• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

החורף שלנו - פתיל תגובות

באחד הפרקים תרגמת את שמה של ג'יני לג'ינוורה
ובאנגלית זה וירג'יניה
סו????????
למה לא לכתוב וירג'יניה?
השם וירג'יניה בנוי מ-ויר-ג'יני

אה ואהבתי את הפרוצדמית................
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אלינה!?!? XD חחחח..
עכשיו לתגובה שלי על הפיק- סיימתי לקרוא ת'המשך באנגלית.. פיק ממש טוב, ממליצה לאלו שעוד לא קראו..
הפרוצדמית היה באמת יצירתי ומצחיק..:)

yehudit אמר/ה:
אלינה!?!? XD חחחח..
עכשיו לתגובה שלי על הפיק- סיימתי לקרוא ת'המשך באנגלית.. פיק ממש טוב, ממליצה לאלו שעוד לא קראו..
מצטרף להמלצה. פיק נהדר (אם כי לפעמים קצת... נוקב?). בהחלט גורם לך ליפול מהכיסא (ובלי עוד ספויילרים!).

Exploring Wizard אמר/ה:
yehudit אמר/ה:
אלינה!?!? XD חחחח..
מצטרף להמלצה. פיק נהדר (אם כי לפעמים קצת... נוקב?). בהחלט גורם לך ליפול מהכיסא (ובלי עוד ספויילרים!).
למה אתה מתכוון ב"נוקב"? :|

yehudit אמר/ה:
Exploring Wizard אמר/ה:
yehudit אמר/ה:
אלינה!?!? XD חחחח..
בוטה. גס.

Exploring Wizard אמר/ה:
yehudit אמר/ה:
Exploring Wizard אמר/ה:
yehudit אמר/ה:
אלינה!?!? XD חחחח..
בוטה. גס.
אה. טוב, יש בזה משהו..

פיק דיי חמוד ומשעשע, אבל לא אהבתי את הדמות של ג'יני. בספרים מתקבל הרושם שהיא הרבה יותר חברותית ממה שרואים בפיק, לפחות בספר החמישי. קצת קשה לדמיין אותה בלי חברים אחריי שש שנים בהוגוורטס

תודה לכולם =] זה באמת פאנפיק מקסים.
באשר לשמה המלא של ג'יני, כבר ענו לך - רולינג אמרה שזה ג'ינוורה.
שחר - היום, אני חושבת ;)
אדריאנה - דווקא אני מצליחה להתחבר עם הפרשנות הזו של ג'יני. למרות שאני לא מאמינה שהיא תהיה בודדה בקאנון, זה לא מאוד תלוש מהמציאות.

למתרגמת הפיק אני ש :flame: על הפיק הזה בליז תתרגמי את ההמשך

:D :) :( :eek: o_O :p :mad: :lol: 8) :confused: :oops: :cry: :devilish: :twisted: :rolleyes: :arrow: :idea: :confused:: :!: ;) :| :mrgreen: :flame: :bones: :eek:rccooldark: :eek:rcwink: :eek:rcidea: :eek:rc?: :eek:rc: :eek:rcteeth: :eek:rcshock: :eek:rctoungue: :eek:rcsmile: :eek:rcoops: :eek:rcwaagh: :eek:rcnuts: :eek:rccry: :eek:rclol: :eek:rccool: :eek:rcmad:

פיקס.
מתי יהיה המשך ?
(מפרק :p :p :p :p :p )
מתה על זה !!!

נ.ב : פרק 6666

מ-ה-ר ה-מ-שך- , ד-ח-ו-ף ה-מ-ש-ך, מ-צ-פ-ה ל-ה-מ-ש-ך , ר-ו-צ-ה- ה-מ-ש-ך

חזרה