פורים בפונדק - אתגר כתיבת סקירות
לקראת פורים ולרגל רענון עמודי הסקירות בפונדק, יש לנו אתגר כתיבת סקירות עבורכם - ובין כל מי שכותב סקירה יוגרל המשחק שם-קוד!
לפרטים: [תגובות] הצטרפו לאתגר הסקירות שלנו לפורים וזכו בפרס

שמות פוגעניים

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שמות פוגעניים

שליחה על ידי ariel127711 » 19 יולי 2019, 13:21

לאחרונה אני שם לב לשמות פוגעניים בפורום הזה אולי זה נראה רק לי פוגעני...

לדוגמה יש את צייד מכשפות[שמשום מה אני לא מוצא אותו] שהשם שלו כולל צחוק על הרג נשים בצורה אכזרית ללא סיבה+הרג פגאנים ללא סיבה.

גם את כותש האלים אבל עוד פעם זה קצת יותר אישי.

הייתי רוצה לדעת אם אפשר למנוע המשך של שמות כאלה עכשיו ובעתיד...
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
I want to return to the old good times
Far from today
I want to live in a beautiful time when the world was better

Rome will return to you, Aelia Capitolina
I love you, Aelia Capitolina
To return to the times when the gods respect you, Aelia Capitolina
To return to the times when jews lived alongside Hellenists

But it will not happen, not even in one hundred years
So i will probably live without my love, Aelia Capitolina
סמל אישי של משתמש
tkhag1
תשובות: 1

שמות פוגעניים

שליחה על ידי tkhag1 » 19 יולי 2019, 13:59

אתה די מגזים, יש הבדל בין לא להיות פוגעני לבין ללכת על קצות האצבעות.
תרבות הפולטקלי קורט יצאה מכלל שליטה, אנשים לא יכולים לקחת בדיחה בימינו.
מעבר לכך אני אדם דתי לחלוטין ואין לי שום בעיה עם "כושת האלים" או אפילו "כותש האל", אם השם שלו היה "היהדות היא דעת פוגענית דפוקה לגמרי" זה היה משהו פוגעני אבל אתה מגזים לחלוטין.

השם האילו בסדר גמור, אין צורך להפוך את הפורום הזה למקדש פוליטקלי קורקט
ישבתי חצי שעה מול המסך בניסיון לחשוב על משהו חכם ומתוחכם, ואז הבנתי שאין לי שום דבר מעניין להגיד.
א.ש.
סמל אישי של משתמש
מרתוס
יצירת קשר:

שמות פוגעניים

שליחה על ידי מרתוס » 19 יולי 2019, 14:02

אני מאמין שיש רמה מסוימת של התחשבות שניתן לבקש, כמו לנסות להימנע ממילים גסות או לגלוג בוטה על אמונה של אדם אחר.
אבל רק עד רמה מסוימת. העובדה שמשהוא נחשב עבורך פוגעני לא אומר שמישהו אחר חייב לשנות את התנהגותו.
בהתחשב בזה שיש עדיין אנשים שמאמינים שמשחקי תפקידים זה עבודת אלילים וכל מה שאנחנו עושים בפורום הזה זה עבודת השטן והשחתה , הייתי מצפה מהמשתמשים כאן להיות קצת יותר סבלניים כלפי מעשים "פוגעניים" של אנשים אחרים, בייחוד אם מדובר פשוט בשם משתמש שנשמע מגניב וברור לכולם שהוא מתכוון לשום דבר מעבר לזה. (אלא אם אתה חושב שת'ור באמת מאמין שהוא אל הרעם)
בארני כתב:קוראים בפורום הם כמו ילדים קטנים: הם מחכים כל הזמן שיביאו להם את ה- kinder בארוחה, כי זה מה שטעים. אם הארוחה מתמשכת ומתמשכת והקינדר רק מובטח בסוף הארוחה כל הזמן מתי שהוא הם מתחילים לבכות.
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שמות פוגעניים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 יולי 2019, 14:04

אל תאכילו את הטרול.
There, where I have passed, the grass will never grow again.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
witch-hunter

שמות פוגעניים

שליחה על ידי witch-hunter » 19 יולי 2019, 14:04

@ אריאל 12771 אתה רציני שהשם שלי אשכרה פוגעני?
KILL 'EM ALL
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

שמות פוגעניים

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 19 יולי 2019, 14:13

כשאני חושב על זה, הכינוי שאני משתמש בו עלול לגרום לאי-נעימות, טראומה ואולי אפילו הרטבת לילה אצל אנשים שחוו שירות צבאי שלילי במיוחד בראייתם.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
העוג הברברי
תשובות: 34
יצירת קשר:

שמות פוגעניים

שליחה על ידי העוג הברברי » 19 יולי 2019, 14:19

כול דבר שיש לו נתונים במשחק ניתן להריגה.

