• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגים חופשיים לכל משתמש - זמין עכשיו!

אילו תגים מעניינים אותך

• גיימר PC

הצבעות: 4 30.8%
  • גיימר קונסולה

הצבעות: 0 0.0%
  • חובב נשגבים

הצבעות: 5 38.5%
  • חובב מדע בדיוני

הצבעות: 6 46.2%
  • משתתף בדרקוניקון

הצבעות: 8 61.5%
  • חובב מבוכים ודרקונים

הצבעות: 11 84.6%
  • חובב משחקי לוח

• מתעניין במדע

• קתולהו הוא אדוננו

הצבעות: 6 46.2%
  • מטיל לחשים

• סה"כ מצביעים
    13
  • הסקר סגור .
הגל הראשון של התגים זמין כעת להצבעה שלכם. כל תג שיצביעו לו שלושה אנשים יהפוך להיות זמין במערכת. אני פותח את ההצבעה עד למוצ"ש הבא (קרי, עוד 8 ימים)
אם זה יעבוד טוב, נוסיף עוד ועוד תגים בהתאם להצעות שלכם :)

התגים המוצעים
גיימר ב PC - גרפיקה: fa-steam: Font Awesome Icons (הציע: מרתוס)
גיימר בקונסולה - גרפיקה: fa-gamepad: Font Awesome Icons (הציע: איש זקן על-סמך הצעת מרתוס)
חובב נשגבים - גרפיקה: סמל קאסטת הדמדומים (עם תיאור מושקע) (הציע: העוג הברברי)
חובב מדע-בדיוני - גרפיקה: fa-space-shuttle: Font Awesome Icons (הציע: MDE)
משתתף בדרקוניקון - גרפיקה: לוגו מוקטן של דרקוניקון (הציע: MDE)
חובב מבוכים ודרקונים - גרפיקה: D&D 5th Edition Logos (הציע: איש זקן)
חובב משחקי לוח (קלים/הכל?) - גרפיקה של מיפל (הציע: איש-זקן)
מתעניין במדע - גרפיקה: fa-wpexplorer: Font Awesome Icons (הציע: איש זקן)
קתולהו הוא אדוננו - גרפיקה: https://www.flaticon.com/free-icon/cthulhu_1137128#term=cthulhu&page=1&position=1 (הציע איש זקן)
מטיל לחשים (למי שאוהב לשחק מטילי לחשים תמיד) - גרפיקה https://www.flaticon.com/free-icon/spellbook_1147469#term=fantasy&page=1&position=46 (הציע: אורח)

בנוסף, התג של כותב בפונדק גם ישתנה, לא בטוח למה עדיין, יש הצעות?
אני רוצה את כוס השיכר כדי להוסיף תג מיוחד של השתתף במפגש פורום - לכל מי שהיה במפגש פנים-אל-פנים :)

טוב, כדי לחסוך את העבודה ולא לדחות את הקץ - נראה שכל התגים קיבלו לפחות שלוש הצבעות, למעט התג של גיימר בקונסולה. וזה אחרי שאני מתעלם מהצבעות של אורחים (כן, זה ממש לא ברור).
אני אעדכן בנושא הזה אחרי שהתגים יהיו זמינים.

וכל התגים עכשיו זמינים לבחירה - זה הזמן לפעולה!
בנוסף, שיניתי את התג של כותב בפונדק, והוספתי תג של השתתף במפגש. כל מי שאני זוכר שהיה במפגש קיבל אותו, אם פיספסתי תכתבו כאן ומישהו מאיתנו יוסיף אותכם.

MDE אמר/ה:
תהיה בהמשך אפשרות להציע גם תגים שיצטרכו לעשות בשבילם משהו ? לדוגמה תג למי שכתב X שו"שים או תג למי שהתנדב בכנס דרקוניקון X פעמים או X משמרות
אפשר להציע, בגל הבא. כרגע אנחנו לא רוצים להעמיס בכמות התגים :)
כהערה, המועד של הגל הבא יהיה עוד חודש-חודשיים-שלושה, תלוי בכם, כי את התגים אתם מציעים.

המערכת מגבילה לחמשה תגים שמוצגים בפורום עצמו, בפרופיל של המשתמש אין מגבלה.
ניתן לבחור אילו תגים להציג בפורום על-ידי ממשק המשתמש - מסמנים בכוכבית את המועדפים.
הל-לורד, אולי עדיף לפתוח נושא בשולחן העגול :)

דודו, ללקיחת תגים יש 3 סיבות:
א. אתה מזדהה עם הרעיון שהתג מביע
ב. אתה מזדהה עם הרעיון של תגים בכלל (למה התג שהצעתי לא עלה להצבעה?)
ג. ניצחת מכון פוקימונים
אתה מוזמן לכתוב את זה בפרופיל שלך.

הרעיון בתגים הוא שהם יגידו בעצמם שאץה אוהב מדע או משחק פתפיינדר, חסר טעם לכתוב את זה בפרופיל אם התג אומר את זה בעצמו.

התגים עוזרים למי שמחפש שחקני פאת'פיינדר למצוא שחקנים לפי התג של שחקני פאת'פיינדר. המטרה של התג זה להכריז "אני אוהב פאת'פיינדר! אני יכול להשתתף בדיונים/משחקים של פאת'פיינדר!" אין צורך להתחיל לפרט למה בחרת בתג, זה סתם יעמיס על הפרופיל.
אתה רוצה - תעשה.

חזרה