נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

"מחיקה בטעות" של עצים

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
dragonitzan

"מחיקה בטעות" של עצים

שליחה על ידי dragonitzan » 06 פברואר 2020, 14:15

שכותבים בפורום תגובה, אם החלון נסגר (בטעות או בכוונה) שכתוב משהו בחלון התגובה (אפילו אם זה רווח יחיד) עולה חלון של "אתה בטוח שאתה רוצה לסגור את זה? התגובה עלולה לא להישמר" (לא בניסוח זה בדיוק).
עם זאת, אם החלון נסגר בטעות בזמן עבודה על עץ חדש (לחיצה בטעות על כפתור לא נכון, אצבע מחליקה בטלפון או דברים שונים) לא מעלה את החלון הזה. כבר נמחקו לי כמה עצים שהשקעתי בהם הרבה (מעצי משחק בפיתוח, הגשות לאתגרים פורום ועוד) בגלל שכלי יעיל זה לא קיים... יש מצב להכניס את אותו דבר שיוצר תגובות מלהימחק גם לעצים בתהליך יצירה?
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

"מחיקה בטעות" של עצים

שליחה על ידי פלאפי » 06 פברואר 2020, 18:26

המלצה שלי זה לא לסמוך לגמרי על אף אתר או דפדפן, ואם אתה כותב משהו מושקע וארוך אז קודם כל לכתוב אותו בוורד או תוכנה דומה, ואז להעתיק את זה לפורום. לחלופין, תוך כדי הקלדה של התגובה, לעשות מדי פעם cntrl+a > cntrl+c כדי להעתיק את תוכן ההודעה כגיבוי למקרה שתצטרך לשחזר אותה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

"מחיקה בטעות" של עצים

שליחה על ידי The oldman » 06 פברואר 2020, 21:55

אני אנסה לבדוק, בכל מקרה אם אתה כותב פוסט ארוך, יש גם פונקציה של שמירת טיוטה בפורום. השתמשתי בזה בעבר וזה נוח.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
SandChicken
תשובות: 2

"מחיקה בטעות" של עצים

שליחה על ידי SandChicken » 08 פברואר 2020, 22:02

יתרון נוסף לכתיבה בוורד זה השימוש בבודק השגיאות האוטומטי, ואני לא מכוון את ההמלצה הזו באופן ספציפי אלייך אלא כהמלצה כללית - אם בודק השגיאות מתריע על שגיאה הוא ברוב המקרים צודק.

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה