• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משתמש בפורטל

כן - ניסיתי להיכנס דרך המשתמש שלי בפורום,
אבל לא הצלחתי אז יצרתי אחד חדש בשביל הפורטל.
לא ברור לי למה זה כהה,אבל אני חושב שיהיה הרבה יותר טוב אם יהיה רק משתמש אחד,
מהרבה בחינות שאני לא יפרט כי אין לי כוח. תחשבו בעצמכם,מה יש? :p

הדרקון הכסוף אמר/ה:
כן - ניסיתי להיכנס דרך המשתמש שלי בפורום,
אבל לא הצלחתי אז יצרתי אחד חדש בשביל הפורטל.
לא ברור לי למה זה כהה,אבל אני חושב שיהיה הרבה יותר טוב אם יהיה רק משתמש אחד,
מהרבה בחינות שאני לא יפרט כי אין לי כוח. תחשבו בעצמכם,מה יש? :p
כלומר אתה רוצה משהו, ושאנחנו נבין לבד למה. לא נשמע משכנע במיוחד.

אבל אם כבר מדברים על זה, ככה יהיה אפשר לקשר בין הסוקר למשתמש הפורום באופן ישיר. ובין כותב הכתבה למשתמש וכו'. כך גם אנשים יוכלו לזכור שם משתמש אחד+סיסמא אחת לשניהם ולא באופן נפרד. וכמובן - אפשר לחשוב מתקדם עוד יותר ולהכניס לפורטל חלק מהפורום - דף תגובות לסקירה פורומי מתחת לסקירה וכד'. אבל האחרון פחות משמעותי.

תירגע,דראקמו.
זה היה בצחוק.
לא צריך שתבינו כלום.
אגב,אתה בעצמך מנית את הסיבות...
לא משנה. פשוט יותר נוח אם המשתמשים יהיו זהים,
אבל זה לא מעשי כמו שטומאץ' אמר.

דרקון כסוף - בכל צחוק יש יסוד של אמת.
מניתי סיבותי אך אם לא הייתי עושה זאת היו סיבותיך עלומות לעד. (לא שזה מאוד משנה)
ולא טענתי לרגע שזה מעשי. 5 יחידות מדעי המחשב לא מספיק בשביל שום דבר שקשור במחשב (אפשר לצאת משם בלי לדעת להשתמש בתוכנות מחשב בסיסיות כמו וורד ואקסל) ככה שאני לא יכול באמת לדעת על מעשיות.

זה סיבה היסטורית - כי התחלנו עם הפורומים ואז פתחנו את הפורטל מבלי לחשוב על הקישור הזה.
היום זה בעייתי, כי כבר יש משתמשים כאן ושם.
באופן עקרוני ניתן לבצע את הקישור הזה, או ליתר דיוק לאחד את רשימת המשתמשים לאחת - אבל אז עדיין יהיו כפילויות למשתמשים ותיקים - אם אני the oldman כאן, והאיש הזקן בפורטל, זה ישאר ללא שינוי. רק למשתמשים חדשים זה ישפיע.

באופן טכני קיימת אופציה כזו שבונים אתרים מאפס.
לאתרים קיימים זה הרבה יותר מורכב.
ולא בטוח שניתן לאחד משתמשים (כלומר, שני המשתמשים יעבדו בשני האתרים, אבל לא יהיה איחוד בינהם).

נ.ב. החתימה שלך ארוכה מדי.

היי. אני מנסה לפתוח משתמש אבל זה לא מקבל את המייל שלי שאני משתמש בו למשתמש בפורטל. אני צריך לפתוח מייל חדש בשביל זה?

חזרה