• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

סינכרון המשתמשים בין הפורטל לפורומים

סינכרון משתמשים בין הפורטל לפורום

• יגרום לי לכתוב בפורטל

הצבעות: 0 0.0%
  • חשוב - פיצ'ר שחסר בפורום

הצבעות: 1 8.3%
  • נחמד אם יהיה, אבל לא באמת חשוב לי.

הצבעות: 7 58.3%
  • לא חשוב בעיניי, עדיף להשקיע את המשאבים במשהו אחר.

הצבעות: 4 33.3%

• סה"כ מצביעים
    12
היה לי זמן פנוי היום, ונתקלתי באפשרות להתקין תוסף שיאפשר סינכרון בין המשתמשים שבפורומים למשתמשים בפורטל.
למעשה זה יתקן "חטא קדמון" של הפונדק - המצב שבו יש משתמשים נפרדים, ולא אחת נתקלתי באנשים שמבולבלים מהנושא.

האם זה יגרום לכם לכתוב יותר בפורטל? או שמבחינתכם זה לא מפריע שאין קשר בין המשתמש כאן למשתמש שם?
פרקטית מדובר בסינכרון שמות משתמש/כניסות/יציאות וכיו"ב. זה לא "יאחד" את הפרופילים מעבר לפרטים הללו - לדוגמא לא תוכלו לגשת מהפורטל לרשימת הפוסטים של אותו משתמש. אבל ברגע שעשיתם login בפורום, תהיו מחוברים גם בפורטל, ומי שפותח משתמש במקום אחד, יהיה רשום גם במקום האחר.
לדוגמא, רשימת הדיוור של הפורטל כן תשלח גם למשתמשי הפורום. מאידך, אני אצטרך לעשות "תפירה" ידנית בין משתמשים שקיימים בשני המקומות, עם פרטים לא זהים.

אני מעלה את השאלה מכיוון שלהוסיף את הפיצ'ר הזה דורש השקעה לא קטנה בזמן, ואולי גם לרכוש אפליקציה ייעודית לנושא,... במלים אחרות, כמה זה חשוב בעיניכם?

נ.ב. בכל מקרה זה לא יקרה לפני החגים - בין דרקוניקון לאלופי האור אין לי זמן פנוי לעוד פרוייקט - ומדובר כאן בעשרות שעות עבודה.

חזרה