• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היי מאיזה סיבה נמחקה התגובה שלי?

סטטוס
נעול לתגובות.
היא הייתה ספאמרית ומיותרת. מצטער אם אני מעליב, אבל זו האמת...
בכ''מ, אם זה מעניין, אז כנראה שתמונות חושפניות של אסדת' מהסצנה ההיא עם טאטסומי.

התגובה הזאת לא הועילה לדיון בכלום אלא הזיקה לו, אם התמונה נמחקה כנראה שלא צריך לדון בה. זה שאתה רשאי לשתף אותנו בהגיגיך, לא אומר שאתה צריך לשתף אותנו באלה הספאמיים, במיוחד לא לדון בתמונות שאינן הולמות עד כדי כך שהמנהלים הרגישו צורך למחוק אותן ולומר שהן לא היו הולמות.
ד"א, מצטט:
ariel127711 אמר/ה:
נמאס לי להיות הטרולר של הפורום, רוצה לעזור לפונדק.
לדון בתמונות לא הולמות לא עוזר לפונדק, בטח לא במישרין. אתה רוצה לדבר על זה תעשה את זה בעקיפין או בפורומים אחרים. אם נפתח דיון על זה תגיד שזה מידרדר, בטח אל תפתח את זה מחדש.
(מצטער על הבוטות, כבר אמרת שקשה לך להבין סיטואציות חברתיות אז הסברתי בצורה שתהיה ברורה בלי לדון בנושאים האלה במישרין בעצמי או לפרסם מילים אסורות, ולא - אל תשאל אותי איזה מילים אסורות, הרעיון הוא לא לדבר על זה.)

אביעד אמר/ה:
התגובה הזאת לא הועילה לדיון בכלום אלא הזיקה לו, אם התמונה נמחקה כנראה שלא צריך לדון בה. זה שאתה רשאי לשתף אותנו בהגיגיך, לא אומר שאתה צריך לשתף אותנו באלה הספאמיים, במיוחד לא לדון בתמונות שאינן הולמות עד כדי כך שהמנהלים הרגישו צורך למחוק אותן ולומר שהן לא היו הולמות.
ד"א, מצטט:
ariel127711 אמר/ה:
נמאס לי להיות הטרולר של הפורום, רוצה לעזור לפונדק.
לדון בתמונות לא הולמות לא עוזר לפונדק, בטח לא במישרין. אתה רוצה לדבר על זה תעשה את זה בעקיפין או בפורומים אחרים. אם נפתח דיון על זה תגיד שזה מידרדר, בטח אל תפתח את זה מחדש.
(מצטער על הבוטות, כבר אמרת שקשה לך להבין סיטואציות חברתיות אז הסברתי בצורה שתהיה ברורה בלי לדון בנושאים האלה במישרין בעצמי או לפרסם מילים אסורות, ולא - אל תשאל אותי איזה מילים אסורות, הרעיון הוא לא לדבר על זה.)

טוב אם זה המצב אני מצטער שרשמתי את זה, וזה עוד מצב שבאמת לא הבנתי את הסיטואציה החברתית...
ואני גם מתחרט על פתיחת העץ הזה...

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה