• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

היסטוריית הפונדק

הדרקון הכסוף

פונדקאי ותיק
אני אוהב לגלוש בעצים מעלי עובש בפונדק ואני מגלה עוד ועוד דברים ותקופות.
חשבתי שזה יהיה נחמד אם איזה משתמש וותיק (אבל ממש וותיק,כמו אולדמן)
יכתוב פה בעץ דביקכמה פרטים על הפרורום והשלבים שלו,משתמשים ידועים,בדיחות פנימיות וכאלה.
זה יהיה מגניב לדעת שחוץ מכמה עשרות נובים שמפציצים בסמיילים יש כאן באמת דברים איכותיים.
כאילו,אני אפילו לא יודע מתי הפורום נוסד :gah:

הפונדק נוסד ב-1999,
הפורומים ב-2003...
בקשר לכתוב על ההיסטוריה, זה איפשהו ב Todo list שלי, אבל זה לא יהיה ממש מפורט ברמת המשתמשים וכיו"ב - גם ככה זה בקלות איזה שעתיים כתיבה רק לתעד את האתר, הפורומים, החנות, ההוצאה לאור, רשת הפונדק וכמובן את ויני..

אל תטעו, פורומים מתקדמים לאט. זה שאין מאה תגובות בכל פורום בכל יום לא אומר שהפורום לא חי. אומנם, יכול להיות שהיו תקופות בהן הייתה פעולות יותר משמעותית, אבל קשה לשפוט אם זה מצביע על מגמה כלשהי.

אולדמן -
אחלה. נקווה שהטודו שלך יגיע בקרוב...

כל השאר -
לא הבנתי עדיין אם אתם בכלל רוצים דבר כזה.
לדוגמה,אין לי מושג מה זה מלחמת הספאם.
אני חושב שזה יעזור לפונדק עץ כזה. קודם כל,נוסטלגיה זה טוב.
שנית,יש פה הרבה תכנים שיכולים לשקוע.
שלישית,אולי זה יחנך כאן כמה אנשים. לפני שהצטרפתי רישמית חלפונדק חפרתי על העצים הישנים שלו,וממש ראיתי פה רמה שונה מעכשיו.
רמת הדיונים הייתה יותר גבוהה ונראה לי שהאנשים שם באמת התייחסו אחד לשני כמו משפחה.
שוב,אני לא בא לפה רק לבכות ולהתלונן. רק רוצה ללמוד מהעבר.

דראקמו -
אני לא רואה את הפונדק כמו קבוצת נובים שמפציצה בסמיילים.
אני גם לא נגד נובים,כי כל אחד היה כזה.
אבל.... חייבים להודות שיש אבל כזה. בואו נעלה את הרמה.

רמת הדיונים הייתה יותר גבוהה ונראה לי שהאנשים שם באמת התייחסו אחד לשני כמו משפחה.

משקפי נוסטלגיה anyone? אנשים לא התייחסו אחד לשני כמו אל משפחה. היה פי עשר יותר ספאם (תשאל את פלאפי :p ), היו ירידות אישיות הרבה יותר רציניות (תשאל את פלאפי ואת פנג הדרואיד) והמנהלים חילקו משמעותית יותר אזהרות. כן היו דברים מסויימים שעדיפים על היום, אבל אני לא חושב שאפשר להגיד שפעם היה טוב והיום לא.

בדיוק, זו לא הנקודה. אין דבר כזה תקופות שונות, יש דבר כזה אנשים שונים. האנשים היום מתנהגים בצורה שונה מאנשים שהיו בפורום בפעם, מסיבות כאלו ואחרות. זה לא צריך להדאיג אף אחד, אלא אם כן משתקפת איזושהי מגמה ברורה לרעת הפורום - ורעה כזאת יכולה להיות רק שיתוק הולך וגובר בפעילות שלו עד לקיפאון ממשי. וכרגע המצב רחוק מכך.

אני כמו כמה כאן מדיפים עכשיו.לפני שמנהל\ת הייתה סוגרת עצי משחקי תפקידים של נובים כמו אני לא יודעמה.
אנשים פה הלכו מכות.ואחרי חודש מאז שאני התחברתי חצי פורום איכותי הלך לזבל.

אני חושב שדינרבלו רומז שהומיניד נעלה לו עץ הרשמה במשחקים מקוונים

בכול מקרה, הפורום היום הוא מקום איכותי מאוד, יש כאן משתמשים מדהימים. אנשים באים והולכים, נכון, אבל עדיין זה נשאר פורום מעולה. אני לא חושב שיש כאן סיבה להתגעגע לעבר, יש סיבה להתגעגע אולי למשתמשים בעבר, אבל הפורום ממש לא צריך לחזור אחורה.

סליחה,אבל אתם דפוקים.
לא ברור איך מההצעה שלי לעשות עץ - היסטוריה הגעתם לזה שאני שונא את המצב בפורום.
פשוט תעשו טובה ועזבו את זה או תפתחו עץ אחר. זה ספאם.
אני הצעתי לעשות עץ של היסטוריית הפונדק,בדיחות פנימיות,משתמשים ידועים ופרוייקטים מובחרים.

חזרה