• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שיפורים קטנים לפורום

אבל ממש קטנים.
בעקבות העץ "כדי להגדיל את קהילת האתר" חשבתי על כמה דברים שאפשר לשנות בפורום:

א. הרישום בכפתור לפתיחת ספוילר ישתנה מ"הצג" ל"הסתר" בהתאם למצב.

ב. ב"קישורים מהירים", קישורי ההודעות יעבירו ישר אל ההודעה המתאימה ולא רק אל העץ בה נמצאת ההודעה.

ג. להחזיר לתחתית כל פורום את רשימת המנהלים האחראים עליו.

אהלן,
א. זה לא משתנה אצלך מ"הצג" ל "החבא"? אצלי זה משתנה.
ככככ

ב. לא הבנתי, כשאתה לוחץ על הסימן הקטן של הודעה אחרונה או על השעה של הודעה אחרונה הוא מעביר אותך ישר לשם. או שאתה מתכוון להודעות שלא נקראו? לדעתי גם זם הוא מעביר ישר לשם.

ג. זה לא אסתטי ולא שימושי כ"כ - חיפשתי משהו שיאפשר להציג בעמוד של כל פורום את המנהלים שלו, בינתיים לא מצאתי.

כהערה, הכותרת לא נכונה, להגדיל את קהילת האתר זה על-ידי לספר לאנשים חדשים על האתר ועל כמה שהוא מגניב, ו/או לפרסם תוכן. יש אתרים מכוערים רצח (Reddit די הרבה זמן) עם קהילה ענקית.

וסהלן,
א. לא אצלי, מוזר.

ב. לא הייתי מודע לזה שהאייקון מעביר אל ההודעה, בורות של משתמשים חדשים...

ג. לדעתי עדיף שתהיה דרך לדעת מי המנהלים של כל פורום, גם אם היא לא אסטתית.

הערה - נכון, אבל הדיון שם התפתח למה אפשר לשפר בפונדק.

Adran אמר/ה:
וסהלן,
א. לא אצלי, מוזר.

ב. לא הייתי מודע לזה שהאייקון מעביר אל ההודעה, בורות של משתמשים חדשים...

ג. לדעתי עדיף שתהיה דרך לדעת מי המנהלים של כל פורום, גם אם היא לא אסטתית.

הערה - נכון, אבל הדיון שם התפתח למה אפשר לשפר בפונדק.
א. עובד לי במחשב אבל לא באייפד. מוזר, אני אבדוק את זה בהזדמנות
ג. כנראה שאני אצטרך לעשות שינוי בקוד מקור, כך שלא יציג באינדקס הפורומים אבל כן בעמוד הפורום.
נכנס לרשימה.

מי שנתקל בבעיות עם הספוילר, גולש דרך הנייד או במחשב? ואם במחשב, עם איזה דפדפן?
אני בדקתי במחשב גם עם כרום ועם IE, וזה תקין בשניהם. רק בנייד זה לא עובד. המידע כדי שאוכל להבין מה מקור הבעיה ולפתור את זה.

אני ממש לא חושב שהמסגרת הזו שווה את ה"הצג- הסתר" הזה. היא מציקה, בעיקר בעצים של משחקי פורום שיש בהם הרבה ספוילרים ואז פשוט יש רצף ענק של מסגרות.

אני כן אבל אגיד ח"ח על המענה המהיר לכול הפניות פה של אנשים בנושאים שונים.

בלה בלה בלה
בלה בלה בלה עוד פעם
כן, זה באמת לא עובד אבל למה זה נחוץ? אם אתה כותב בספוילר זה כדי לא להרוס למי שלא יודע, או במשחקים מקוונים כדי שאחרים לא ידעו מה אתה כותב. מה תעשה, ספוילר של שחקן שבתוכו אין ואאוט? במה זה יעזור לך?

ספוילרים משמשים גם לסידור וארגון של ההודעה, ועוזרים מאוד כשמדובר בתוכן פלאפי. לדוגמא, יכול להיות ספוילר אחד לארץ בעולם שאתה מעוניין לפרסם, ועוד ספוילרים בתוכו שכל אחד מפרט על היסטוריה, כלכלה, דת ועוד. כמו תיקיות במחשב.

מסכים מאוד
אפשר לראות כדוגמא אחת במשחק שלי, שלמעשה היה אפשר לדחוס את כל הספויילרים של הגזעים לספויילר אחד תחת כותרת "גזעים" במקום אלף ספויילרים שלוקח שנה לעבור אותם
לדעתי יוסיף לפורום מאוד

אני חושב שגם זה יגרום להרבה בעיות עם המערכת. שימו לב- אי אפשר לעשות כול דבר פעמיים. לא רק ספוילר בתוך ספוילר, אי אפשר לעשות הדגשה בתוך הדגשה, קו נטוי בתוך קו נטוי, קו תחתון בתוך קו תחתון, צבע בתוך צבע. נראה לי שזה ידרוש שינוי ממש גדול בשביל לאפשר ספוילר בתוך ספוילר.

בנוסף- לא קשה לדעת לסדר ספוילרים. גם אם יצרת 7 גזעים למשך שלך, אפשר לסדר אותם באמת ב-7 ספוילרים, אבל אפשר בספוילר אחד עם כותרות- לא צריך להגזים.

ספוילר בתוך ספוילר יעזור, אבל לי זה נשמע כמו טרחה מיותרת.

אני אתן את ההודעה הראשונה במשחק הפורום של מוות עגום כהודעה שלדעתי מסודרת טוב מבחינת ספוילרים- כי גם בשביל הררי המידע שיש שם לא צריך ספוילר בתוך ספוילר (יותר מזה, זה היה מסבך מציאת מידע חשוב)- http://www.pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=13&t=34861

אהלן
כמו שעוג רמז, יש קושי טכני לעשות ספוילרים אחד בתוך השני.
לסידור תוכן תמיד אפשר לפרסם כמה הודעות ברצף, ואז בראשונה לשים תוכן עניינים עם קישור לכל הודעה

חזרה