• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרושים: מנהל תוכן וכתבים לפונדק

שלומות,
בחודשים האחרונים קצב פרסום התוכן החדש באתר הדלדל, בעיקר כי אני עמוס ואין לי זמן לניהול השוטף של פרסום התוכן באתר. לכן זה הזמן לקרוא לכם -המשתמשים הנהדרים שלנו - לבוא ולקדם את האתר וכמובן גם את התוכן שאתם כותבים ולהגיע לקהל הגדול יותר של שחקני תפקידים בארץ
אז מה צריך?
- אם אתה רוצה לנהל ולארגן את פרסום התוכן של משחקי תפקידים / מבוכים ודרקונים, מעולה! בוא להיות מנהל תוכן באתר
- אוהבת לכתוב וליצור? פרסמו את התוכן שלכם באתר, והגיעו לקהל גדול בהרבה. בין אם זה סקירות למשחקים, כתבות עם עצות ומדריכים, תוכן שיצרתם (כולל לשו"ש או לדו"נ) וכך הלאה, עוד כתבים זה תמיד טוב.

זה קל ופשוט לפרסם תוכן חדש באתר, אז מי שמעוניין, הגיבו כאן או שלחו לי הודעה פרטית.

לא הבנתי מה עושה מנהל התוכן בדיוק. הוא כותב את התוכן? אחראי על האיכות? גורם לאנשים לכתוב את התוכן?
לכתוב תוכן אני יכול בכל מקרה, לא? (אני כרגע כותב, יתפרסם בחודש הקרוב לדעתי)

לכתוב תוכן כל אחד יכול, פשוט אשמח שיותר אנשים יעשו את זה :)
מנהל תוכן הוא זה שמדבר עם הכותבים מאחורי הקלעים, מדריך אותם במה שצריך, שואל אם הם צריכים עזרה ואיך הם מתקדמים וגם דואג לתזמון הפרסומים באתר. זה לא הרבה עבודה, משהו כמו שעה-שעתיים בשבוע.

חזרה