• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצעה: קצת יותר שפיות ביחס אליי

סטטוס
נעול לתגובות.

King Revange

פונדקאי ותיק
העץ קצת ארוך. תקציר:
א. קיבלתי אזהרה. נעלו לי עץ.
ב. חושב שהם לא קרו מהסיבות הנכונות.
ג. מבקש להסיר את האזהרה ולפתוח מחדש את העץ לדיון.​

[אני לא מנסה לחפור, זה דווקא די מעניין מה שכתבתי]

אתמול קיבלתי אזהרה מנהלית על תוכן זבל ופגיעה בכבודם של אנשים רבים:
The oldman אמר/ה:
רשימת האזהרות הבאה ניתנה ע"י סמכות של מנהלי פורומים ומנהלים ראשים.
אזהרה ניתנה בעיקבות הודעה ששלחת: https://www.pundak.co.il/forums/posts/587555

ספאם, ומעליב בערך את כל האנשים שמתעסקים ב LotR בפורום
בדיוק כתבת לי ה"פ שהפסקת להעליב אנשים....

האזהרה ניתנה על התגובה הזאת:
King Revange אמר/ה:
תנסה בפורום האורק. הפונדק מת, לפחות בכל הנוגע למיניאטורות.

במחשבה שנייה, גם האורק מת.
וככל הנראה נוגעת גם לעץ הזה:
https://www.pundak.co.il/forums/threads/33753

האזהרה ניתנה לי בהודעה פרטית בלי לפרסם זאת בעץ עצמו.

עכשיו, אני פשוט אגיד את מה שאני חושב בקצרה. אתם יכולים רק לנסות ולהשלים את החסר.

1. פתחתי עץ על צביעת תבליטים למשחקי מיניאטורות, משום שרציתי לראות כמה התעניינות יש לאנשים מעבר למשחק הגרוע של חיילים לא צבועים ונייר משבצות לבן. אוף דה רקורד, אני אמנם לא בונה צבאות, אבל יצא לי לצבוע כמה שולחנות משחק ברמה די טובה, ויחד עם כמה חברים אפילו צבענו משטח או שניים [רוב העבודה היא בד"כ עם להביור וקלקר והרבה סכינים, אבל זה סיפור לזמן אחר]. אין לי תמונות, וככל הנראה אחרי הכנסת האורחים הגרועה של קהילת המיניאטוריסטים פה, גם לא יהיו. אף אחד לא התעניין והמנהל המרומם התערב והודיע שמדובר בתוכן לא הכי רלוונטי לפורום. אותו המנהל אף הגדיל לעשות ושאל אותי בחוצפה איך יש לי זכות להעביר ביקורת על משהו שאני לא מיומן בו [לא מדויק בכלל, אבל בי נשבעתי, אני לא מרים מכחול אחד אפילו בכנסים]. ככה נראית ברכת ה"דרך צלחה" של חובבי התחום למישהו שמתעניין בו.
בערך במקביל, מישהו פרסם פה בקשה לקנות מיניאטורות של LotR. מההיכרות שלי עם התחום ומספר המשתמשים שמתעסקים בתחביב הזה, הצעתי לו לבדוק בפורום האורק, שהוא פורום מיניאטוריסטים דומה אך קצת יותר גדול. בזמן האחרון הוא משום מה לא פעיל עוד פעם, אבל כל השחקנים שהיו בפונדק עברו אליו, אז גם זה משהו. אין מה לעשות ואי אפשר לטייח את זה - הפונדק הוא פורום קטן, ועולם המיניאטורות הוא תת-פורום עוד יותר קטן. "קטן" ו"מת" ו"גוסס" בערבוביה. נכון, בשנה-שנתיים האחרונות מישהו הרים פה כפפה ושיקם את הנגיעה של הפונדק בתחום המיניאטורות. ואפילו התחילו להתעניין בזה משהו כמו עשרה אנשים, שזה יפה יחסית להגירה השלילית שהייתה פה בשנים עברו.
פתאום חשבתי על זה שגם לעולם המיניאטורות וגם לפורום האורק יש מה לתרום זה לזה, ואולי כדאי שהם יתאחדו. אף אחד לא אוהב להתאחד - כל אחד נעול על העמדות שלו וצווח באימה ש"אין קשר" בין האורק לפונדק, מה שלא ממש מדויק - אמנם ההתעסקות האובססיבית בבניית צבאות מסוג מאוד מאוד מאוד מאוד מסוים קצת הרחיקה ומידרה אנשים מ"עולם המיניאטורות", אבל לאורק יש הרבה ניסיון ועדיפות במספר שנות הוותק, מה שכנראה אומר שיש להם טיפים מגניבים. הפונדק הוא אמנם דם חדש, אבל הוא נישתי לאללה. שני הפורומים ביחד מתים כמו בול עץ. הפעם האחרונה שמישהו הגיב שם הייתה לא מזמן, אבל אין שם שרשורים ארוכים, רק הודעות עדכון קצרות. משהו מת בארץ ישראל.

2. לפיכך, הצעתי איחוד והסברתי בצורה די פשוטה שגדול זה טוב יותר, ושלהכיר וורהאמר לא יהרוג את שרה"ט או את ההוביט. נעניתי בסירובים ובשלילות, ובצעד שאני לא ממש מופתע ממנו, אותו מנהל ממקודם פשוט סגר את הדיון באלימות ונעל את העץ. מכעיס אותי שמכעיס אותי. זו לא הפעם הראשונה שאני מתכתש איתו. יש לנו היסטוריה משותפת. בכל פעם, יורדים לחיים שלי עוד יותר. פעם אחת אמרתי לו "תרגיע ומהר" וקיבלתי על זה אזהרה מטומטמת. בפעם אחרת הוא פוצץ רעיון שלי לפתוח איזשהו משחק מקוון, לא משנה איזה. והפעם הגענו לשיא העליבות. אני חושב שבכל פעם מתקטננים איתי עוד יותר. אין דרך אחרת להסביר את זה שכשפארסק מטנף לי עצים וכשגזר קדוש מנפנף בפרופגנדה אתאיסטית, לא עושים להם כלום, ואילו אני, שבסך הכל התעצבנתי על איזשהו משתמש ואמרתי לו להרגיע עם האיומים שלו, חטפתי על זה אזהרה. כן, עכשיו אני נמצא במסע שכנועים להקים לתחייה את המשתמש הקודם שלי, Ashardalon. ולא, אני לא אסתום את הפה, גם אם זה אומר שאולדמן פתאום יחליט שלא ולא צריך וגמרנו. המשתמש הזה לא שווה את ההתנהגות הכנועה שאני נדרש להציג.
האזהרה הזו היא בשורה חדשה בתחום חוקי התוכן. בכל פעם החוקים נוקשים יותר לגביי, בכל פעם הגסות שבה מבוצע המהלך רבה יותר. קודם כל, פתאום אולדמן התעורר והחליט שההודעה שלי הייתה ספאם. 50% מההודעות בפורום הבזאר הן כאלו - המשתמש חולק מידע כללי בדבר הדעה שלו לגבי משהו מסוים או תחום מסוים, ואח"כ מציע חלופות. האם היה פה ספאם? לא. זה תקדים - בכל כך הרבה עצים אחרים שנפתחו קודם היו משתמשים שכתבו הודעות בדבר איכות של מוצרים או מקום לקנות אותם. אף פעם לא ננעלו על זה עצים או חולקו אזהרות. אני הראשון, ככל הידוע לי.
האזהרה הזו היא גם בשורה חדשה בתחום חוקי הנימוס - העלבתי קהילה שלמה בכך שאמרתי לה את האמת! קראתי לפורום שלהם מת! קיללתי להם את האמא! פרצתי להם למחשבים! שרפתי להם את הרזין! תכף אני אגיד להם להרגיע ומהר! העולם הזה משוגע לגמרי!

3. אני עייף. ברצינות. ואני רוצה לספר לכם למה אני עייף. ראשית, תדעו לכם שאני מספר את זה כי פעם היה פה פורום שיתופי, שאנשים הכירו אחד את השני בו, והיו צחוקים וחברויות. לא היה ניכור, או חלוקה לקבוצות, או כל החרא הזה. נכון, היו יריבויות והיו צעקות והיה משתמש אחד בשם כף האווז, אבל זה לא מנע מהפורום להיות הרבה יותר קהילתי ממה שהוא היום [פלטפורמה פרסומית לואנור, איי הסערה וגיימס וורקשופ. לא אישי. פשוט עובדות]. בתקופה האחרונה אני מנסה לצאת מהעולם הוירטואלי ולהתחיל להיות בן אדם. לא שהאבחון החדש שלי כאוטיסט עוזר למישהו או למשהו, או שמלחמת ההתשה שלי עם הצבא מסייעת [וזה בכלל לא קשור לאבחון. לא ממש הצהרתי על זה. הם פשוט בירוקרטים מניאקים], אבל אני מסתכל קדימה ואומר: בעוד כך וכך שנים, אני לא רוצה לשבת באיזה כיסא מרופד ולכתוב רוב הזמן שלי על שטויות. ואני מנסה. ברצינות. כושר וכל החרא הזה. וזה גם אומר שאני מנסה להפוך את התחביב הזה למשהו קצת יותר ממשי - להריץ משחקים לשחקנים אמיתיים בחיים האמיתיים, לכתוב ספר, לעשות או לשלם כסף, לעבוד עם אנשים שאני סומך עליהם ושראיתי אותם. הקריסה של סייראנוף הייתה אחד מהדברים שהכי עיצבנו אותי, אפשר לומר. אני כותב עולם שלם, עובד עליו, מתגבר על סכסוכים ובסוף מסתבר שהלדין בכלל שונא אותי! איזה בזבוז של זמן [עזבו, לא נפגעתי. זה פשוט בזבוז אדיר של זמן ועבודה. ולא, לא הייתי צדיק תמים בסיפור הזה. לא משנה, דוגמא לעבודה שהשתבשה]. ואני עוד קיבלתי מיילים ממארגני הרצאות מג'נקון. רגע רגע, זה קשור לסיפורים ולשטויות שהיית מספר ושאתה עדיין מספר? לא. סיפורים זה כוח, למרות שהוא כוח מהסוג הלא נכון. מנסה להימנע מזה, אבל עדיין נהנה להתעלל באנשים שמגיע להם. תחי המהפכה.
בכל אופן, אני עייף. אני לא רציתי בכלל לפתוח את העץ הזה. רציתי פשוט לעבור על זה בשתיקה, ולהתגלגל הלאה. אבל אני לא יכול. זה מרגיז. אני מנסה להזכיר לעצמי שזה לא בסדר, למרות שזה פשוט טיפשי להתעכב על אזהרה וירטואלית שניתנה למשתמש וירטואלי ואין לה שום השלכה כמעט. אני מזכיר לעצמי שזה לא הוגן. זה אישי ואל תבלבלו לי את המוח ביחס שווה לכולם. פסקיטייגר אמר לי פעמיים שנפתחו עליי כמויות של עצים בפורום מנהלים, וראיתי את זה בעצמי בכמה הזדמנויות. כבר ב2008 עידנש [משתמש ממזמן] הכריז שאני סתם צבוע או משהו כזה ופתח על זה התערבות. עזבו. עשיתי הרבה צרות, אבל מי שמולי אף פעם לא נשאר חייב. אין פה צדיקים מרובים. אני יכול לספר על כסאח שהיה לי כמעט עם כל אחד שהיה מספיק וותיק פה.
וכן. אני רואה בעצמי משתמש וותיק. אולי לא "עמוד תווך בקהילה", אבל דמות משמעותית שלאט לאט כולם מכירים. עם רוי אני לא בקשר טוב לאחרונה, אבל באופן כללי אני רואה בעצמי אב רוחני בשבילו. קומוניזם וזה. חשבתי על להיות משגיח פורום במ"ת כללי, אבל אני לא כל כך סגור על זה. בטח כולם יגחכו עכשיו, אבל נראה לי שצבע ניאון ירוק יכול להתאים לחליפה החדשה שלי. ועם כמות הזמן שאני מבלה פה [שלא מרצון. כמו שגיליתי בדיעבד, אני נורא נהנה מלשבת על כיסא ולא לעשות שום דבר מוחשי למשך שעות על גבי שעות], אני חושב שאני יכול למחוק עצים של בוטים, לחלק אזהרות וכל זה. זה יהיה נחמד לקבל תואר מנהל ביחד עם המשתמש הקודם. אבל אני לא חי באשליות.

בגלל שהעץ הקודם נסגר כי אולדמן לא הבין את המטרה שלו, אני אבהיר את המטרה שלי הפעם:
א. תורידו לי את האזהרה. החמרתם הרבה יותר מדי ואין שום סיבה לעשות את זה. אולי אף אחד פה לא חושב ככה, אבל אני כן. אין בה צורך והיא לא לימדה אותי שום דבר חוץ מזה שאתם קטנוניים מאוד.
ב. תפתחו את העץ מחדש לדיון. הקול שלי לא באמת נשמע - רציתי לשמוע את רחשי ההמון ואז להגיד את דעתי המלאה, כדי להתאים את עצמי אל האחרים.
ג. תחזירו לי את המשתמש הקודם [אופציונלי, למרות שאני מאוד רוצה]. יש לו ערך סנטימנטלי עבורי. קינג ריוונג' לפח, תחי אשרדלון.
ד. אני רוצה להיות משגיח פורום בשולחן העגול [אופציונלי]. אני בטוח מבין באחד מהדברים האלה אפילו קצת. ונמאס לי להיות משתמש וותיק. בא לי למחוק בוטים בעצמי! יש לי קצת ידע כללי בדברים כמו התכסחות עם אנשים, חוקי נימוס [היי אתה שם, תרגיע ומהר], וכולם פה מכירים אותי. אולי הניהול יעזור לי להיות קצת פחות תוקפני [כי לחלק אזהרות זה הרבה כוח יחסית למה שיש לי עכשיו, ואנשים ייזהרו ממני - וככה אני אלמד להיזהר מהם!]. השולחן העגול קורא לי. כשאני אהיה ירוק, אני אוכל להגיד שטויות ואנשים יהיו חייבים להאמין לי! לא, באמת, רגע. אני באמת רוצה להיות משגיח בשולחן העגול. יש לי כמה תוכניות לגביו. אני חושב להעביר אותו קצת מהפך, לעשות אותו יותר אטרקטיבי, למשוך לכאן יותר אנשים וכולי. יש לי רעיונות, ותמיד אומרים שקודם כל תוכיח את עצמך ואחר כך נדבר על זה - אני חושב שהוכחתי את עצמי מספיק, ולא רק זה - אני יכול להוכיח את עצמי שוב.
ה. תכירו בעובדה שחלק מההתנהלות שלכם מולי היא אישית. כי לפעמים אתם באמת מתייחסים לאשרדלון ההוא, ולא למשתמש מס' 138777 שעבר עבירה על חוקי הפורום. אוקיי, אולי זה מוצדק, אבל מצד שני, למה להתחבא?
ו. מנהל יקר שבכל פעם אני קורא לו בכיין וסנוב, שלום. אני עדיין חושב ככה. אני חושב ככה כי בכל פעם אתה מדגים מחדש את היכולת שלך להיות המסכן, הקטן, האנדרדוג, הזה שמפריעים לו, הזה שתוקפים אותו, וככה להביא לכך שאני נדפק [ויש לי שלוש דוגמאות להביא לך, אם אתה רוצה]. אז תפסיק עם זה. אומרים עלייך שאתה נחמד מחוץ לפורום, אני ממש לא מבין את הניגוד שיש בין המציאות לבין כאן ועכשיו. עבדתי איתך ועבדתי מולך, ואף פעם לא הפסקת עם הקטע הזה של "תעזוב אותי, אתה כזה רשע!". אז תפסיק.

לא מצפה שמישהו כאן יהיה בעדי, אבל שיהיה. מי איתי?

*שתיקה*

יחי.

נדבר.

ואל תנעלו לי את העץ רק בגלל שזה לא נוח לכם! אם אני גורם לכם כאב ראש, דברו איתי בפרטי על זה. תסבירו לי את הצד שלכם, ואני אשתדל לעזור. אבל אם מישהו מחרפן אותי, אני אתחרפן עליו בחזרה. אולדמן, מישהו אמר לי שפעם אחת יצאתי פה על כמה אנשים בזמן שבדיוק חזרת מחופשה ביוון. א' לא ידעתי, ב' זה כנראה הגיע להם [מאז 2009 הפסקתי לצאת על אנשים בלי סיבה], ג' זו דוגמה מצוינת להתנהלות האישית מולי.

כמו שאמרתי. יש לי הרבה מה לומר למיניאטוריסטים, אני עדיין חושב שאיחוד הוא אופציה טובה, ואני רוצה להגיד את זה בפורום שלהם, ולא כאן. אני חושב שהאזהרה היא פשוט טיפשית ולא רלוונטית ומטעמים טכניים ביותר [כדי שלא יצטברו עוד אזהרות טיפשיות מהסוג הזה ופתאום באן אקראי] אני מבקש להוריד אותה.

