נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

דו"נ - מכניקה בקובץ מצורף או בגוף ההודעה

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.

באתגרי דו"נ, אני מעדיף לקרוא את היצירות...

שים לב שההצבעה שלך גלויה.
אתה יכול לבחור רק אפשרות 1

הצג תוצאות מבלי להצביע
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 03 מאי 2017, 16:07

שאלה די פשוטה - האם אתם מעדיפים שבאתגר דו"נ היצירות שאנשים מפרסמים יהיו בקובץ מצורף או בצורה מסודרת בגוף ההודעה? אשמח גם לשמוע למה.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 03 מאי 2017, 16:13

אני גולש בפורום בשביל שכל המידע יהיה מוצג מולי, אין לי כוח להתחיל להתעסק עם הורדות קבצים. במיוחד שאני לא יודע אם מה שאני אראה שווה את ההתיחסות שלי.
חוץ מזה אם אני רוצה לעבור על זה תוך כדי שאני כותב את התגובה שלי הרבה יותר נוח לצטט קטעים כשזה על הפורום, והרבה יותר נוח להחליף בין שתי טאבים (אחד הדף הראשון ואחד דף התגובה) או לגלול למעלה ואז שוב למטה אם זה עדיין בעמוד הראשון למקרה שאני רוצה לעבור על זה שוב במהלך כתיבת התגובה שלי.
והדבר הכי חשוב, שאחרי שאני סוגר את הקובץ, אם אני רוצה להסתכל שוב או שמתפרסם משהו, צריך להוריד כל פעם מחדש וזה נעשה מציק.
לפעמים גם רוצה להשאיר את הטאב פתוח ולהגיב או לקרוא מאוחר יותר, ולא בא לי עוד תוכנה פתוחה ברקע, מספיק הדפדפן.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

שליחה על ידי ת'ור » 03 מאי 2017, 17:37

אני חושב שברור שיותר נוח כשההגשה בפורום ולא בקובץ, זו לא הבעיה. הבעיה היא שאם עבדת בקובץ זה סיפור להעביר את ההגשה לפורום - לא איום ונורא, אבל הרבה יותר קל פשוט להעלות את הקובץ. עורך הטקסט של BBCODE לא ממש עוזר.

אופציית ביניים זה להעלות את הקובץ לDOCS ולקשר אליו - ככה לא צריך להוריד את הקובץ לדיסק ואפשר להגיב בשני טאבים. עדיין צריך לפתוח את זה כל פעם מחדש גם אם אתה רק רוצה לרענן את הזיכרון בכמות הנק"פ, אבל זה חוסך את הכאב ראש של להעלות לפורום.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 51

שליחה על ידי Nextorl » 03 מאי 2017, 18:07

אני מסכים עם ת'ור בסך הכל, דרייב הוא נוח למדי בפורום. הבעיה היחידה זה שאם רוצים שיהיה נוח לפתוח אותו בטאב נפרד צריך לעשות אותו כקוד, לפי מה שאני יודע לפחות.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
Hell lord
תשובות: 3

שליחה על ידי Hell lord » 03 מאי 2017, 18:24

yellow_acid כתב:אני גולש בפורום בשביל שכל המידע יהיה מוצג מולי, אין לי כוח להתחיל להתעסק עם הורדות קבצים.
העתק הדבק
I am no nightmare, nightmares fear me
גאלאן
תשובות: 27

שליחה על ידי גאלאן » 03 מאי 2017, 19:29

@הל לורד -
זה לא באמת פותר את הבעיה. במקום שהכותב צריך לסדר את הטקסט כדי שיהיה קריא מחוץ לקובץ שלו, כל קורא וקורא צריך לעשות את זה לעצמו. שזה מבאס לכולם, כי זה אומר שפחות אנשים יקראו, ומי שיקרא - פחות ירצה להגיב על מה שנוצר, כי זה אומר עוד התעסקות.
אסיד כתב:אתה לא יכול להגיד לשחקנים לבחור בין 3 אופציות ולצפות שזה יקרה לפני שהם ידעו איך קוראים לברמן המקומי ומה מידת הנעליים של ראש העיר
סמל אישי של משתמש
yellow_acid
תשובות: 19

שליחה על ידי yellow_acid » 03 מאי 2017, 19:51

אני לא מבין מה הפולמוס הגדול, בעשרות שנות הפעילות של הפורום עלו כאן עשרות אם לא מאות יצירות מכאניות לתפארת, וב99% מהמיקרים מי שעשה את זה העלה את זה לפורום, בפורמט של הפורום.
If he's trying to do a weird strategy. Or in fact, if he's trying to do almost any strategy. One of the best counters is to just go fucking kill him
[Day[9-
~♥~Flash~♥~Innovation~♥~Maru~♥~Parting~♥~
סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 03 מאי 2017, 20:04

ילו צודק. לפני שהיה את האופציה של להוסיף קבצים, הכל היה על דפי הפורום, וזה היה די אחלה. לדעתי זה גם סופר מקל על הקריאה, כי הכל בפורמט אחיד, ולא בכל מיני גופנים הזויים ועיצובים 'מיוחדים'.

ולהעביר משהו מוורד לפורום זה ממש קל, אל תהיו עצלנים. עושים קופי פסטה, מדגישים את המילים שצריך להדגיש (יש כפתור הדגשה\נטוי\קו תחתון למעלה בצד ימין) וזהו.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה