• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] מערכת התגובות של הפונדק עלתה לאוויר

vini

פונדקאי חדש
בשעה טובה מערכת התגובות החדשה של הפונדק פעילה כאן באתר, וגם בפורומים!

המערכת החדשה היא למעשה גשר בין האתר לבין הפורומים, כאשר אתם כותבים תגובה באתר, היא מתפרסמת גם בפורום. האתר בתורו יודע לשלוף את כל התגובות מהפורום ולהציג אותן באתר. המטרה הייתה לאחד בין המערכות ולא ליצור מערכת עצמאית ומנותקת של תגובות. אם אתם מחוברים לפורום בעת שאתם כותבים את התגובה באתר, אז היא תופיע תחת שמכם. אך גם אורחים מוזמנים לפרסם תגובות.

המערכת החדשה ממפה את הקטגוריות באתר לפורומים המתאימים, כך שתגובות למאמר של משחקי תפקידים יתפרסם בפורום משחקי תפקידים. בנוסף, אם אתם כותבים כתבה באתר ושם המשתמש שלכם (עמו אתם נכנסים לאתר) זהה לשם המשתמש בפורום, אזי עץ התגובות יפורסם תחת המשתמש שלכם.
עשינו את המיטב כדי שכתבות קיימות יצביעו לעצי תגובות קיימים, אבל במידה שפיספסנו עדכנו אותנו בתגובות ונתקן בהתאם.

כהערה התגובות עדיין לא פעילות לסקירות של משחקי תפקידים, וזאת מכיוון שכדי שמערכת התגובות תמפה באופן נכון את התגובות לפורום המתאים, נדרש להוסיף קטגוריה של סקירות מבוכים ודרקונים.
קרא את הכתבה...

נ.ב. כהערה, יתכנו מספר שיבושים בסימון נושאים חדשים ואחרונים בפורומים בימים הקרובים, עקב יצירת נושאי תגובות חדשים.

ariel127711 אמר/ה:
יפה ומאוד חשוב לדעתי.

למה נפתח עוד משתמש שאמור לתחזק את הפונדק אולדמן לא מספיק?
אני מבדיל בין הודעות שלי לבין הודעות של האתר. בייחוד שבמקרה הזה אם מישהו כתב מאמר לאתר, ואין לו משתמש לפורום, אני לא רוצה שעץ התגובות יתפרסם תחת שמי.

The oldman אמר/ה:
ariel127711 אמר/ה:
יפה ומאוד חשוב לדעתי.

למה נפתח עוד משתמש שאמור לתחזק את הפונדק אולדמן לא מספיק?
אני מבדיל בין הודעות שלי לבין הודעות של האתר. בייחוד שבמקרה הזה אם מישהו כתב מאמר לאתר, ואין לו משתמש לפורום, אני לא רוצה שעץ התגובות יתפרסם תחת שמי.

אוקיי תודה על התשובה אולדמן

חזרה