• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

פתיל קשר הנה בא!

שמעון_נעים

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
ובכן, אחר מחקר היסטורי מעמיק הגענו למסקנה הכאובה שהפלנטירי כבר לא ממש בשימוש. o_O
אחרי שנמאס מכתיבת הודעות על שליחים גלוחי ראש, יונים המגיעות ליעדים אחרים, אותות עשן או שליחת חיצים אדומים, העיר מישהו לידי על איזה המצאה חדשה- מסרים אלקטרוניים. איזה פלא! אתה כותב וזה מופיע על המחשב של הצד השני! טכנולוגיה של ממש! o_O
אם כך, אשמח אם כל מי שמוכן (כולל אהמ... חברים לא רשומים למיניהם המשוטטים כאן בפורום) יפרסם כאן דרכי קשר וירטואליות: דוא"ל, מסנג'ר או ICQ.
יהיה נחמד להוסיף כמה פרטים על עצמכם.

אתחיל:
מסנג'ר: [email protected]
איסיקיו: 168424545

פרט על עצמי: שחר הקים לי מועדון מעריצות. :cool:
פרט נוסף: מדען אטום עיראקי שערק, מאפיונר במשרה מלאה, המיסד של המחתרת הבאר שבעית הידועה לשמצה , ואה, כן, בן 17 מבאר שבע.

חחחח, הצחקת אותי.

מסנג'ר: [email protected]
אייסי: 220232464 (נכנסת פעם במאה שנה.)

פרטים על עצמי: המרקיזה דה מימוז של משפחת פייפוגל. אובססית בצורה בלתי נדלת לסיריוס בלק ולהאוול (מ'הטירה הנעה'). בת 14 וחצי (צוציקית, אכן.) מכפר סבא אשר במרכז.

(שמעון, מרוצה? ><)

מסן: [email protected]
איסי: אחר כך, אין לי מושג ואין לי כוח לבדוק
על עצמי: משעמם לי, ולמדתי לשים נקודה בסוף משפט כמו ששמעון לימד אותי!
אה, ואני מעתלית [ביי ביי עולם]

איל, בן 18 מחיפה, לא כותב פה הרבה אבל בכל זאת מתעניין מאוד בפנטזיה מקורית (וגם מד"ב, אבל זה פחות קשור לכאן)

אייסיקיו 102519684

מידע נוסף עלי: אני לא באמת דוקטור

מידע נוסף על המידע הנוסף: המטופלים שלי לא יודעים על זה

איל שורץ אמר/ה:
מסן: [email protected]
איסי: אחר כך, אין לי מושג ואין לי כוח לבדוק
על עצמי: משעמם לי, ולמדתי לשים נקודה בסוף משפט כמו ששמעון לימד אותי!
אה, ואני מעתלית [ביי ביי עולם]
שיט, שכחתי לשים נקודות. :oops:
תראו! יש מעליי בנאדם שכותב את השם שלי נכון! א-י-ל עם י' אחת! לא 2! אחת! 1111111111111111111111111111111111111111111111111111
לא אייל (שזה אומר "כוח") אלא איל עם י' אחת, שזה שם של חייה.

Sirius_Black אמר/ה:
מישהו מהדרום מוכן להיות בית אומן לכלב לפני המתה?

למה הוא צריך לעבור המתה? :(

ניסיתי לדבר עם ההורים, אבל הם אמרו שהחיות שכבר הבאנו הביתה מספיקות, וגם ככה החתול עכשיו חולה באיזה איידס של חתולים או לוקמיה או משהו... אולי אני אנסה להציק להם עם זה.

shachar333 אמר/ה:
Sirius_Black אמר/ה:
מישהו מהדרום מוכן להיות בית אומן לכלב לפני המתה?

למה הוא צריך לעבור המתה? :(

ניסיתי לדבר עם ההורים, אבל הם אמרו שהחיות שכבר הבאנו הביתה מספיקות, וגם ככה החתול עכשיו חולה באיזה איידס של חתולים או לוקמיה או משהו... אולי אני אנסה להציק להם עם זה.
הלוואי שהצקות היו עוזרות במקרה שלי, אני עדיין רוצה נחש או תוכי (לא כזה שמדבר -.- לא חסר לי עם מי לדבר, תודה) אבל בינתיים יש לי כלבה ושטיח וההורים שלי לא מסכימים לעוד חיות (השטיח נחשב כחיה)

אח, אח... שכחת קשר עם מדורות. וינשופים. ודר דוור. (אח שלי רואה הופ)
המסנג'ר שלי הוא [email protected] (גם אי-מייל). את האייסיקיו מחקתי כשהגעתי למסקנה שהוא מיותר וטיפשי, ושאני מקבלת יותר הודעות מסוטי מין שלאחר "היי" שואלים מתי אפשר להפגש מאשר מאנשי קשר של ממש. למרות שהיה לי נדחף אחד כזה גם במסנג'ר, אבל חסמתי אותו.

נמחח, ראו זה פלא: היום לא היו אצלנו אזעקות. למרות שהיום רק התחיל. אבל בדרך כלל האזעקות מעירות אותי בשבע.

מסיבה לא-ברורה המשתמש התנתק לי. זו שלמעלה זו אני. ואהמ, פספסתי, כן הזכרת מדורות. קרח קצת ממסטל אותי, ולעסתי היום לא מעט. אולי לכן התבלבלתי.

עריכה: האייסיקיו חזר לתפקד. 210854469.

חזרה