ברוכים הבאים לפורום הפונדק
פורום הפונדק הוא קהילה של משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד. נשמח לענות על השאלות שלכם, לקרוא את היצירות שלכם ולשחק איתכם.
אתם מוזמנים להירשם לפורום ולהצטרף לקהילה.

סינכרון המשתמשים בין הפורטל לפורומים

יש לכם שאלות על הפונדק? שאלה לאחד מחברי רשת הפונדק? הערות/הצעות לפורום? זה המקום בשבילכם.

סינכרון משתמשים בין הפורטל לפורום

שים לב שההצבעה שלך גלויה.
אתה יכול לבחור רק אפשרות 1

הצג תוצאות מבלי להצביע
סמל אישי של משתמש
The oldman
The Rainbow Archmage
יצירת קשר:

סינכרון המשתמשים בין הפורטל לפורומים

שליחה על ידי The oldman » 15 יוני 2015, 21:38

היה לי זמן פנוי היום, ונתקלתי באפשרות להתקין תוסף שיאפשר סינכרון בין המשתמשים שבפורומים למשתמשים בפורטל.
למעשה זה יתקן "חטא קדמון" של הפונדק - המצב שבו יש משתמשים נפרדים, ולא אחת נתקלתי באנשים שמבולבלים מהנושא.

האם זה יגרום לכם לכתוב יותר בפורטל? או שמבחינתכם זה לא מפריע שאין קשר בין המשתמש כאן למשתמש שם?
פרקטית מדובר בסינכרון שמות משתמש/כניסות/יציאות וכיו"ב. זה לא "יאחד" את הפרופילים מעבר לפרטים הללו - לדוגמא לא תוכלו לגשת מהפורטל לרשימת הפוסטים של אותו משתמש. אבל ברגע שעשיתם login בפורום, תהיו מחוברים גם בפורטל, ומי שפותח משתמש במקום אחד, יהיה רשום גם במקום האחר.
לדוגמא, רשימת הדיוור של הפורטל כן תשלח גם למשתמשי הפורום. מאידך, אני אצטרך לעשות "תפירה" ידנית בין משתמשים שקיימים בשני המקומות, עם פרטים לא זהים.

אני מעלה את השאלה מכיוון שלהוסיף את הפיצ'ר הזה דורש השקעה לא קטנה בזמן, ואולי גם לרכוש אפליקציה ייעודית לנושא,... במלים אחרות, כמה זה חשוב בעיניכם?

נ.ב. בכל מקרה זה לא יקרה לפני החגים - בין דרקוניקון לאלופי האור אין לי זמן פנוי לעוד פרוייקט - ומדובר כאן בעשרות שעות עבודה.
בעלים, הפונדק הוצאה לאור
מנחה: פאת'פיינדר (מורדי הגיהנום - מערכה של פאת'פיינדר)
משחק: מבוכים ודרקונים 5 (גלגול גורלי), משחקי לוח בכל הזדמנות :)
סמל אישי של משתמש
ת'ור
The Thundering Archmage

Re: סינכרון המשתמשים בין הפורטל לפורומים

שליחה על ידי ת'ור » 15 יוני 2015, 21:45

מספר 4. זה יהיה נחמד, אבל יש מספיק דברים חשובים יותר בשביל לא לדאוג לגבי זה, לפחות בזמן הקרוב.
איתיליבנה כתב:מצאתי את הטיעון המוחץ שמוכיח את הוגנות הנזיר: כל המקצועות בסל"ש מאוזנים, וויזארדס דאגו לזה, אבל לנזיר יש "איזון" כמיומנות מקצוע!

תגובה מהירה

שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.

שלח תגובה