• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון-אפשרות לערוך הודעות פרטיות

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
למיטהב ידיעתי אפשר לערוך רק את ההודעה האחרונה שלך, וזה קצת מפריע, במיוחד אם משחקים משחק מקוון בפרטי (בגלל זה אני נאלץ להעתיק את הדפ''ד שוב ושוב ושוב...). יש אפשרות לשנות, או שאם זו הבעיה שלי בלבד אז אני אסבול את זה לבד ובחושך?

הממ... מצד שני, זה עלול לפגוע ביכולת של חובב לפתוח משחק בפורום... מצד שלישי, כולכם כבר יודעים... אז אני אשאל, יהיה נחמד אם עוד אנשים יראו את המשחק.

למה שלא תשלח קבצים, למשל, אולי, נגיד, במייל? לא ברור לי למה הפורום צריך לשרת כל סוג של קומוניקציה דרך האינטרנט שקשורה למשחקי תפקידים. במיוחד אם זה בסך הכל בין שני אנשים.

בסדר, מודה שיש יתרונות. אבל יש גבול למה פורום מסוגל לעשות. אני לא יודע מה טכנית אפשרי ומה לא, אבל פעם גם הציעו כל מיני דברים כמו כפתורי לייק וכדומה, וצריך איפשהו לשים את הגבול. לי זה פשוט נראה קצת מצחיק להשתמש בפונדק כדי לשלוח אחד לשני קבצים.

לצרף קבצים בהודעות פרטיות זה רעיון לא רע. כרגע בדקתי ולא מצאתי פתרון מהיר.
בעקרון (לא זוכר אם רשמתי את זה כבר איפשהו) אני חושב על להטמיע אפשרות שכל משחק יכול ליצור לעצמו דף מרכזי עם תיאור ואפשרות לצרף קבצים, לניהול יותר נוח של המשחק. זה ב ToDo List. הבעיה שזה כנראה דורש תכנות ייעודי לפורום...
אני כן בדעה שהפורום צריך להציע את כל הכלים הסבירים לניהול משחק. הבעיה זה משאבים...

חזרה