דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

כדי להגדיל את קהילת האתר

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
המפקד האלמוני
תשובות: 7

Re: כדי להגדיל את קהילת האתר

שליחה על ידי המפקד האלמוני » 08 אפריל 2016, 16:40

לא הכרתי בכלל מה זה הFXP הזה, ואז עשיתי גוגל.
אז אם לאסור על קישורים אל תוך ומחוץ לאתר, למחוק שאלות אחרי שענו עליהן ולנעול עצים זה משהו שמביא הרבה אנשים, אז אני לא רוצה שהאנשים האלה יבואו. אני לא רוצה לחשוב שהם קיימים בכלל.
إذا رأيت نيوب الليث بارزة فلا تظنن أن الليث يبتسم
סמל אישי של משתמש
the Nerubian
The Fatespinner Archmage
תשובות: 68
יצירת קשר:

שליחה על ידי the Nerubian » 08 אפריל 2016, 17:12

נו, באמת, הסיבה היחידה ש-FXP עדיין קיים זה העובדה שהוא מרכז קישורים של תכנים פיראטיים או של העתקות פרסומים מאתרים אחרים ללא מתן קרדיט.

אגב כרגע אין שם פורום משחקי תפקידים, אבל פעם היה - 99% מהתוכן שלו היה דברים שפורסמו בפונדק, ומשתמשי FXP פשוט העתיקו ופרסמו. בחיי, שמרתי תיעוד.
מיותר לציין שלא היו דיונים רציניים סביב התוכן המפורסם, משום שכולם ידעו שהתוכן שייך ל"מישהו מפורום אחר".
The strands of destiny weave only a web of death

You can ask an audience to believe the impossible, but not the improbable
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 08 אפריל 2016, 20:58

היה לי פעם תכתובת באימייל עם הבעלים שם שימחקו תוכן שהעתיקו. לדעתי אתר גרוע אבל הוא פופולארי, לא מובן לי.

ספציפית לגבי emoji, בגרסה הבאה של הפורום צפויה תמיכה בהם.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 08 אפריל 2016, 23:47

The oldman כתב:היה לי פעם תכתובת באימייל עם הבעלים שם שימחקו תוכן שהעתיקו. לדעתי אתר גרוע אבל הוא פופולארי, לא מובן לי.

ספציפית לגבי emoji, בגרסה הבאה של הפורום צפויה תמיכה בהם.

אישית לי זה מזכיר משהו מהיסטוריה דווקא כל זה שהאתר איכותי האנשים נחמדים והכול טוב אבל האתר לא מצליח. ויש אתר שהכול שם פחות טוב החוקים רופפים ואנשים שם לא איכותיים. מה שזה מזכיר לי מהיסטוריה זה המלחמה בין הקומוניזם לקפיטליזם

קומוניזם=כולם שווים כלכלית השלטון דואג לצרכים של האזרח יותר דואג למחירים טובים ושווים וכ'

קפיטליזם=השלטון פחות דואג לאזרח(מה שקורה גם בfxp) פחות דואג למחירים הוגנים וכו'

עכשיו לנושא הוא אתר באמת מאוד אבל מאוד מעצבן לעומת הפונדק ממש אתה שם אם מציק לך לא עושים לא כלום יצא לי הרבה מאוד לחוות על ''בשרי'' כל מיני השפלות כואבת מאוד שם ולא עשו כלום לאותם אנשים אבל שאני צחקתי קיבלתי אזהרה שם באמתתאתר מעצבן. אבל הכוונה שלי בלקחת דוגמא זה לחדש את האתר הזה וגם לנסות להפוך אותו לממכר.ולגבי הסמיילים תכתוב בגוגל Smileys forums
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
I want to return to the old good times
Far from today
I want to live in a beautiful time when the world was better

Rome will return to you, Aelia Capitolina
I love you, Aelia Capitolina
To return to the times when the gods respect you, Aelia Capitolina
To return to the times when jews lived alongside Hellenists

But it will not happen, not even in one hundred years
So i will probably live without my love, Aelia Capitolina
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 08 אפריל 2016, 23:53

פלאפי כתב:ariel127711 היקר, אני חושב שאני מייצג הרבה משתמשים פה כשאני אומר שאנחנו לא רוצים להיות דומים אפילו קצת לאתר כמו FXP. ראיתי מעט מאוד מקומות באינטרנט שמהווים פלטפורמה לדיון בין בני אדם בלי המחלות הרגילות של האינטרנט. בכל רשת חברתית או פורום תמצא טרולים, ילדים קטנים שמתלהבים מעצמם, אנשי0 WכIתביO בש@ת chאטים לא ברורה או עם הרבה :D :lol: ס :oops: מ :shock: יי :mrgreen: ל :idea: י 8-) ם :roll:. כל הדברים האלה משיחים מהעיקר, שהוא לקיים שיחה פורה בין אנשים על נושאים שהם אוהבים, בלי לדחוף פוליטיקה למי שלא רוצה, בלי להיכנס לנושאים לא רלוונטיים, ובלי להתווכח על קטנוניות.
במשך יותר מעשר שנים, הפונדק הצליח באופן בלתי סביר לחלוטין להיצמד לקוד האתי שלו ולהמשיך להיות מקום שבו אפשר לדבר עם אנשים נורמאלים בגובה העיניים בלי לדאוג לרוב הבעיות שהוזכרו למעלה. הקהילה פה אומנם קטנה, אבל סופר איכותית וסופר נאמנה לעקרונותיה הרטוריים. מצד אחד זה טוב להביא עוד אנשים וקהל כדי להגדיל את עושר הדעות והקולות. מצד שני, יש אנשים שלא יודעים להיות בני אדם והאינטרנט קילקל אותם לרמה שהם מסוגלים להרוס כל דיון בעצם נוכחותם בו. בכל פעם שהגיעו אנשים כאלה לפונדק (והיו כמה וכמה), הצלחנו להתגבר על הנזק שהם עשו, וברוב המקרים הצלחנו גם לגרש אותם חזרה למחוזות ההטרלה מהם הם הגיעו. ובחלק מהמקרים, הפונדק גם הצליח להפוך אותם לאנשים שפויים (עבדך הנאמן, case in point).
על אף שבאופן רגיל אני בעד שינוי והתקדמות, במקרה הזה של הפונדק אני באופן נדיר דווקא נגד. הלך הרוח של הפונדק מצליח להוות מסננת שדוחקת החוצה אנשים שלא מצליחים להבין את הדרישות המצופות מהם כשהם מגיעים לכאן, ומשאירה בפנים רק את אלו שבאופן טבעי משתלבים בתרבות השיחה שקיימת כאן. יש מספיק מקומות באינטרנט שאליהם יכולים להגיע אנשים ולצעוק ולקלל ולכתוב בעברית עילגת ולעשות לעצמם חתימות בגודל פוסטר ולדבר באימוג'ים. אני ממש לא חושב שאנחנו צריכים להתאים את הפונדק כדי שהם יוכלו לעשות את זה גם כאן.

אני מסכים איתך לגמרי בקשר לטרולים שיש וכל מה שהזכרת אבל לא הכוונתי שהפונדק יהפוך לפורום עם מלא ספאמרים וזה. התכוותי שכדי להפוך אותו לפורום שהוא דיי מודרני ויהיה פורום שיהיה ממש כיף כל בוקר להיכנס אליו.אני באמת לא רוצה שהפונדק יהפוך להיות כמו fxp חס וחלילה אלא להפוך אותו למודרני איפה שצריך ועל הדרך זה עלול להגדיל את הקהילה כאן כמובן לא גדולה כמו בfxp
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 08 אפריל 2016, 23:55

the Nerubian כתב:נו, באמת, הסיבה היחידה ש-FXP עדיין קיים זה העובדה שהוא מרכז קישורים של תכנים פיראטיים או של העתקות פרסומים מאתרים אחרים ללא מתן קרדיט.

אגב כרגע אין שם פורום משחקי תפקידים, אבל פעם היה - 99% מהתוכן שלו היה דברים שפורסמו בפונדק, ומשתמשי FXP פשוט העתיקו ופרסמו. בחיי, שמרתי תיעוד.
מיותר לציין שלא היו דיונים רציניים סביב התוכן המפורסם, משום שכולם ידעו שהתוכן שייך ל"מישהו מפורום אחר".

תנסה לקרוא את החוקים שם הם כיום נותנים קרדיט זה בתוך החוקים שלהם.
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 08 אפריל 2016, 23:58

אבל... למה?
אתה אומר שאתה רוצה להגדיל את קהילת האתר, ואתה נותן כדוגמה את FXP.
אחרי זה, אתה מצטרף לאלה שאומרים כמה FXP גרוע, וFXP גרוע באופן ישיר מהקהילה שלהם...

ועריכה: לפי חוקי הפורום, דאבל פוסטינג (וטריפל פוסטימג וקוורטר פוסטינג) אסורים. אז תכתוב הכל בהודעה אחת במקום לפצל אותה ל3 הודעות שונות, תודה.
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 09 אפריל 2016, 00:41

nextorl כתב:אבל... למה?
אתה אומר שאתה רוצה להגדיל את קהילת האתר, ואתה נותן כדוגמה את FXP.
אחרי זה, אתה מצטרף לאלה שאומרים כמה FXP גרוע, וFXP גרוע באופן ישיר מהקהילה שלהם...

ועריכה: לפי חוקי הפורום, דאבל פוסטינג (וטריפל פוסטימג וקוורטר פוסטינג) אסורים. אז תכתוב הכל בהודעה אחת במקום לפצל אותה ל3 הודעות שונות, תודה.

אני נתתי את fxp בתור דוגמא לאתר שהעיצוב שלו טוב והכול שם מתעדכן ונראה חדשני. אם אמרתי שהוא טוב אז זה לא בכוונה או שהתכוונתי שהעיצוב שלו טוב ולכן אפשר לקחת ממנו דוגמא המשתמשים שם חד וחלק 70% שם מהאשכולות הם עם תגובת ספאם אחת לפחות אם לא יותר והנהלה ממש הנהלת דמיקולו אין מילים עד כמה הם גרועים ולא עומדים בחוקים. ברצינות כיאלו אם אמרתם אזהרה אדומה זה כולל גם מנהלים שעוברים על חוקים צריכים לקבל אזהרה. ובכול זאת יש כמה אנשיםשהם בסדר
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
Nextorl
The Crescent Archmage
תשובות: 54

שליחה על ידי Nextorl » 09 אפריל 2016, 00:43

אני באמת לא מבין מה הבעיה בעיצוב האתר. נראה מעולה לדעתי, בהחלט מודרני והפשטות הזו טובה.
כמו כן, העיצוב של FXP זוועתי...
"Honor is dead, but I'll see what I can do."
Kaladin Stormblessed
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 אפריל 2016, 01:17

ariel127711 כתב: קומוניזם=כולם שווים כלכלית השלטון דואג לצרכים של האזרח יותר דואג למחירים טובים ושווים וכ'

לא נראה לי שכדאי להפוך את זה לדיון כלכלי...
ariel127711 כתב: התכוותי שכדי להפוך אותו לפורום שהוא דיי מודרני ויהיה פורום שיהיה ממש כיף כל בוקר להיכנס אליו.
אבל אתה לא מסביר מה לדעתך אפשר לשנות או לשפר, נסה להיות יותר ספציפי. חוץ מזה, כבר עכשיו הפורום הוא אחד שכיף להיכנס אליו כל בוקר. לא רק מבחינת עיצוב :)
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 09 אפריל 2016, 11:04

Adran כתב:
ariel127711 כתב: קומוניזם=כולם שווים כלכלית השלטון דואג לצרכים של האזרח יותר דואג למחירים טובים ושווים וכ'

לא נראה לי שכדאי להפוך את זה לדיון כלכלי...
ariel127711 כתב: התכוותי שכדי להפוך אותו לפורום שהוא דיי מודרני ויהיה פורום שיהיה ממש כיף כל בוקר להיכנס אליו.
אבל אתה לא מסביר מה לדעתך אפשר לשנות או לשפר, נסה להיות יותר ספציפי. חוץ מזה, כבר עכשיו הפורום הוא אחד שכיף להיכנס אליו כל בוקר. לא רק מבחינת עיצוב :)

אני חושב שכדי להחליף את הסמיילים/אימוג'יים זה הדבר הראשון. הדבר השני זה האפור הזה כדי להחליף אותו בצבע אחר אני חושב כחול או צבע אחר. הדבר השלישי זה אולי לפרסם את כל החידושים בסרטונים בעמוד הפייסבוק וגם באתר אבל הכול זה משוב על האתר זה הכול ממטרה טובה ואני מקווה שזה לא נשמע כמו תלונות.....
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 09 אפריל 2016, 11:07

nextorl כתב:אני באמת לא מבין מה הבעיה בעיצוב האתר. נראה מעולה לדעתי, בהחלט מודרני והפשטות הזו טובה.
כמו כן, העיצוב של FXP זוועתי...

יכול להיות שהוא זוועתי בעיינך אבל אנשים מקצועיים עבדו עליו(אני לא אומר שבפונדק הם לא מקצועיים)
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 09 אפריל 2016, 11:39

נסה לזכור לא לעשות דאבל פוסטים.
ariel127711 כתב: הדבר השני זה האפור הזה כדי להחליף אותו בצבע אחר אני חושב כחול או צבע אחר.
אני חולק עליך. ניסית פעם לקרוא על רקע שהוא לא לבן? כחול וצבעים אחרים בתור רקע מקשים על הקריאה, אפור עדיין נוח כי הוא יותר קרוב ללבן מהשאר.
ariel127711 כתב: הכול זה משוב על האתר זה הכול ממטרה טובה ואני מקווה שזה לא נשמע כמו תלונות.....
בשם של הפורום יש "משוב" זה בסדר גמור :)
ariel127711 כתב: יכול להיות שהוא זוועתי בעיינך אבל אנשים מקצועיים עבדו עליו
גם לדעתי העיצוב של הפונדק נראה מצוין, זה שאנשים מקצועיים עיצבו את FXP לא אומר שהוא נראה טוב.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 09 אפריל 2016, 12:29

Adran כתב:נסה לזכור לא לעשות דאבל פוסטים.
ariel127711 כתב: הדבר השני זה האפור הזה כדי להחליף אותו בצבע אחר אני חושב כחול או צבע אחר.
אני חולק עליך. ניסית פעם לקרוא על רקע שהוא לא לבן? כחול וצבעים אחרים בתור רקע מקשים על הקריאה, אפור עדיין נוח כי הוא יותר קרוב ללבן מהשאר.
ariel127711 כתב: הכול זה משוב על האתר זה הכול ממטרה טובה ואני מקווה שזה לא נשמע כמו תלונות.....
בשם של הפורום יש "משוב" זה בסדר גמור :)
ariel127711 כתב: יכול להיות שהוא זוועתי בעיינך אבל אנשים מקצועיים עבדו עליו
גם לדעתי העיצוב של הפונדק נראה מצוין, זה שאנשים מקצועיים עיצבו את FXP לא אומר שהוא נראה טוב.

אני אוהב לכתוב לכל אחד תגובה נפרדת. בקשר לעיצוב אפור זה עיצוב אופייני לפורומים מהדור הישן אפשר לקבל רעיונות מפורומים אחרים. תנסה להיתייחס גם למה שאמרתי על הסמיילים והסרטונים אלה נראים לך כמו רעיון טוב?
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
אורי ט

שליחה על ידי אורי ט » 09 אפריל 2016, 12:29

אם כבר בנושא של הגדלת הקהילה, יש לי תהייה לגבי ההפרדה בין הקהילה בפורום לקהילה בפייסבוק.
הרבה מהנושאים בקבוצת הפייסבוק הם דיונים שמתאימים יותר לפורמט של פורום, וקצת חבל שכל תוכן מפורסם פעמיים לשתי קהילות "שונות", שהן למעשה אותה קהילה (שהיא גם די קטנה...). אני יודע שישנם הרבה חברי קהילה שמגיבים גם בפורום וגם בפייסבוק, אבל האם יש דרך לתעל את השרשורים הארוכים בפייסבוק חזרה לפורום? נראה לי שזה פורמט מתאים יותר. הוא גם יותר נוח וגם מאפשר שימור ידע טוב יותר.
אני מניח שזו הערה שכבר עלתה בעבר, לכן אני שואל בעיקר למה אנחנו נמצאים במצב הזה ומה אפשר לעשות בעניין?

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה