דחיית דרקוניקון 2020
בחודשים האחרונים גילגלנו הצלות חוסן אינספור פעמים, גייסנו את מיטב הכוהנים מכל רחבי היבשות שיטילו לחשי ריפוי, שיחקנו שוב ושוב פנדמיק, אבל למרות כל המאמצים של מיטב ההרפתקנים וההרפתקניות, אנו נאלצים להודיע על דחיית הכנס.
הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו לעדכונים וקראו פרטים נוספים באתר דרקוניקון.

כדי להגדיל את קהילת האתר

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.
סמל אישי של משתמש
ariel127711

כדי להגדיל את קהילת האתר

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 21:14

צריך ללמוד דברים מfxp כדי שהפונדק יצליח

לפתוח נושאים חדשים חייבים לשקם את האתר.

האתר הזה לדעתי מבחינת העיצוב יותר טוב מfxp אבל הוא חייב לעבור מהפך כדי שיצליח יותר
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
I want to return to the old good times
Far from today
I want to live in a beautiful time when the world was better

Rome will return to you, Aelia Capitolina
I love you, Aelia Capitolina
To return to the times when the gods respect you, Aelia Capitolina
To return to the times when jews lived alongside Hellenists

But it will not happen, not even in one hundred years
So i will probably live without my love, Aelia Capitolina
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage
תשובות: 8

Re: כדי להגדיל את קהילת האתר

שליחה על ידי ת'ור » 07 אפריל 2016, 21:26

הגדר "יצליח".

אם הרעיון שלך להצלחה הוא FXP, אני חושש שנאלץ להסכים לא להסכים.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 21:35

ת'ור כתב:הגדר "יצליח".

אם הרעיון שלך להצלחה הוא FXP, אני חושש שנאלץ להסכים לא להסכים.

יש בfxp בממוצע 20 אלף משתמשים. אני חושב שהאתר צריך לעבור מהפך שהוא יהיה ממכר כמו fxp הכוונה בממכר שהמשתמשים לא יפסיקו להיות פעילים תוך 2-3 שנים צריך לקחת מהם דוגמא ולעשות מהפך לאתר
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 אפריל 2016, 21:40

אהלן
קודם כל אני די בטוח ש FXP סגרו מזמן את פורום משחקי התפקידים השולחני שלהם, וקצת קשה להשוות כי להם יש פורום לכל דבר בערך בניגוד לכך שהפונדק הוא אתר שמוקדש לתחביב הספציפי.
מעבר לכך, יש כאן הרבה חברים שפעילים גם 5 או אפילו 10 שנים. הפונדק לא מתחרה ב FXP...

אבל אם אתה רוצה להגדיל את הקהילה, זה מורכב משני אלמנטים עיקריים, שבהם כל חבר קהילה יכול לתרום באופן דומה לזה של חבר צוות.
- לפרסם תוכן איכותי, כולל להגיב להודעות של אחרים ולעשות זאת תוך כדי שמירה על חוקי הפורום. לפעמים אנחנו יוזמים דברים, למשל אתגר שו"ש החדש, אבל חברי הקהילה הם הלב.
- להזמין חברים להצטרף לפורום, בין אם ב"עולם האמיתי" או בשיתוף של דברים מעניינים בווטסאפ, פייסבוק וכיו"ב.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 21:44

The oldman כתב:אהלן
קודם כל אני די בטוח ש FXP סגרו מזמן את פורום משחקי התפקידים השולחני שלהם, וקצת קשה להשוות כי להם יש פורום לכל דבר בערך בניגוד לכך שהפונדק הוא אתר שמוקדש לתחביב הספציפי.
מעבר לכך, יש כאן הרבה חברים שפעילים גם 5 או אפילו 10 שנים. הפונדק לא מתחרה ב FXP...

אבל אם אתה רוצה להגדיל את הקהילה, זה מורכב משני אלמנטים עיקריים, שבהם כל חבר קהילה יכול לתרום באופן דומה לזה של חבר צוות.
- לפרסם תוכן איכותי, כולל להגיב להודעות של אחרים ולעשות זאת תוך כדי שמירה על חוקי הפורום. לפעמים אנחנו יוזמים דברים, למשל אתגר שו"ש החדש, אבל חברי הקהילה הם הלב.
- להזמין חברים להצטרף לפורום, בין אם ב"עולם האמיתי" או בשיתוף של דברים מעניינים בווטסאפ, פייסבוק וכיו"ב.
הם בדרך כלל לא סוגרים פורומים אם הפורום לא עובר על חוקי המדינה מצטער אני קצת בוטא בדוגמה הזו אבל מ2007 ולפני כן היה פורום פורנו שם וסליחה אם אני בוטא בשפה שלי. אני דיי בטוח שלא סגרו אותו אבל אם הוא הפסיק להיות פעיל אז מעבירים אותו להאנגר- את פורום תפקידים העבירו להאנגר.

ועוד משהו אני חושב שרוב הפורומים שם הם על נושאים שקרובים וגם קשורים לפונדק אפשר לפתוח פורומים חדשים או אפילו תתי-פורמים. ובאמת יש באתר דברים ישנים קצת שכדי לחדש ולהחליף אותם וגם כמו שאמרתי להפוך את האתר ללמכר. ואני מבין את זה שאתם מנסים. וגם אני יודע שיש קצת ותיקים אבל שוב כאן יש כל יום 20 מקסימום משתמשים ושם 20 אלף ביום ממוצע אפשר לפי דעתי וגם מאוד כדי לעשות מהפך לאתר
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 07 אפריל 2016, 22:02

אבל ההשוואה בין הפורומים לא רלוונטית בגלל שזו חוויה שונה לגמרי. FXP זה כמו עיר קטנה, שבה אתה מסתובב, נפגש באנשים, אבל יכול באמת להכיר רק מספר קטן. כתוצאה ישירה רמת השיחה, לפי התרשמותי, פחות מעמיקה. הפונדק הוא כמו מועדון - הוא קטן יותר, אבל אתה יכול להכיר את כולם ויש תחושה חזקה בהרבה של קהילה. ברור שאנחנו נשמח אם עוד אנשים יצטרפו, אבל בכנות, אם הפונדק יגיע לאלפיים, או אפילו מאתיים משתמשים פעילים ביום, אני לא חושב שאני אשאר כאן. כמות מול איכות, אני מניח.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 22:13

ת'ור כתב:אבל ההשוואה בין הפורומים לא רלוונטית בגלל שזו חוויה שונה לגמרי. FXP זה כמו עיר קטנה, שבה אתה מסתובב, נפגש באנשים, אבל יכול באמת להכיר רק מספר קטן. כתוצאה ישירה רמת השיחה, לפי התרשמותי, פחות מעמיקה. הפונדק הוא כמו מועדון - הוא קטן יותר, אבל אתה יכול להכיר את כולם ויש תחושה חזקה בהרבה של קהילה. ברור שאנחנו נשמח אם עוד אנשים יצטרפו, אבל בכנות, אם הפונדק יגיע לאלפיים, או אפילו מאתיים משתמשים פעילים ביום, אני לא חושב שאני אשאר כאן. כמות מול איכות, אני מניח.

הבנתי עכשיו. אני רוצה עכשיו לדון על שיפור האתר באתר יש כמה דברים שלפי דעתי מפריעים לעין (לשלי לפחות) האחד הכי בולט לדעתי שצריך לחדש זה אימוג'יים הם נראים מאוד ישנים
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
תשובות: 16
יצירת קשר:

שליחה על ידי The oldman » 07 אפריל 2016, 22:24

למען האמת חיפשתי סט עדכני של סמיילים (כך קראו להם פעם לפני שהיפנים כבשו את הכל), אבל לא ממש מצאתי. ואני לא מת על ה Emoji שיש בטלפונים.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

שליחה על ידי ת'ור » 07 אפריל 2016, 22:27

לאידע, לי החייכנים (ככה קראו להם אחרי שהאמריקאים כבשו את הכל) נראים סבבה. הם ברורים, הם שימושיים, ויש שם אורק עם משקפי שמש וכריש מחייך, מה עוד אפשר לבקש?
סמל אישי של משתמש
Adran

שליחה על ידי Adran » 07 אפריל 2016, 22:28

בהנחה שהאתר היה צריך שיקום (והוא לא), איך אתה מציע לעשות לו "מהפך" חוץ משינוי הסמיילים ? הוא נוח לשימוש, נראה מצוין, והתוכן איכותי. בבקשה ציין מה בדיוק מפריע לך, או שלדעתך אפשר לשפר, במקום לטעון שהוא חייב להצליח יותר ולא להסביר מה הבעיה בו.
נערך לאחרונה על ידי Adran ב 08 אפריל 2016, 13:59, נערך פעם 1 בסך הכל.
"גם אם אני לא אוהב את התוספות ששמת על הפיצה שהזמנתי, אוותר לך כי אנחנו צריכים לחסל את הטבעת האחת ביחד."
סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 22:33

The oldman כתב:למען האמת חיפשתי סט עדכני של סמיילים (כך קראו להם פעם לפני שהיפנים כבשו את הכל), אבל לא ממש מצאתי. ואני לא מת על ה Emoji שיש בטלפונים.

