• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אומרים תודה :)

שלומות
לאחר דיונים רבים בנושא, וקדימה ואחורה גם בתוך הצוות, הוספנו לתקופת ניסיון אפשרות להגיד תודה בהודעות - למעשה זה בדיוק כמו לעשות לייק במקומות אחרים, אבל הניסוח של להגיד תודה הוא יותר ... חברי וקהילתי מאשר לייקים.
בכל הודעה יש מעכשיו מצד שמאל למעלה כפתור של אגודל למעלה, ואם הודעה קיבלה תודות, אז הרשימה שלהם מופיעה בתחתית ההודעה. אז אם יש הודעה, סיפור או תוכן חדש למבוכים ודרקונים (וגם משחקים אחרים), אבל לא בא לכם לכתוב פוסט שלם, מעכשיו פשוט תגידו תודה.

אם יש לכם הערות וגם תיקונים לתרגום של התוסף לעברית, זה המקום.

הו, וואו, אני זוכר שלפני כמה שנים זה היה ויכוח גדול כאן - אני סקרן לראות איך זה ילך.

בכל מקרה, בעניין התרגום, אישית התרגום של time ל-"זמן" בהקשר של כמות התודות ממש צורם לי. האם התרגום "פעם" לא יותר מתאים בהקשר הזה?

Redcloak אמר/ה:
בכל מקרה, בעניין התרגום, אישית התרגום של time ל-"זמן" בהקשר של כמות התודות ממש צורם לי. האם התרגום "פעם" לא יותר מתאים בהקשר הזה?
תיקנתי.
בקשר לויכוח שהיה פעם, פעם זה גם היה הרבה פחות נפוץ באינטרנט ואנשים פחות הכירו. אני גם חושב שהמימוש כ"תודה" והצגה כטקסט נותן לזה גוון יותר קהילתי ולא תחרות לייקים.
אלישע, הסימן של האגודל הוא יוניברסלי, עדיף שזה יהיה משהו שאנשים מזהים בקלות ולא שהם צריכים לגרד את הראש ולהבין במה מדובר.

הקפצה והכל, אבל בדיוק שמתי לב שאני יכול להשתמש במערכת התודה כדי לסמן את ההודעה האחרונה שקראתי במשחק מקוון וככה לחזור מדי פעם לקרוא את המשחק.
אז תודה על התודה, עוזר בעוד כמה דרכים :D

חזרה