יש לנו תגים חדשים בשבילכם!
ההצבעה לגל השני של התגים הסתיימה והתוצאות כאן: תגים למשתמשים - הגל השני זמין עכשיו.
ניתן להוסיף את התגים לפרופיל שלכם דרך לוח הבקרה למשתמש -> פרופיל -> ניהול תגים

מה הייתם רוצים לראות בפונדק?

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

מה הייתם רוצים לראות בפונדק?

שליחה על ידי The oldman » 11 פברואר 2003, 01:59

ביקורות, הצעות, תיקונים וכל דבר אחר יתקבלו בברכה :)
(בייחוד הצעות לעזרה כי זמני מוגבל :( )
TheBaron
יצירת קשר:

שליחה על ידי TheBaron » 14 פברואר 2003, 19:42

קודם כל אני הייתי רוצה לראות בפונדק עברית (למרות שזה בלתי אפשרי).
שנית הייתי רוצה לראות יותר דברים ברורים, יש כלכך הרבה קטגוריות ותת קטגוריות באתר שאני גיליתי דפים באתר רק אחרי מספר ביקורים די רב שלי. ולבסוף הייתי רוצה שהגרפיקה תשתפר, שיהיו יותר יפים, בורורים ומושכים לעיין.

זה הכל כמובן שאני מאוד מרוצה מהפונדק כפי שהוא נראה עכשיו אבל שיפור תמיד לא מזיק :wink:
סמל אישי של משתמש
The Tower Of Babylon

שליחה על ידי The Tower Of Babylon » 15 פברואר 2003, 00:04

היתי רוצה לראות קישור לדפים האלו.
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 15 פברואר 2003, 23:52

בקשר לעברית - הדבר בלתי אפשרי, למרות שיש חלקים בעברית - החנות ועוד... וכמובן חומר מקורי בעברית.

קישור לדפים אלו ? קיים קישור לפורום מהפונדק, למען האמת ברוב דפי הפונדק מופיעים הנושאים האחרונים בפורום.
בקשר לגרפיקה - טוב נו, אני אשם :twisted: כפי הנראה רעיון העיצוב שלי לא דומה לשאר העולם, אם כי האתר נהיה ברור יותר מהגרסה הקודמת שלו...

תודה על הפידבק
Amaterasu

שליחה על ידי Amaterasu » 21 מאי 2003, 14:10

1. קישור לפורום באמת יהיה נחמד. כפתור כזה גדול למעלה שיהיה כתוב בו Forums או משהו כזה והוא מכניס אותי לעמוד הראשי של הפורום ולא לאחת ההודעות.

2. עברית באמת יהיה הרבה יותר טוב... למה אתה לא יכול לעשות את האתר בעברית?

4.אולי קצת יותר הורדות נחמדות אתה יודע יש את התוכנת חידות הזאת למשל שאי אפשר למצוא אותה בשום מקום (Riddle maker) ויש לי אותה אם בא לך תקשר איתי, ודברים דומים כמו דפי דמות, רקעים, סקינים לתוכנות וכו'

15\G.32133. כמובן שאתר אף פעם לא מושלם בלי שידי מעריצים מוכתמות בו אז אולי כדאי לפתוח איזו פינה כזאת עם שטויות שאנשים יצרו כמו תמונות מעוותות (לאו דווקא מעוותות) סיפורים זה טוב! כן סיפורים על הרפתקאות זה טוב מאוד!!!

ננ.ע..עכ.דג.אד.\6\3=-.6\2)&*$^)#. אולי גם פינה נחמדה בה יש באמת שטויות כמו סיפורים מוקלטים (בקבצי מוסיקה), אהה אייקונים לפלאפלונים, סמני עכבר וסמלים למחשב ועוד כל מיני שטוית בסגנון הזה...

נ.ב. אני בטוח ב99% שכתבתי דברים שכבר יש באתר אז תתעלם מהם או פשוט תשפר אותם קצת...
יכול להיות שזה חלום ולא שמת לב? - http://halom.co.il

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה