• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 11.4.12 בקלדאריה: פרקי קמפיין חדשים ומפת רובע קלאודור

הי,

אתר עולם המערכה של קלדאריה עודכן:

1. עלו שני פרקים חדשים בקמפיין של שרלוט גריווינד: פרק חמישי, שכבר פורסם בפורום בעבר, ופרק שישי שהוא פרק הסיום של חלק א' בקמפיין.
http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter4/greywind/charlotte_index.html

2. עלתה מפה צבעונית ומפורטת של רובע קלאודור, שהיה זירת התרחשות לחלק גדול מהפרקים של סוף הקמפיין.
http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/hydercrown/kleudor_map.html

אתר עולם המערכה קלדאריה:
http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/vol1index.html

תהנו :)

ברכות על העדכון. האם צפויים ערכים אמיתיים בעתיד?

לגבי הפרק עצמו, בשעה טובה מלוויל נפרד משרלוט גרייוינד. אני מניח שמטרת הרעים הייתה להחדיר אנשים משלהם לשורות מסדר סנט קלאודור דרך ניצול הפריבליגיות של סר ברייטווטר. ובכלל, אני מניח שאם הייתה לה מעט השכלה, האנאלוגיה שהייתה קופצת לה היה הסיפור של מירנדה או'קנבריסט. התחושה שעלתה מהסצנה הייתה זהה יחסית לדרך המרושלת בה התנהל המסדר בסיפורה של מירנדה פרט לכך שהפעם הם סתם מנוונים ולא משרתיו הרופסים של עריץ...

לאיזה תת-מסדר השתייך הפלדין המנוח? האם לאותו תת-מסדר שבחרה שרלוט או שמדובר באביר זוטר?

מרתק.הפרק האחרון היה מותח מאוד,אני חייב לומר שמאוד נהניתי,אני מחכה להמשך.

בקשר למסדר סנט קלאודור עצמו,נשמע עד כה מהסיפור שהוא קטן באופן מבהיל-למעשה,נשמע כאילו רובע קלאודור עצמו הוא לא יותר מכמה טירות.הייתי שמח לשמוע קצת הבהרות על גודלו האמיתי של המסדר והרובע,,כדי להבין לאיזה מין גוף הצטרפה שרלוט.

תודה לכולם על התגובות והמחמאות :)

הלדין:
התשובה היא פחות או יותר כן. אין ספק שמישהו לוטש עיניים למסדר סנט-קלאודור, שנראה "חלוש כמו שה לשחיטה", אבל מחזיק עדיין רכוש רב, ואולי גם כל מיני חפצים עתיקים ושאר אוצרות אפשריים אי-שם מתחת לטירות שלו.
וכמובן שיהיו עוד עדכונים... אבל היה נראה לי שכדאי לפעמים לשים גם עדכונים כאלו, שמראים את העולם של קלדאריה בפעולה, ולא רק כמידע תיאורטי.
עקרונית, העיסוק ברובע קלאודור לא היה מתוכנן מראש, אבל קפץ למעלה בגלל הקמפיין שחייב התעמקות בעניינים האלו.

פלדריק:
אכן כך. ראשית, רוב אבירי המסדר נהרגו בשנת 2361. נכון שמאז עברו 79 שנים, אבל ממכה כזו קשה להתאושש לגמרי, והמסדר אכן לא התאושש ממנה.
תוסיף לזה את העובדה, שאם היו ימים שלהיות אביר נראה קריירה זוהרת וחלומית, אז כיום הזוהר והחלומות של רוב הצעירים הלכו לכיוון אחר לגמרי - האימפריה הגדלה, צבירת עושר או הרפתקאות במושבות, ושאר פעילויות שלמסדר אין חלק ונחלה בהן. בצדק או שלא בצדק, הוא נתפס כשריד מיושן ושמרני להחריד מן העבר הרחוק, שנמצא בחבלי גסיסה ארוכים.
מה שנותר להם אלו פריבילגיות כלכליות שפוטרות אותן מרוב המיסים המלכותיים ומאפשרים להם לפעול באורח אוטונומי - וגם לזה ישי כאלו (ולא רק כוחות אופל, אלא גם חברי פרלמנט בכירים) שלוטשים עיניים או מנסים לבטל, בטענה של פגיעה ביעילות ובסדר הטוב.
לגבי הרובע - אם תשים לב לשמות שמופיעים שם: הייפארץ', סטונמנ'ס בק וסקאלבורו, אלו הם איזורים ברובע שאינם טירות אלא שכונות מגורים לאנשים פשוטים. אבל כאמור, המצב בהחלט לא מזהיר. אם פעם הטירה הגדולה היתה "מלכה מעל הרבעים הדרומיים", הרי שכיום היא דומה יותר לראש שרוב איברי הגוף שלו אבדו, וגבולות שלטונה הולכים ומתכווצים.
אבל פרטים נוספים - גם על הרע וגם על מה שבכל-זאת עובד, פועל ומהווה פתח לשיפור, יגיעו בעדכון התוכן על רובע קלאודור.

קינג ריבנג':
המיני-קמפיין הזה היה אינטרו לקמפיין גדול יותר. אני מתכנן את הפרק הבא בימים אלו, אם כי עדיין לא נקבע מועד להרצה נוספת.

חזרה