• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שתי שאלות על שיפור הפורום

אהלן,
שני דברים שאני חושב עליהם לשיפור הפורום:
- הוספת רשימת דיוור, כמו זאת של האתר אבל של הפורום, שאחת לשבועיים או חודש לשלוח מייל למשתמשים באתר ולעדכן אותם על הודעות חדשות. השאלה מה דעתכם על העקרון, אחרי זה נגדיר פורמט מדויק (אבל כנראה לא יותר מאשר אחת לשבוע/שבועיים). גם פייסבוק עושים את זה כל הזמן, וכמובן שתהיה שליטה :)
- יש את העץ המפואר של שאלות ותשובות במבוכים ודרקונים, תהיתי אם כדאי להפוך אותו לתת-פורום שכל שאלה בנושא נפרדת, כולל אפשרות לסמן שאלות שנענו (ואולי אפילו מה התשובה הטובה ביותר).

ומתוך תהיה, כמה משתמשים בכלל במערכת החברים/נודניקים באתר?

אני לא מוצא סיבה לעשות רשימת דיוור, אולי לפורטל, לא לפורומים.
והחברים/נודניקים? ממ, זה קיים. זה לא מפריע, ויש לזה שימוש כי נוח יותר להוסיף חברים כמען להודעות. אני חושב שזה כל מה שיש להגיד על זה.

אני לא יודע כמה זה אפשרי אבל אני אעריך הוספה של אפשרות להתעלם מעץ. יש עצים מאוד פעילים שלא נוגעים לי וכל הזמן מכריחים אותי "לנקות" אותם מההודעות החדשות כדי שאני אראה את העצים שרלוונטים לי.

רשימות דיוור למייל בכללי זה רעיון נורא ואיום. סתם סותם לי את המייל בספאם. אם אני רוצה לראות מה קורה באתר, אני נכנס ורואה. אם לא, אז לקבל ממנו מייל תזכורת זה סתם מציק.

- אי אפשר ממש להכניס אופציה של להתעלם מעצים.
- נקסטורל השאלה בקשר לחברים ונודניקים הייתה מכיוון שאני לא משתמש בזה והאם יש טעם להשקיע בזה.
- רשימות דיוור למעשה יותר נועדו למי שלא מבקר הרבה באתר. מסכים שאם זה לא מבוצע נכון זה ספאם.
יש רשימת דיוור לפורטל אבל היא לא מגיעה למשתמשים כאן.

רשימת דיוור תפריע מאוד. גם ככה אני מקבל המון הודעות במייל מעצים שאני רשום אליהם, וזה מרצוני, וזה עוזר לי, אבל רשימת דיוור זה כבר טו מאץ'. אם אתה עושה רשימת דיוור אז תעשה שיהיה אופציה לצאת ממנה לפחות
לגבי התת-עץ לשאלות זה דווקא רעיון מעולה.
לא משתמש בחברים/נודניקים ולא אכפת לי מזה.

אם תהיה רשימת דיוור בוודאי שתהיה אופציה לבטל אותה ובכל מקרה לא יותר מפעם בשבוע - שבועיים.
המטרה שלה היא בעיקר לעדכן משתמשים שלא מבקרים באופן קבוע בפורום...

אני חושב שכל עוד אפשר לבטל אותה בצורה נוחה ומיידית, רשימת דיוור היא בסדר.
ההצעה השנייה נראית לי מיותרת, מאחר והעץ מתקדם באופן מאוד איטי, ולא המוני המודים ביום.

חזרה