• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תיקונים ושיפורים לפורום, ויני מצחצח את שיני הדרקון!

כמו כל כמה חודשים, המוזה נוחתת ואני שוב צולל לקרביים של הפורום. אז בוא נראה מה מצאנו הפעם במאורת הדרקון:
עדכונים ותיקוני באגים
גרסת הפורום עודכנה לחדישה ביותר - 3.1.8, נדמה לי שהכל עובד כמו שצריך.
כל מיני תוספים גם עודכנו, כולל תיקון של באג חזותי מעיק שהיה בנושאים עם קבצים מצורפים שלא היו תמונות.
אני כרגע לא מכיר באגים בפורום, אם יש באג שמטריד אותכם, אני אקרא לחוליית החיסול של ויני.

שיפורים, יאמי!
מהקטן לגדול:
- חיסלתי את החץ שמוריד את החלון מטה, כי אף אחד כנראה לא השתמש בו, ושיפרתי חזותית את החץ שהולך למעלה.
- מהיום אפשר לראות את חמשת החברים החדשים בפורום בסטטיסטיקות
- אם אתם רוצים לצטט הודעה של מישהו אחר, אפשר פשוט לסמן את הטקסט שאתם רוצים לצטט ויופיע לכם כפתור של ציטוט. חוסך זמן ומאמץ :) במקרה זה הטקסט המצוטט מופיע ראשית כתגובה מהירה. תמיד אפשר ללחוץ על תצוגה מקדימה כדי לעבור לעורך המלא.
- נוספו כפתורים לתגובה המהירה, כך שאפשר להשתמש ב BBCode בקלות.
- מהיום אפשר גם לצרף קבצים בתגובה מהירה: קבצים אפשר לצרף באמצעות לחיצה על הכפתור או גרירת הקובץ (תמונה או מסמך) לחלון עריכת הטקסט.
- ומה שאני הכי אוהב: פרסום תגובה מהירה מתבצע כעת ב AJAX, כך שהתגובה מתווספת מיידית לנושא, ולא צריך לעבור לחלון אחר וגם אין את ה Splash Screen ששואל לאן ללכת.

אז הערות, מתנות, ביצים, וקושיות - זה הזמן :coffee:

The oldman אמר/ה:
[post]634330[/post] - אם אתם רוצים לצטט הודעה של מישהו אחר, אפשר פשוט לסמן את הטקסט שאתם רוצים לצטט ויופיע לכם כפתור של ציטוט. חוסך זמן ומאמץ :) במקרה זה הטקסט המצוטט מופיע ראשית כתגובה מהירה. תמיד אפשר ללחוץ על תצוגה מקדימה כדי לעבור לעורך המלא.

מעולה. פשוט מעולה. תודה! :)

זה מעולה. פשוט מעולה. העדכון הכי טוב ^^
אע"פ שכן השתמשתי בחץ למטה מדי פעם בשביל תגובה מהירה בטלפון. לא קריטי בכלל.
מצחיק שנכנסתי לפונדק באמצע העדכון וזה אמר "אנחנו חוזרים עוד חמש דקות" :D

עריכה: מתגלה שאם אני כותב תגובה מהירה זה שם את התגובה בתחתית המסך במקום בלמעלה. מצד שני, אני היחיד שמשתמש בהגדרות של "התגובה הכי ישנה הכי למטה" אז זה בסדר.

חזרה