• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ערעור על האזהרה

סטטוס
נעול לתגובות.

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
פונדקאי מפגשים חבר.ה בהיכל התהילה פונדקאי החודש
לא מזמן קיבלתי אזהרה מפלאפי על ''הסטת נושא וספאם'' בעץ הזה:
https://www.pundak.co.il/forums/threads/39088
ניסיתי להסביר לו בה''פ שהאזהרה מיותרת, אך ללא הועיל. החלטתי לבסוף להעלות את זה לדיון כאן.

קודם כל, כן, אני מודה שאולי הדיון על ''מיהו כנעני'' היה מיותר ולא קשור-למרות שהמפקד האלמוני (לא, אני לא שם אותו בתור העורך דין שלי, אלא פשוט משתמש במה שהוא אמר) מצא דרך לקשר אותו למו''ד. כל שאר הדברים שכתבתי היו בהחלט קשורים לעץ ולנושא שלו, וגם אני לא מבין מה היה באמירות שלי שהיה יכול להוביל לדיון פוגעני ובוטה-אני די בטוח שדיון פשוט על ''מיהו כנעני'', מיותר או לא, לא יגרום לריבים תיאולוגיים שמקומם לא יכירם בפונדק.
כן, אולי הדיון היה מיותר, אבל אם זה היה מפריע לפלאפי הוא היה יכול פשוט להעיר לי על זה, בה''פ או בעץ. אזהרה היא בלי ספק עונש חמור מדי למצב הזה, ואני מקווה שהיא תימחק במהרה.

ח'אן, יש דרך לערער. בה"פ פרטית לאולדמן, באופן מתורבת. אין שום צורך לעץ. אני מזכיר לך שהפונדק הוא לא דמוקרטיה, ואף פעם לא היה, כך שאין מקום לדיון על החלטות המנהלים.
עם זאת, כמו שאמרתי, אתה מוזמן לשלוח ה"פ לאולדמן בנושא והוא יחליט בנושא.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה