• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

יש לי תלונה על פורום מבוכים ודרקונים

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
והיא, שאני חושב שהזדקנתי עליו. אני כבר לא זוכר את הפעם האחרונה שעניין אותי פוסט שם. זה התחיל במהדורה 4, ועכשיו כשיש את מהדורה 5 זה החריף עוד יותר. יותר מזה, אני חושב שכבר כל נושאי השיחה שקשורים לתיאוריית מו"ד ומו"ד גרסאת 3.5 די נוצלו. אפילו הפוסטים שקשורים לפ'תפיינדר (וגם הם נדירים) לא נוגעים אליי כל כך, כי הרפתקאות מוכנות מעולם לא עניינו אותי, ועוד לא ראיתי שם דיוני מכניקה.
האם ככה הרגישו אנשי מהדורת הקופסאות כשמהדורה 3 יצאה לשוק? האם אני וחבריי חובבי ה3.5 כבר לא רלוונטיים? האם המהירות האוירית של שתי סנוניות אירופאיות שסוחבות אגוז קוקוס מאפשרת להם לנפנף בכנפיהן 43 פעמים בשנייה??

ראשית אתה יכול להתמקד יותר בסיפורים ופחות במכאניקה, אבל לעניין מי שמשחק 3.5 כנראה כבר מכיר את השיטה היטב וספק שיש לו שאלות עומק.
אבל עדיין יש דברים חדשים מדי פעם ל 3.5, ואתה תמיד מוזמן גם לבדוק את 5 ;)

בנוגע להיסטוריה של מו"ד קופסאות, אני אישית אוהב מהדורות חדשות אז זה לא הפריע לי מעולם.

אני שמח לבשר שמצאתי לאן נעלמו דיוני המכאניקה- לקבוצת הפייסבוק של אגודת מגלי הארצות. יש שם המון אנשים שרק לאחרונה גילו את מו"ד 3.5 ויש להם שאלות שפה בפונדק שאלו בשנת 2004 בערך.
רק אתמול עלו שני פוסטים, שבאחד מדובר בנסיון יצירת גזע עם 4+ זריזות,גודל קטן, 4+ להתגנבות, יכולת להתגנב במהירות מלאה במחסר מופחת ויכולת להסתתר בירי במחסר מופחת... והשני עוסק בחיפוש אחר חפץ קסום שיאפשר לסייר להויל גילוי קסם לפי רצון.

בקיצור, או שאתה תעבור לשם או שנעביר אותם לכאן. מאחר והקבוצה שם עוסקת בעיקר באחוות מגלי הארצות (המשחקים הרשמיים בכנסים) נראה לי שיהיה קל להציע את הפונדק כמקום לעסוק בו במכאניקה שמיועדת למערכה ביתית.

the Nerubian אמר/ה:
אני שמח לבשר שמצאתי לאן נעלמו דיוני המכאניקה- לקבוצת הפייסבוק של אגודת מגלי הארצות. יש שם המון אנשים שרק לאחרונה גילו את מו"ד 3.5 ויש להם שאלות שפה בפונדק שאלו בשנת 2004 בערך.
רק אתמול עלו שני פוסטים, שבאחד מדובר בנסיון יצירת גזע עם 4+ זריזות,גודל קטן, 4+ להתגנבות, יכולת להתגנב במהירות מלאה במחסר מופחת ויכולת להסתתר בירי במחסר מופחת... והשני עוסק בחיפוש אחר חפץ קסום שיאפשר לסייר להויל גילוי קסם לפי רצון.

בקיצור, או שאתה תעבור לשם או שנעביר אותם לכאן. מאחר והקבוצה שם עוסקת בעיקר באחוות מגלי הארצות (המשחקים הרשמיים בכנסים) נראה לי שיהיה קל להציע את הפונדק כמקום לעסוק בו במכאניקה שמיועדת למערכה ביתית.
האמת שלהתקדם לעידן מסעות הגיבורים אולי יהיה קל יותר מלעבור מהדורת מו"ד.
טוב, ננסה.

חזרה