קיימים עוד מאחזים דומים של פלוגות עזר ברובע רמילטון?

תודה על התגובה.
טרקיסטים? מאחר ואין סטר-טרק, כנראה שאין טרקסיטים...
הרפתקני צעצוע באמת סבורים ברובם שהם הרפתקנים, והדבר כמובן מלווה בדימוי מאד קליל ורומנטי של חיי הרפתקן/לוחם מקצועי, שכמובן רחוק מאד מהמציאות.

הפליסאריס נודעו מזה דורות כקשתיות מעולות שידעו לקלוע מספינות קלות; וזה בדיוק התפקיד שלהן, לשמש בשעת מלחמה כקשתיות על ספינות המלחמה של הוד-מלכותו.
יתכן מאד שיש עוד חילות עזר, אבל לא ברובע רמילטון, מפני שאם הן ישנם הם שייכים ברובם לצבא ולא לצי, ומאד סביר להניח שרובן המוחלט מוצבים בקולוניות.

ובכן,אני מוכרח להודות שהתרשמתי מהדרך המקורית שבה הוספת עניין לרובע והפכת אותו ליותר מסתם עוד רובע צבאי.מאידך,אני חייב להודות שלא ראיתי איך הוא מתווסף ומשפיע על המערכה בהידרוסט[שמתרכזת בעיקר סביב מסדר סנט קלאודור מחד וסביב מרד הפולים מאידך],אלא אם כן אתה עובד בעצם על פירוט של כל אחד מרובעי היידרקראון,ואז מין הסתם מדובר ברובע משמעותי.

להלדין: נראה לי שטרקיסטים מהסוג שהתכוונת אליו זה לא משהו שיכול להתפתח במקום בו:
א. במקום יותר מדי אתגרי יכולות להמצא מפלצות או לפחות בני אדם שלא מתנהגים באורח שונה מאד ממפלצות.
ב. החברה שהטרקיסטים הם אנטי שלה מנותקת לגמרי מהטבע + אמצעי תחבורה מספיק מהירים.

המסקנה: כמובן שיש אנשים שעושים טיולים קשים והרפתקניים, סביר להניח מהמעמדות הגבוהים שלא עסוקים במאבק יום יומי על הפרנסה או נתונים במרות לוחצת במיוחד. אבל הטיולים האלו, במידה שלא מדובר בהרפתקני צעצוע ובפסדה של מנהרת העכברים, יכולים להיות מאד מסוכנים ולכן מצריכים כלי נשק וידע אמיתי של איך להשתמש בהם - ממש ויותר מכפי שמסעות הרפתקניים לפני מאות שנים נחשבו מסוכנים.

לפלדריק: תודה על התגובה,
המערכה בהידרוסט יכולה להתבסס על אלף ואחד כיוונים שונים. הדגש על סנט-קלאודור הוא בהחלט לא מחוייב, אלא נובע בעיקר מהקמפיין של שרלוט גריווינד.
במידה רבה, יש כאן היזון חוזר - כאשר קמפיין דורש להשקיע במשהו, הוא נעשה מבוסס, מורחב ועמוק יותר, ולכן קל יותר לבסס עליו מערכה, וחוזר חלילה.
וגם מתגלים כל מיני צרכים שלא היו באים לעולם בכתיבה של ערכים כאשר אין הרצה בצידם.

למעשה, הסיבה שחזרתי לרובע רמילטון היא גם משום שהפרק הנוכחי של שרלוט (שטרם שוחק עד הסוף ולכן טרם פורסם) מתרחש ברובע רמילטון ברובו הגדול.

חזרה