לאלים יש, וגם למכשפות.

ולכן, בתור פורום של משחק שכולל הרג אלים ומכשפות, אין שום פוגענות בלקרוא לעצמך מחסל או צייד של יצורים מעין אלו.

עריכה: ואף אחד לא הולך להגיב לזה ששמות המשתמש פוגעים בו אבל בחתימה שלו הוא מייחל לחזור לחורבן תשעה באב?
נערך לאחרונה על ידי העוג הברברי ב 19 יולי 2019, 14:22, נערך פעם 1 בסך הכל.
הסקייפ שלי: or_ben_abu_gsb
ניצחון! ועוד ניצחון!
סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שמות פוגעניים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 יולי 2019, 14:21

אני לא יודע למה אני מגיב כאן או למה אנחנו נותנים לגיטימציה לעץ הזה, אבל בסדר.
למה לעצור בשמות האלה, אריאל? מה עם ''the oldman'', כי הביטוי ''איש זקן'' מעליב קשישים; ''העוג הברברי'', התנשאות תרבותית ודיכוי של האירופים העתיקים; ''גרגויל'', מעליב חובבי אדריכלות גותית; ''the traveler'', מעליבה פליטים שנאלצים ללכת קילומטרים ארוכים כדי להימלט מביתם ההרוס; ''lonewolf'', מעליב גברים בודדים ועריריים בשנות השלושים לחייהם; ''hell lord'', מעליב את אנשי כת השטן; השם שלך, שמעליב נאו פאגאנים כי הוא מתייחס לאל אחד...
הבנת? כל אחד יכול לחרטט סיבה שבגללה הוא נעלב ממשהו. אתה מנסה למשוך תשומת לב אליך ועל תנועת השוליים הנאו פאגאנית שלך, או שאתה ברצינות נעלב מזה? אם זו התשובה הראשונה, אז אני מקווה שהעץ יינעל. אם השנייה, אתה צריך לפתח עור עבה יותר. אם כינויים פשוטים כאלה מעליבים אותך כנראה שחיית בצמר גפן.

עריכה: מצחיק שציד מכשפות מפריע לך, אבל אתה מתעלם מ-300 שנים של רדיפה ועינויים שעברו על הנוצרים באימפריה הרומית, או מהחורבן הטוטאלי שהרומאים עשו ביהודה, או מהג'נוסייד שהם ביצעו בגאליה.

ארבעת ההנאות הגדולות ביותר - מנוחה אחרי אימון קשה, מים לגרון צמא, התבוננות באדם אהוב, וההרגשה שאחרי תפילה.
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שמות פוגעניים

שליחה על ידי ariel127711 » 19 יולי 2019, 15:04

העוג הברברי כתב:
19 יולי 2019, 14:19
כול דבר שיש לו נתונים במשחק ניתן להריגה.

לאלים יש, וגם למכשפות.

ולכן, בתור פורום של משחק שכולל הרג אלים ומכשפות, אין שום פוגענות בלקרוא לעצמך מחסל או צייד של יצורים מעין אלו.

עריכה: ואף אחד לא הולך להגיב לזה ששמות המשתמש פוגעים בו אבל בחתימה שלו הוא מייחל לחזור לחורבן תשעה באב?
איליה קפיטולינה מבחנתי זה גם שם לתקופת בית שני תחת שלטון רומי אני מייחל יותר לתקופה בה יהודים חיו לצד הלניסטים/רומים ולא לתקופה בה יש רק יהודים או רומאים...

הכוונה היא שהשם צייד מכשפות זה שם שפוגע כלפי נשים, כי הוא בא לצחוק על אנשים שנשרפו על המוקד ועל אנשים שעשו את זה... כמו ששואה זה לא נושא לצחוק עליו שנאה עתיקה כלפי נשים והרג שלהן בצורות אכזריות שלפני כן הן עוברות טראומה נוראית ללא סיבה מוצדקת הוא בעייני ממש לא יפה.

באמת אולי הגזמתי עם המשתמש השני...
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
הח׳אן הטטרי

שמות פוגעניים

שליחה על ידי הח׳אן הטטרי » 19 יולי 2019, 15:10

ariel127711 כתב:
19 יולי 2019, 15:04
איליה קפיטולינה מבחנתי זה גם שם לתקופת בית שני תחת שלטון רומי אני מייחל יותר לתקופה בה יהודים חיו לצד הלניסטים/רומים ולא לתקופה בה יש רק יהודים או רומאים...
אהה, התקופה שבה היהודים דוכאו עד עפר והמקום הקדוש ביותר להם חולל בבוטות? או על זה שחייל רומי היה יכול לקחת מיהודי את רכושו סתם לפי גחמה, לאנוס נערות יהודיות בחופשיות, ולהוריד סטירה ליהודי שאמר משהו שלא מצא חן בעיניו?

