• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אמוג'ים בכתיבת ההודעה?

אמוג'ים בפורום

• לא איכפת לי

הצבעות: 6 35.3%
  • נגד!

הצבעות: 3 17.6%
  • בעד!

הצבעות: 8 47.1%

• סה"כ מצביעים
    17
אז הגבתי לי במוות עגום לפני שאני הולך לישון וראיתי שיש פיצ'ר חדש בחלון ההודעה, האימוג'ים. לא שאני מבין למה צריך אותם בנוסף לסמיילים המאגניבים של הפונדק, אבל הם עושים לי כמה בעיות. הראשונה היא שאני לא יכול לראות את חלק מהBBcodes בלי תצוגה מקדימה. כלומר, הפריט רשימה ( [*] ), גדלי הפונט, וכל הקודים שתחת ה"אחר" לא מציגים בהודעה עצמה עד שאני עושה "תצוגה מקדימה" ורק אז אפשר לראות אותם בחלון הכתיבה.
חוץ מזה, האימוג'י הקטן הזה יוצר גלישת טקסט משונה למדי בהודעה, כשהמילה "גולשת" למטה באמצע בגלל שנגמר המקום בשורה, ולא גולשת בשלמותה. (http://prntscr.com/ehob1w).
גם שמתי לב שאם כותבים ":" זה מתחיל להציע השלמות מתוך האימוג'ים.. די מוזר.

אני מקווה שזה יסודר מהר, כי זה קצת מקשה לכתוב עם ספוילרים, או לפחות מקווה שהבעיה היא במחשב שלי...

למעשה הבעייה לא נבעה מה Emojis, שהם מגניבים בעיניי, אלא מתוספת אחרת שהתקנתי. כרגע הסרתי אותה.
בקשר ל Emojis, אשמח לשמוע מה הטיעון נגד - זה לא מחליף את הסמיילים הקיימים, אבל בהחלט מאפשר למי שמשתמש בנייד להוסיף סמיילים בקלות, שלא לדבר על זה שיש שם עוד הרבה סמלים נוספים.

Adran אמר/ה:
השאלה היא אם יחד עם החייכנים החדשים גם התצוגה של "תגובה מהירה" תשתנה, זו הבעיה היחידה איתם.
זה היה באג, ואם אני לא אפתור אותו אז גם לא יהיו אמוג'ים...

חזרה