• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון - התראה בכל פעם שמגיבים לעץ שבו כתבת לאחרונה

שלום.
המערכת התראות של הפורום קצת מעורערת, צריך לסמן את העץ וכו'.
למה לא פשוט כל מי שעונה בעץ שכתבת בו לאחרונה ייתן לך התראה? זה יהיה יותר נוח מאשר לזכור מראש את העצים שכתבת בהם ולחפש אותם.
זה אפשרי בכלל?
(סתם שאלה, כשאני לוחץ על אפשרויות העץ שאני רוצה לעקוב אחריו, יש הירשם לעדכונים והוסף למועדפים, מה מהם ייתן לי התראות רק בפונדק, ולא במייל?)

אתה במילא מקבל התראה כל פעם שאתה מצוטט, אתה כנראה מדבר על זה שישלח מייל, והבעיה בזה היא גוגל ולא הפונדק, מאחר ואתה מקבל את אותה הודעה מאותו מקור כל פעם, יש לו נטייה לחושב שההודעה היא ספאם, ואז אתה מוצא את כל ההודעות שהפונדק שלך לך על עצים שסימנת לקבל עדכן בהם, בתוך תקיית ספאם.

להירשם לעדכונים נותן לך הודעות במייל, אבל שוב, זה קצר טווח כי שרתי הדואר זורקים את זה לספאם במחשבה שמדובר בתוכן פרסמות או משהו

liorgonen3 אמר/ה:
אתה במילא מקבל התראה כל פעם שאתה מצוטט, אתה כנראה מדבר על זה שישלח מייל, והבעיה בזה היא גוגל ולא הפונדק, מאחר ואתה מקבל את אותה הודעה מאותו מקור כל פעם, יש לו נטייה לחושב שההודעה היא ספאם, ואז אתה מוצא את כל ההודעות שהפונדק שלך לך על עצים שסימנת לקבל עדכן בהם, בתוך תקיית ספאם.

להירשם לעדכונים נותן לך הודעות במייל, אבל שוב, זה קצר טווח כי שרתי הדואר זורקים את זה לספאם במחשבה שמדובר בתוכן פרסמות או משהו
כנראה לא ציטטו אותי בזמן האחרון. אני התבלבלתי, לא משנה.
לא, אני מתכוון שיהיה רק התראה של הפונדק, לא התראה במייל. במייל אני לא צריך התראות, אבל בפונדק כן.

אתה יכול להוסיף נושא למועדפים, ואז לקבל התראה. כברירת מחדל זה לא מופעל כדי לא להעמיס על המשתמשים.
אתה גם יכול לראות את ההודעות שלך בקישורים מהירים.

כשאתה נרשם לקבל עדכונים מנושא, אתה מקבל גם התראות בפונדק וגם במייל. כשאתה שם אותו במועדפים, אתה מקבל התראות רק בפונדק.

אני אישית מוצא את זה מאוד נוח כאשר אני כותב תוכן, אני שם כול עץ של תוכן שכתבתי במועדפים, ואז מיד רואה כשיש עליו תגובות.

חזרה