• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון 19.8.19 באתר: תקציר הרצת פרק 11 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס'

"האצטדיון"; כך מכנים ההוביטים המקומיים את החורבות המוזרות והעצומות לגודל ששקועות למחצה במימיה העמוקים של ביצת ראשבוג, מיילים מעטים מצפון מערב לנמל ראשפורט; חומות עצומות ואכולות ירוקת, שמעליהן נישאים עדיין עמודי בלים, ראשיהם נבלעים בערפילים שמכסים תמיד את שמיה של הביצה העצומה.
סיפורים עתיקים שנפוצים עדיין בקרב ההוביטים, יודעים לספר על שושלת שכוחה מראשית העידן הרביעי, שזכורה כיום רק בתואר בו התהדרו ראשיה: "אדון העמק" - ככל הנראה, זכר לימים לפני התפשטותה של ביצת ראשבוג, כאשר 'האצטדיון' עמד עדיין בליבו של עמק ירוק ופורה.
לואיזה פרייסגירדל, שהפליגה לעבר החורבות בכדי לתור אחר המקום בו כולאים אנשי המשמר המושחת של התאין גורתו את אסיריהם, נסחפת עד מהרה לצרה שנראית גדולה בהרבה ממידותיה: התפריט כולל פיראטים חדורי נקם; זרמי מים קטלניים; זוחלים בעלי מידה גדולה ב"מעט" מהראוי, ומבוך עתיק ושכוח, מוצף למחצה, שהמערות שלו משתרעות למרחק עצום מתחת לחורבות, ושרצים עתיקים יותר ופחות אורבים בכל פינה מפינותיו; אולם מעבר לכל, עמוק בעלטה, חבוי סיפורם העתיק של אדוני העמק, שככל הנראה לא זכה לסיום מאושר.
------------------------------------------------------------------------------
במילים אחרות: תקציר הרצת פרק 11 בקמפיין 'הטבעות הקרות של גרינפילדס' עלה לרשת :)

http://members.pundak.co.il/world/keldaria3/chapter5/rings_of_greenfields/crg_chap11.html

תהנו :)

פרק מצוין. אהבתי את המסע של החבורה בקרב העמודים ותיאור ההידרדרות הטראגית של שושלת גמג'י לבית אצולה עקוב מדם. הסצנה עם נחשי הים קצת מזכירה לי את טרילוגיית "הספינות החיות" למרות שמדובר ביצורים שונים לחלוטין, וכנראה, לא הממזרים האמפיביים שהקפטן דיברה עליהם בפרק הקודם.

הערה קטנטונת: לפי התפיסה האנטומית המיושנת של ארדה, נראה לי שהם אמורים לחשוב שמקום הרגש הוא בלב ולא במח. מאידך, למרות שיכול להיות שהם כבר תיקנו את הטעות, "מח אלמוג" נשמע מודרני לחלוטין אם כוונתה של הקפטן היא מה שאני חושב שהיא.

תודה על התגובה :)

הסרטן הכחול של בופין נשאר כנראה בהשאלה אצל מישהו בחצר המסחר שבה הדמויות שהו לפני שיצאו למסע.

לפלדריק: הפרק הזה היה רק חצי מבוך... ההתרחשויות היותר עדכניות שקשורות לקמפיין יקרו בחלק הבא, שיתואר בפרק הבא
("בצל הרגל השחורה").

חזרה