• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הוספת התראות באתר

זרתוסטרה

פונדקאי ותיק
חשבתם אולי להוסיף התראה בכל פעם שמישהו מגיב בנושא שסימנת או נושא שיצרת? אני יודע שיש התראות כשמצוטטים אותך אבל לפי דעתי להוסיף התראות במקרים שציינתי יקל על השימוש באתר.

אתה יכול להוסיף נושא למועדפים, ככה בכל פעם שאתה מקבל תגובה בנושא שהוספת, אתה מקבל התראה (בפורם עצמו) יש לך אופציה גם להירשם לקבלת עדכונים, לי אישית זה עושה מידי פעם בעיות, כי גוגול ממין את זה לספאם מידי פעם,

את שני הדברים אתה עושה דרך סימן מפתח הברגים בעמוד (ליד החיפוש בתוך הנושא, מתחת לשלם של הנושא)

Nextorl אמר/ה:
לא, זה בעיקר יהיה מעצבן. אם אתה רוצה לקבל עדכונים מעץ מסוים, סמן את זה. ככה אתה יכול לקבל עדכונים אם אתה רוצה, אבל זה לא ברירת המחדל ככה שלא כולם צריכים לקבל התראות כל הזמן.

אותי זה לא מעצבן, מה שבאמת מעצבן זה שמישהו יכול לכתוב לי הודעה בעץ ואני לא אדע אפילו שהגיבו שם עד שאבקר בעץ...

בכל מקום מקובל התראות אם זה בציטוט ואם זה שהגיבו לי בעץ, למה בפונדק זה לא ככה?

כמו שנאמר כבר כמה פעמים, אם זה מפריע לך, אתה יכול להפעיל התראות על עצים מסוימים.
אפילו כשאתה מגיב תגובה, אתה יכול לסמן V בתיבה של "הודע לי כאשר תגובה נשלחת"
http://prntscr.com/g06lqb

זה שזה לא מפריע לך לא אומר שזה לא מפריע לאף אחד.

liorgonen3 אמר/ה:
אתה יכול להוסיף נושא למועדפים, ככה בכל פעם שאתה מקבל תגובה בנושא שהוספת, אתה מקבל התראה (בפורם עצמו) יש לך אופציה גם להירשם לקבלת עדכונים, לי אישית זה עושה מידי פעם בעיות, כי גוגול ממין את זה לספאם מידי פעם,

את שני הדברים אתה עושה דרך סימן מפתח הברגים בעמוד (ליד החיפוש בתוך הנושא, מתחת לשלם של הנושא)
יש אפשרות לעשות את זה דרך הטלפון הנייד? כי אני לא מצליח

חזרה