• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

על תולעי האש

• מחבר/ת הנושא Anonymous
  • תאריך התחלה
A

Anonymous

Guest
לדעתי תולעי האש הם אדירות!
אבל אני לא מבין איך תולע אש אחד (חזק במיוחד) הרס עיר עלפית שלמה!
תפרט עוד קצת על תולעי האש ויצורים אחרים שהתפתחו מהם... ;)
וגם על נקודות התורפה שלהם ואיך אפשר להביסם כי נראה לי שניתקל בהם בעתיד...

בתודה
רז פטל (הגמד)

תולעי אש זו מילת גנאי ל-'אורלוקי' אלא אם אתה מתכוון לתולעי האש של דאמרדום. הדרך היחידה להרוג אורלוקי ,לאחר שנטלת כמות גדולה של אופיום או כל סם משתק פחד אחר(אפשר להסתפק בכמויות גדולות של אדרנלין), היא לפגוע בבטן הרכה שלו. הדבר הזה אפשרי רק אם הוא ישן. כל זה בתנאי שהבטן חשופה. הסיכוי שתתקלו בתולע אש בז'ראל הם אפסיים. אם היה תולע אש בסביבה, הייתם כבר יודעים על זה(או לפחות הדמויות שלכם היו יודעות על זה). זה נושא מספיק
"לוהט" לשיחת שוק באיל-דה-לה-רוא או בזירקוני(אני די בטוח שהדמויות שלכם שמעו שברי שיחות ומהם הרכבתם תמונה כללית של המתרחש בזירקוני).

תולעי האש שייכים למשפחת הדרקונים. אלה למעשה דרקונים "קלאסיים" כפי שהם מופיעים במיתולוגיות האירופיות הישנות לפחות מבחינת התצורה והאופי שלהם(למרות שטווח הכוחות שלהם מרשים יותר). לחימה בהם אינה משהו קל; אתה אינך נלחם רק כנגדם אלא כנגד עצמך וכנגד הפחדים שלך. אם תפסיד, אתה לא תמות אלא תהפוך לעבד נרצע לאותו דרקון אם לא גרוע יותר.

איך תולעי האש נראים?
ואיך בסוף הרסו את זה שהרס את העיר של האלפים?

אהה רז, אנחנו לא כלכך חזקים וערמומיים כדי להלחם בדברים אגדתיים כמו Great Wyerms אולי כדאי לחפש על מפלצות חלשות יותר או נבואות, לנו זה יעזור אולי קצת יותר :arrow:

ניתן לפתוח אנציקלופדיה ולעיין בערך "דרקון" שם יש תיאור של הדרקון האירופי
המצוי. ואני לא מסכים עם אורבך- לא כל מה שיורק אש נחשב לדרקון. ישנו זן של
בזיליסק שיורק אש(לפי "העולמות הקסומים של הארי פוטר") והוא לא נחשב לדר'.
אין קשר בין הלונג הסיניים לבין הדרקונים האירופיים פרט לעובדה ששניהם מאד דומים מבחינת המבנה שלהם(פשר המילה "דראקו" בלטינית היא 'נחש').

הבעיה העיקרית של האורלוקי היו דרקוני הכסף, לאו דווקא העלפים. ברגע שהוא נפטר מהם, הוא יכל לחסל באיבחת זנב פלוגת עלפים(וכתוב שאוכלוסיית העיר הזו
פחתה במידה תלולה לעומת שיאה). האנלוגיה היא תל נמלים- באותה מידה ניתן לשאול איך אדם רגיל יכול להרוס תל נמלים בבעיטה.

חזרה