בעז"ה נעשה ונצליח.

אסיד, תהיה איתי.

אתמול חבר קרוב אמר לי שאני לא עומד על הנקודות שלי מספיק. שאני מתקפל מהר ("זה לא גברי"). לא מעניין אותי מה גברי, אבל הוא צודק. אני באמת נסוג מהר מדי.
לפני התגובה תדע שזה לא בא מנקודה רעה. לעולם אשאר בנך הרוחני.

אם תשים לב, אולדמן לא נתן לך אזהרה על "תשתלבו, יאללה". הוא נתן לך אזהרה על זה שלקחת מאמץ של אנשים וזרקת אותו לפח בפטירה מיוחדת של "הא, הם 10. למי אכפת? לא לי". אז התעצבנת שיש תגובת נגד. תתעצבן. עצם זה שקמו פה אנשים לומר לך שאתה טועה כבר מוכיח שיש פה כמה שפגעת בהם ושאכפת להם מהשם הטוב של פורום המניאטורות. בלי קשר לגנדלף ולמריבות שלך איתו (אני לא עומד להיכנס לזה, אבל אני לא חושב שהוא מה שאתה אומר עליו) אני יכול לומר שזה עצבן אותי ויאללה, זרוק לקערה גם פגע בי.

אז כן, האוכלוסייה פה היא לא כמו של האורק. זה כמו שתציע שהם ישלבו שם את פורום מו"ד עם שלנו כי שלהם לא פעיל. אני לא אכנס ללמה לא לשלב, אני רק אומר את זה שלא קיבלת את האזהרה לחינם ושכן פגעת פה באנשים, בכוונה או לא בכוונה.

בקשר ל"אני לאחרונה לא ביחסים טובים עם רוי" - אני חי. יש לי חברים גם בעולם האמיתי... אני לא מסנן אותך או משהו.

קינג, אני מעריך אותך מאוד בתור משתמש פה, אבל כמו שהמנהלים הודו שהם טעו עם "תרגיע ומהר", אתה טועה פה. התכוונת, לא התכוונת, פגעת פה באנשים. המינימום שאתה יכול לעשות זה להתנצל.

יש כבוד בסיסי למשתמשים אחרים, את האזהרה קיבלת לא על העץ איחוד, שהוא אולי מעליב אבל איכשהו עוד הגיוני, למרות שלא במקום, אלא על ההודעה למשתמש חדש יחסית ששאל איפה לקנות מיניאטורות.
לא נתת לו תשובה, אלא רק ספאם טהור.
כשאתה כותב למישהו ששואל לגבי רכישה של מיניאטורות, שאין לו מה לשאול פה, ואין לו מה לשאול באורק, אתה בעצם כותב הודעה ריקה מתוכן = ספאם.
מעבר לזה, זה תגובה מגעילה.
זה כמו שכל פעם שתכתוב עולם מערכה/פרוייקט שממה / אחר, אני אכתוב לך בתגובה "עוד פעם אתה? ראינו את הנינג'ות שלך, הן מעפנות. העולמות שלך משעממים, הייתי אומר לך לכתוב במקום אחר, אבל גם שם זה יהיה אותו דרעק".
וזה מבלי שהייתי בכלל משחק משחקי תפקידים, אלא סתם חובב מדע-בידיוני.

KING REVENGE:
1. חיילים לא צבועים ונייר משבצות לבן? (טוב, הם אכן לא צבועים, אבל למה משבצות?)
לא כל השחקנים בפונדק עברו אליו. רק אלה שמשחקים warhammer ואחרים. אנחנו נשארנו קהילת שרה"ט מגובשת אחת.

2. אני אגיד לך את האמת - אם תקנה לי מיניאטורות של warhammer אין לי בעיה ללכת גם לאירועים שלהם. אבל אני מעדיף שרה"ט ואני לא מתכוון לבזבז כסף על 2 צבאות. ולהגיד שהפורום מת זה לא רק מעליב, זה גם מרחיק מפה אנשים. לא אכפת לי מהעלבון, אכפת לי מהרחקת אנשים מהקהילה.