השואה קרתה לפני 70 שנה לעם שלנו. ציד מכשפות קרה לפני 400 שנים בכפרים פרוטסטנטיים.

סמל אישי של משתמש
ariel127711

שמות פוגעניים

שליחה על ידי ariel127711 » 19 יולי 2019, 15:17

הח׳אן הטטרי כתב:
19 יולי 2019, 15:10
ariel127711 כתב:
19 יולי 2019, 15:04
אהה, התקופה שבה היהודים דוכאו עד עפר והמקום הקדוש ביותר להם חולל בבוטות? או על זה שחייל רומי היה יכול לקחת מיהודי את רכושו סתם לפי גחמה, לאנוס נערות יהודיות בחופשיות, ולהוריד סטירה ליהודי שאמר משהו שלא מצא חן בעיניו?

השואה קרתה לפני 70 שנה לעם שלנו. ציד מכשפות קרה לפני 400 שנים בכפרים פרוטסטנטיים.
היהדות הייתה בפריחה עד למרידות קיסריה טבריה ובית המקדש עברו שינויים לטובה, הכותל נבנה, וליהדות היה חופש פולחן ואוטנומיה, אשמח לשמוע על 5 אימפריות גדולות שלא תעדו עליהם זוועות כלפי אוכלוסייה מקומית שלא הסכימה עם השלטון.
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

yds
תשובות: 4

שמות פוגעניים

שליחה על ידי yds » 19 יולי 2019, 15:28

אריאל
אף אחד לא אמר ''בוהוהו, רק הרומאים היו רשעים''
רוב האימפריות בהיסטוריה נבנו על סבל אנושי, אם לא כולן

אבל זה ש''כולם עושים את זה'' לא מצדיק את הסבל שהרומאים גרמו ליהודים

עכשיו, בנוגע לטענות ההיסטוריות שלך:

נתחיל בזה שהיהדות הייתה בשקיעה כבר הרבה מאוד זמן, והתרבןת הרומאית/ההלניזם רק האיצו את השקיעה. נמשיך מזה שאם היה מאד, זה אומר שהיה סבל. אנשים לא מורדים אם לא פוגעים בהם ומתעללים בהם

נסיים בזה שלא משנה איך אתה הופך את זה, איליה קפיטולינה זה השם שניתן לירושלים אחרי החורבן. כשאתה מייחל לאיליה קפיטולינה, ולתשעה באב, אתה מייחל לחורבן כל כך מחריד שהוא נחקק בזיכרון הקיבוצי של העם היהודי ושל הדת היהודית למשך כמעט אלפיים שנה.

אז אם לך יש זכות להיפגע מאדם שקורא לעצמו ''צייד המכשפות'' בפורום שמתעסק במשחקים שבהם אשכרה יש מכשפות מרושעות, לי יש זכות מזה שאתה בוחר להלל ולייחל לאחת התקופות המזעזעות ביותר בהיסטוריה של העם שלי.
זה קצת כמו בבדיחה ההיא שהCIA השקיעו המון שעות עבודה וכסף ביצירת תוכנת תרגום מודיעינית מרוסית לאנגלית ובחזרה, והחליטו לבדוק אותה.
הם הכניסו לתוכנה את המשפט:
The Spirit is willing but the Flesh is weak
ותרגמו את זה לרוסית ואז בחזרה לאנגלית. יצא להם:
The Vodka is good but the Meat is rotten
זהב!!!
סמל אישי של משתמש
אביעד
תשובות: 44

שמות פוגעניים

שליחה על ידי אביעד » 19 יולי 2019, 15:33

העוג הברברי כתב:
19 יולי 2019, 14:19
סבלנות עוג, הייתי עסוק.

