• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האיש שמתחתיי עירעור

אפשר לערער על הנעילה? אני רגיל מאתרים אחרים שאפשר.

אני באמת חושב שהנעילה קצת מעצבנת כי כל מי שלא הספים אחרי הנעילה הזמנית נענש, לכן אני מבקש בשמי ובשם שאר המשתמשים שלא הספימו לפתוח את העץ, שהוא עץ ותיק יחסית לשאר עצי המשחק וברובו של עץ של לפני גל הספאם לא היה ספאם כמה שידוע לי.

לכן אני מבקש לערער על ההחלטה של הנעילה.

אין חוק בפורום שהעץ הזה עובר עליו לכן אם הוא עובר על איזה חוק שלא נימצא ברשימת החוקים אשמח שתסבירו לי ולא תמחקו או תענישו אותי.

אה...
אריאל, עד כמה שהיה לי נחמד להגיב שם מדי פעם, העץ הזה היה צריך להיסגר.
פופו ענה סתם, פלאפי הזהיר, והתגובה הייתה ספאם, וגם התחצפות מיותרת.
זה חבל, אבל בגלל הספאם של פופו, והתגובה של טיקיי האג, העץ נסגר, ובצדק.
אין טעם לערער, וגם יש משחקי פורום אחרים, אם אתה רוצה משהו כמו האיש שמתחתיי.

shachar2004 אמר/ה:
אה...
אריאל, עד כמה שהיה לי נחמד להגיב שם מדי פעם, העץ הזה היה צריך להיסגר.
פופו ענה סתם, פלאפי הזהיר, והתגובה הייתה ספאם, וגם התחצפות מיותרת.
זה חבל, אבל בגלל הספאם של פופו, והתגובה של טיקיי האג, העץ נסגר, ובצדק.
אין טעם לערער, וגם יש משחקי פורום אחרים, אם אתה רוצה משהו כמו האיש שמתחתיי.

אבל אני מרגיש שכל מי ששחק ולא הספים נפגע כולל אותך ואותי, העץ לא היה צריך להסגר לדעתי ולכן אני מבקש לערער על ההחלטה.

ariel127711, אולדמן אמר את מה שאמר, אבל אני אוסיף - אם אתה רוצה לפתוח את העץ הזה כדי להמשיך לדבר על כל מיני נושאים שקרובים לליבך (כמו יוון העתיקה, עליה דיברת הרבה בעץ הקודם), אז אתה יכול פשוט לפתוח עץ לנושא הזה, כמו שעשית עם העץ על הפאגאניות. לא צריך משחקי פורום בשביל לדבר על דברים, כל מה שהם עושים זה לרדד את השיח לאוסף של הודעות בנות משפט אחד. בשביל זה יש טוויטר.

חזרה