• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מה קרה לפורום?

הוא לא היה פעיל בגלל בעיה בשרת, אני גם הייתי בחו"ל (לא שזה היה משנה יותר מדי) אז היה לי קשה לעקוב.
בכל מקרה, לפי מה שהבנתי הדיסק הקשיח שלהם התרסק, והם שחזרו/תיקנו מגיבוי. לכן יתכן שחלק מההודעות מהסופ"ש נעלמו.

מבחינתי זו קריאת השכמה כללית - השרת שעליו אנחנו נמצאים כרגע הוא שרת שרכש את חברת האחסון הקודמת, שהיא הייתה סבבה. השרת הנוכחי, הוא יותר איטי ופחות זמין בצד הטכני.
כנראה שהגיע הזמן לעבור לשרת אחר, אולי גם מהיר / יקר / משוכלל יותר. הבעיה היא שצריך למצוא לזה זמן פנוי, אבל זה בהחלט עלה בסדר העדיפויות שלי לטפל בזה.

נ.ב. בכל מקרה עשיתי גיבוי מקומי - לשמור על כמה שיותר מידע (לרוב אני מגבה פעם בחודש ברגיל)

טוב, אני דיברתי עם tales quit wind, שאמר לי שהוא לא מצליח להיכנס לפורום בכלל, גם עכשיו כשהתקלה פעילה.
שאלתי אותו ממתי הוא לא מצליח וביקשתי ממנו לשלוח צילום מסך של הבעיה לפני כמה שעות, כשהוא יענה לי אשלח את זה כאן.

המשכתי לדבר איתו, הוא עכשיו אומר שזו בעיה באינטרנט שלו שטוען את הפונדק ולא גומר, כנ''ל לשער האתרים... אם התחלתם כבר לבדוק מה קרה אצלו לא צריך...
נ.ב. זה דאבל פוסט כדי שתשימו לב אליו אם התחלתם לבדוק ולא תמשיכו.

חזרה