3. אתה עייף? לך לישון, תקום מחר. ותאכל טוב. ככה מקבלים אנרגיה. ואז תחזור לפה ותמשיך להגיב, כי הדיונים שלך מעניינים. פה זה לא פורום שיתופי? לא מכירים אחד את השני? אין צחוקים? הצחקת אותי. אני לא יודע מה היה פעם, אבל לדעתי האווירה פה אחלה.
וכשתכתוב ספר, אני אשמח אם תגיד פה משהו. אני ארצה לקרוא את זה.

אז מטרות:
א. אני חושב באופן אישי שלתת אזהרה על תגובה שמרחיקה אנשים מהפורום זה לגיטימי לגמרי.
ב. אני לא חושב שאיחוד קהילות יהיה יעיל במיוחד במקרה הזה. כמו שאמרו לפני, אנחנו הפורום היחיד בארץ של שרה"ט. ולא, אנחנו לא יכולים "פשוט ללמוד warhammer". אין לך מושג איזה סיבוך זה להחליף צבא.
ג. לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא!
טוב, נו.
ד. לא אמרת שאתה רוצה להשגיח במ"ת?
ה. אתה רוצה שיתיחסו אליך כמו לבוט? או כמו לאיש 138777? אני לא חושב.
ו. די. עם. הירידות. האישיות.

אמרתי איתך "יחי".
נדבר.

---
+1 לרוי.

תגובה גדולה מחר. כרגע חשוב לי להעיר לאולדמן על משהו. ראשית, לא אמרתי שהמשתמשים שמרכיבים את הקהילה הם דרעק, אלא מספרם, שלדעתי הוא זעום, הוא דרעק. אין המשל דומה לנמשל. שנית, שמעתי כבר אלף פעם את המנטרה על זה שאני יוצר משעמם ובנאלי וקלישאתי. אני עכשיו עובד עם ננסק והוא אמ. לי את זה בפנים. לא נעלבתי. הוא לא ניסה להכניס לי. יכול להיות שיש בזה מן האמת. מה שחשוב הוא לא מה אתה עכשיו, אלא לאן אתה יכול להגיע. והצעתי להם איחוד בדיוק מן הסיבה הזו.

אמשיך להילחם, פשוט כי אין לי ממש ברירה. לא צדיק, אבל גם לא שותק. עדיין חושב שראוי לניהול ולמשתמש הקודם.

אדוני היקר, הבעיה היא בך ולא באף אחד אחר.
ברגע שתשנה את הגישה שלך, יתחיל להיות שינוי. יעברו כמה חודשים, ואומנם אלא שכבר לא סובליםפ אותך ימשיכו להתנהג אליך באותו אופן, אבל רוב הפורום ישנה את הגישה שלו.
בהצלחה.

נקסטרול-אני בהחלט מסכים אתך, זה לא משנה באיזה משתמש הוא נכנס.
אשרלדון הועף מהפורום בגלל ההתנהגות שלו פעם אחת והתנאי לחזרה שלו הייתה שהוא ידבר עם אולדמן.
https://www.pundak.co.il/forums/threads/29485
במקום זה, הוא החליט שלא אכפת לו מה המנהלים אומרים ופתח משתמש חדש.

אם כבר, אני אשמח לדעת למה לא נותנים גם למשתמש החדש שלו (ולכל המשתמשים שהוא יפתח) באן עד שהוא ידבר עם אולדמן.

אוקיי. מי עוד רוצה שאני אלך או אהפוך לבן אדם אחר לגמרי?

ספרתי חמישה. אסיד, מרתוס. פארסק, כאוסבלאק, הלדין.

אני לא רוצה שתלך ולא רוצה שתהפוך לאדם אחר. זה לא משנה לי (למרות שאני כן חושב שיש לך פוטנציאל להיות משתמש תורם וחשוב כאן בפורום).
אני רק אומר שאם אתה רוצה גישה שונה כלפיך, אתה צריך לשנות את הגישה שלך כלפי כולם.
מצידי תמשיך כמו שאתה, אבל אל תתפלא שזה היחס שאתה מקבל מאנשים כאן.

אתה לא מציע משהו אחר. אתה רוצה שאני אפסיק להיות איך שאני, וזה אומר שאני אשתנה לגמרי. וזה יות. מדי. זה בדיוק כמו להגיד לי ללכת.

זה לא לשנות גישה. זה למחוק בן אדם.