אני יכול גם לנסות לחפש
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 22:36

Adran כתב:בהנחה שהאתר היה צריך שיקום (והוא לא), איך אתה מציע לעשות לו "מהפך" חוץ משינוי הסמיילים ? הוא נוח לשימוש, נראה מצוין, והתוכן איכותי. בבקשה ציין מה בדיוק מפריע לך, או שלדעתך אפשר לשפר, במקום לטעון שהוא חייב להצליח יותר ולא להסביר מה הבעיה בו.

אגב סמיילים, מאז העדכון האחרון אני לא יודע איך לצרף אותם... זה מקום מתאים לשאול בו או לעבור לפרטי ?

אני חושב כל האפור הזה הוא לא מתאים. לעומת השחור של למעלה שהוא נראה הרבה יותר חדיש מושקע ויפה
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
ariel127711

שליחה על ידי ariel127711 » 07 אפריל 2016, 22:44

The oldman כתב:למען האמת חיפשתי סט עדכני של סמיילים (כך קראו להם פעם לפני שהיפנים כבשו את הכל), אבל לא ממש מצאתי. ואני לא מת על ה Emoji שיש בטלפונים.
אני מצטט אותך שוב כדי תשים לב תכתוב ''Smileys forums'' בגוגל תמונות
ספוילר
הצג
I miss you
Want to feel your spirit
Far from today

סמל אישי של משתמש
פלאפי
The Three Headed Archmage
תשובות: 36

שליחה על ידי פלאפי » 08 אפריל 2016, 13:15

ariel127711 היקר, אני חושב שאני מייצג הרבה משתמשים פה כשאני אומר שאנחנו לא רוצים להיות דומים אפילו קצת לאתר כמו FXP. ראיתי מעט מאוד מקומות באינטרנט שמהווים פלטפורמה לדיון בין בני אדם בלי המחלות הרגילות של האינטרנט. בכל רשת חברתית או פורום תמצא טרולים, ילדים קטנים שמתלהבים מעצמם, אנשי0 WכIתביO בש@ת chאטים לא ברורה או עם הרבה :D :lol: ס :oops: מ :shock: יי :mrgreen: ל :idea: י 8-) ם :roll:. כל הדברים האלה משיחים מהעיקר, שהוא לקיים שיחה פורה בין אנשים על נושאים שהם אוהבים, בלי לדחוף פוליטיקה למי שלא רוצה, בלי להיכנס לנושאים לא רלוונטיים, ובלי להתווכח על קטנוניות.
במשך יותר מעשר שנים, הפונדק הצליח באופן בלתי סביר לחלוטין להיצמד לקוד האתי שלו ולהמשיך להיות מקום שבו אפשר לדבר עם אנשים נורמאלים בגובה העיניים בלי לדאוג לרוב הבעיות שהוזכרו למעלה. הקהילה פה אומנם קטנה, אבל סופר איכותית וסופר נאמנה לעקרונותיה הרטוריים. מצד אחד זה טוב להביא עוד אנשים וקהל כדי להגדיל את עושר הדעות והקולות. מצד שני, יש אנשים שלא יודעים להיות בני אדם והאינטרנט קילקל אותם לרמה שהם מסוגלים להרוס כל דיון בעצם נוכחותם בו. בכל פעם שהגיעו אנשים כאלה לפונדק (והיו כמה וכמה), הצלחנו להתגבר על הנזק שהם עשו, וברוב המקרים הצלחנו גם לגרש אותם חזרה למחוזות ההטרלה מהם הם הגיעו. ובחלק מהמקרים, הפונדק גם הצליח להפוך אותם לאנשים שפויים (עבדך הנאמן, case in point).
על אף שבאופן רגיל אני בעד שינוי והתקדמות, במקרה הזה של הפונדק אני באופן נדיר דווקא נגד. הלך הרוח של הפונדק מצליח להוות מסננת שדוחקת החוצה אנשים שלא מצליחים להבין את הדרישות המצופות מהם כשהם מגיעים לכאן, ומשאירה בפנים רק את אלו שבאופן טבעי משתלבים בתרבות השיחה שקיימת כאן. יש מספיק מקומות באינטרנט שאליהם יכולים להגיע אנשים ולצעוק ולקלל ולכתוב בעברית עילגת ולעשות לעצמם חתימות בגודל פוסטר ולדבר באימוג'ים. אני ממש לא חושב שאנחנו צריכים להתאים את הפונדק כדי שהם יוכלו לעשות את זה גם כאן.
למה פלאפי? כי זה פאפי! (כל הזכויות לשם "פלאפי" אינן שמורות וכל מי שקורא הודעה זו יכול להשתמש בשם זה בחופשיות, אך אם אכן ייבחר להשתמש בשם הנ"ל, צפה לתוצאות חמורות מעורך דיני – מיצי!).

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה