• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Standing There By You - פתיל תגובות

אם יש עוד מרקים את פשוט חייבת לבמשיך לתרגם את זה כי אני ממש ממש ממש ממש ממש רוצה לקרוא את זה...
אז תעשי לי טובה לתמשיכי את זה בבקשה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני מצפה בכיליון עיניים להמשך אז קדימה! o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O o_O

אני לא קראתי את הפיק באנגלית אז אני לא יכולה להשוות גירסאות.
הפיק [בתירגומו] יפה מאוד.
רק, שהפרקים הבאים יופיעו יותר מהר.
תודה.

מחכה להמשך. פרקים נורא קצרים.. כלומר, לעומת פאנפיקים אחרים, או ספרים.. נמ, אבל נחמד. מחכה להמשך.
אישית היה משהו שלא אהבתי באופן הכתיבה, אבל כל אחד ודרכו שלו.
ליירה. ;)

בואנה! חייבים להמשיך לתרגם את הפרקים הבאים!!!!!! אני כבר מתה לקרוא את הפרקים הבאים אבל אני לא יודעת ממש טוב אנגלית אז אני לא יכולה לקרוא באנגלית! אז בקשה בקשה בקשה תמשיכי לתרגם!!!!! :devilish:

הסיפור ממש מהמם!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!: :!:
והרעיון מעולה!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :!: :!: :!: :!:
מתי יתרגמו ויפרסמו את הפרק הבא???? :confused:: :confused:: :confused:: :confused:: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

תמיד אהבתי את לילי וג'יימס וזה גרם לי לאהוב אותם יותר!!!!!!!! :lol: :p :p :p :lol:
מחכה להמשך ובבבבבבבבבבקקקקקקקקקררררררררררוווובבבבבבבבבבבב!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cool: :cool: :cool: :cool: :p :p :p :p :p :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :cool: :cool: :D :D :D

תמשיכי אותו בבקשה!!!
הוא גם מעניין וגם מצחיק!!
וחוץ מזה הוא גם על הדמויות האהובות עלי...את כותבת את זה בצורה מעניינת ומצחיקה כל כך שתמיד יש חשק להמשיך לקרוא
לכן אני מתחננת בבקשה!!! המשך!!!!!

חזרה