King Revange אמר/ה:
אתה לא מציע משהו אחר. אתה רוצה שאני אפסיק להיות איך שאני, וזה אומר שאני אשתנה לגמרי. וזה יות. מדי. זה בדיוק כמו להגיד לי ללכת.
יש הבדל בין ׳טוב, אז אתה רואה את כל מה שאתה עושה? אל תעשה את זה׳, לבין ׳רוב מה שאתה אומר זה בסדר, אבל הרבה פעמים דווקא הניסוח שלך והצורה שאתה אומר דברים הם מה שמפריע לאנשים, ולא דווקא התוכן. אולי אם תכתוב תגובות פחות אגרסיביות, יהיו לך פחות התנגחויות עם משתמשים אחרים׳.

לא, אני אומר לך שאם תמשיך להתנהג כמו שאתה מתנהג אתה תמשיך לקבל המון גישה שלילית מהמון אנשים.
אתה יכול להחליט להיות נחמד ועם הזמן היחס אליך ישתנה, אתה יכול להשאר ולא להשתנות אבל היחס אליך לא ישתנה, ואתה יכול ללכת.
אין פיתרונות קסם, אם אתה רוצה לקבל גישה שונה אתה צריך לשנות את הגישה. אם אתה רוצה סבבה, לא רוצה גם סבבה.

(לא מבין מה הבעיה בלשנות גישה, זה כולה פורום ואתה יכול לקרוא את ההודעות שלך 12 פעמים לפני שאתה שולח אותם ולערוך לפי הצורך, ואפילו לא לשלוח)

אה כן, וגם מה שגאלאן אמר :p

הבעיה היא באידיוטים שמרתיחים אותי בהערות שלהם שאגב על הרבה פחות מזה מכניסים לי. הבעיה היא באנשים שבאמצע דיבור מחליטים לחתוך. הבעיה היא בעצבים שאני תופס פה ולא אכפת לי שאתה חושב שזה לא מוצדק.

אין דחיפה חזרה בלי דחיפה קדימה. ועברו כבר עשרות פעמים שבהן ניסיתי לעשות את זה. זה לא עבד. בכל פעם לא הבינו את הסימן, והמשיכו להכניס לי.

אין מה לעשות. בן אדם לא יכול לקום ביום אחד ולומר "אני אדם שונה" ולצפות ליחס שונה מכולם. אמרתי שזה יהיה תהליך של חודשים עד שהיחס אליך ישתנה.

אם אתה באמת כ"כ מתעצבן מאנשים כאן כמו שאתה מתאר בפוסט שלך, אני ממליץ לך להרגע. שמע קצת ראגיי, שב רגל על רגל, ותיקח הכל באיזי. זה כולה פורום ברשת ואין לך מה לרתוח על אנשים כאן.
תצא מנקודת הנחה שכולם סתומים, וככה לא יעצבן אותך ההערות הסתומות שלהם, כי הם רק מוכיחים את מה שאתה חושב.
אם הפורום מכניס אותך לעצבים אתה מפספס את כל המטרה שלו, שהיא להנות.

תתחיל מלעשות סוויץ' בראש בשביל שהפורום לא יעצבן אותך יותר, משם הדרך לקינג חדש קצרה ממה שנדמה לך.

גאלאן: חחחח אחרי שמארו מנצח את ריין 4-2 והופך לאלוף הOSL הכי צעיר בהיסטוריה (כולל BW) לא יכולתי שלא להכניס אותו לשם (במיוחד שמבחינתי הוא מספר 5 גם ככה כבר המון זמן). אבל אין מה לדאוג, הפינה הזאת תעלם אחרי שאינוביישן ינצח את הגמר הגלובלי של העונה פעם שניה ברצף :p

אוקיי. בוא ניתן לזה צ'אנס. אני מוכן להירגע.

אני רוצה הבטחה. כשמישהו מקלל לי את הצורה, קורא לי בשמות גנאי ורוב הזמן מטיל ספק בשפיות שלי (ואני יכול לעזור בציטוטים), מישהו צריך להגיב. וזה לא יכול להיות אני, נכון?

אני עייף. ואם זה מה שצריך, בסדר.

יודע מה קינג? אם אתה באמת הולך לדאוג לזה אני אשלח כל פעם באופן אישי את התגובה המדוברת לדניאל באימייל, אבל רק אם אתה מתחייב

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה