• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בעיות זמן בפונדק

נערך - אני מתנצל, לא התכונתי אפילו לרמוז שאולדמן חייב לי משהו. אני מעריך אותו ווקיר אותו על זה שהוא משקיע רבות מזמנו לפונדק.
כל פעם שאני מרענן את הפונדק הוא שולח אותי לנקודת זמן אחרת מהשעה האחרונה. ככה שיש הודעות שקראתי ומסומנות שלא קראתי, והודעות שקראתי ואני לא רואה אותן כי הן עוד לא נשלחו.

לא ידעתי שמישהו חייב לך משהו. נשלח לך את ההחזר בדואר.

ידוע שאולדמן עובד על התקלה האחרונה שמשפיעה במספר מישורים. מזכיר לך שהוא עושה זאת בהתנדבות תוך כדי שהוא מנהל חיי משפחה. תמיד נשמח לעוד מתכנת בפונדק שיסייע בזמנו הפנוי.

מומלץ לבדוק את הגדרת הזמן בלוח הבקרה למשתמש שלך - צריך להיות אסיה/ירושלים (או כל עיר אחרת באותו אזור הזמן שבא לך)
בנוסף, לעשות refresh לדפדפן.

יש לי עדיין בעיה מוזרה. הדף הראשי של הפורום נראה תקוע על מצב מסויים ומראה את ההודעות האחרונות כמו שהן היו בשעה ספציפית אתמול, אבל לא מתעדכן. כשאני נכנס לפורומים עצמם זה בסדר.

תלחץ קונטרול+F5 בכל עמוד שזוכר את הגדרות המטמון הישנות (כל העמודים שנכנסת אליהם לפני שהבעיה סודרה).
אם הבעיה בפלאפון פשוט תעשה רענון חזק לדף (בכל פלאפון ודפדפן זו צורה שונה).
אם זה לא עוזר פשוט תמחק מטמון + תנקה היסטוריה ועוגיות.

טוב, בגלל כל הבאגים שהתחילו ביום שישי אני לא יודע מה בדיוק קורה בפורום, ואפילו לא אם יש הודעות חדשות בפורום משוב או אם אוכל לקרוא את ההודעה הזאת.
מה שאני יודע זה:
1. הדף הראשי של כלל הפורומים תקוע באותה נקודת זמן
2. הדף הראשי של פורום מו"ד תקוע באותה נקודת זמן, ואני לא יכול לראות נושאים חדשים בו.
3. הדף הראשי של פורום משוב לאתר ולפורום תקוע באותה נקודת זמן, ואני לא יכול לראות נושאים חדשים בפורום. אם אצליח לראות הודעה זאת אערוך אותה.
. עריכה: 3.ב. אם אני נכנס לדף של קבוצת פורומים אני יכול לראות את ההודעה האחרונה בכל אחד מהפורומים בקבוצה. בכל מקרה, אני לא יכול להיכנס לדף הראשי של פורום משוב.
4. ישנם משתמשים שלא יכולים להגיב בפורום מסיבות אלו ואחרות. אין לנו דרך לדעת מי הם כי הם לא מגיבים, לכן אני מבקש ממי שיכול להגיב כאן לעשות את זה ולעזור ליידע על התקלות.

תודה לאולדמן שמשקיע בפורום הפונדק במסירות עצומה, זה לא מובן מאליו.

איחדתי את הנושאים.
לגבי 1-3, השרת שינה את הגדרות המטמון שלו, תיקנתי את זה. אם עדיין לא מתרענן אז צריך לעשות מה שנכתב כאן לעיל, לעשות f5 או ctrl-f5 וזה יפתור את הבעיה.
בקשר לארבע, זה להוכיח שאין לי אחות... אם משתמש לא מצליח להיכנס אני צריך להבין למה.

חזרה