אני לא רואה שום סיבה לדון בדברים של אריאל, שמייצגים פגיעה עקיפה שאף אחד לא מזהה, בזמן שהחתימה שלו קוראת לגעגועים לאיליה קפיטולינה בתשעה באב, היום בו הרומאים הרסו את בית המקדש, שלפני כן שמו בו פסל של יופיטר. הייתי ממליץ לך לשים פסל של ישו במקדש בחדר שלך ולהבין איך זה מרגיש. ההלניסטים גם לקחו כספים מקופת בית המקדש, מינו כהנים גדולים משל עצמם בכסף, והתערבו בשלל דרכים משפילות בחיי הדת של היהודים, עד שליהודים נמאס ואז הרומאים טבחו בכולם ואת השורדים הפכו לעבדים שקיבלו יחס קצת יותר מחפיר משמות משתמש פוגעניים, ככה שאני אישית ממש שמח שההלניסטים כבר לא פה ועושים לנו מה שבראש שלהם.
לגבי הטיעון שלך על דתות אחרות - נכון, דתות הן לא כאלה סובלניות, ויש דבר טוב בזה שהעולם היום חילוני ולא הורגים אנשים על זה שהם בטעות מאמינים באל הלא נכון. מצד שני אני לא רואה את @הח'אן הטטרי, שהוא נוצרי, קורא לחזור לימי האינקוויזיציה, או את אלישע, מגדל, ליאור, טיילס ואני (דתיים) לחזור לימי הסנהדרין כשהרגו מחללי שבת נואפים והומואים. וזה כי אנחנו לא רוצים להתעלל באנשים.

@ariel127711, בבקשה תמחק את החתימה שלך ותתנצל על התוכן שלה, לפני שאפנה למנהלים ואבקש מהם לתת לך אזהרה על זה שאתה כותב חתימה פוגענית בהרבה משמות המשתמש אותם רצית לשנות.
סמל אישי של משתמש
מירטוקן

שמות פוגעניים

שליחה על ידי מירטוקן » 19 יולי 2019, 15:35

אולי השם נועד לצחוק דווקא על מי שצד את המכשפות, ולא להיפך?
אל תמהר להסיק מסקנות מהשם שהוא בחר לעצמו.
חוץ מזה, אני בטוח שנשות העולם באשר הן לא ייעלבו מזה. תשאל אותן לפני שאתה נעלב בשמן.
כל העניין הוא לשתות משהו קר בלב מדבר...
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שמות פוגעניים

שליחה על ידי ariel127711 » 19 יולי 2019, 15:39

yds כתב:
19 יולי 2019, 15:28
אריאל
אף אחד לא אמר ''בוהוהו, רק הרומאים היו רשעים''
רוב האימפריות בהיסטוריה נבנו על סבל אנושי, אם לא כולן

אבל זה ש''כולם עושים את זה'' לא מצדיק את הסבל שהרומאים גרמו ליהודים

עכשיו, בנוגע לטענות ההיסטוריות שלך:

נתחיל בזה שהיהדות הייתה בשקיעה כבר הרבה מאוד זמן, והתרבןת הרומאית/ההלניזם רק האיצו את השקיעה. נמשיך מזה שאם היה מאד, זה אומר שהיה סבל. אנשים לא מורדים אם לא פוגעים בהם ומתעללים בהם

נסיים בזה שלא משנה איך אתה הופך את זה, איליה קפיטולינה זה השם שניתן לירושלים אחרי החורבן. כשאתה מייחל לאיליה קפיטולינה, ולתשעה באב, אתה מייחל לחורבן כל כך מחריד שהוא נחקק בזיכרון הקיבוצי של העם היהודי ושל הדת היהודית למשך כמעט אלפיים שנה.

אז אם לך יש זכות להיפגע מאדם שקורא לעצמו ''צייד המכשפות'' בפורום שמתעסק במשחקים שבהם אשכרה יש מכשפות מרושעות, לי יש זכות מזה שאתה בוחר להלל ולייחל לאחת התקופות המזעזעות ביותר בהיסטוריה של העם שלי.
קראתי הכל. הייתי נותן שם אחר לשיר ומוציא את תשעה באב ואת איליה קפיטולינה. אבל רק בקטע הזה תבין, אינני שמח ב9 באב' כשאר היהודים אני אבל ביום זה אבל לא בגלל שבית המקדש השני נשרף או נהרס אלה בגלל 2 דברים 1: רוב היהודים עזבו את הארץ ואני מגעגע לתקופה בשיר שבה היהודים חיו לצד הלנים/רומאים-פגאנים לא לתקופה פגאנית שבה אין יהודים ורק פגאנים שולטים או אפילו לתקופה הנוצרית באה אחריה. 2. היהודים מורדים והקנאות שולטת ויהודים-הלניסטים כמוני נרצחים על ידי יהודים קנאים. אם תמצאו לי שם אחר לתקופה בו יהודים חיים לצד הלניסטים בארץ הקודש אשמח לערוך את השיר. ולא אני לא התכוונתי לפגוע באף אחד.

והעץ הנ"ל איננו הטרלה/ספאם.
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today