• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חגיגות המאה (סקירות) בפונדק!

הגענו לרגע המאושר שבו אנו מציינים מאה סקירות שונות באתר :)
אפשר לראות את הפוסט שמדבר (חופר) על זה, או פשוט לקרוא את הסקירות עצמן בקישור -
http://www.pundak.co.il/

וכמו תמיד, נשמח לעוד סקירות.

אני לא מאמין שצנזרו אותי! די לסתימת הפיות! להלן הנוסח המשופץ המקורי:

שוכני הפונדק, אורחים וטרולים בוערים!

השבוע, אנו מציינים הישג שלא נראה כמותו בפונדק!!1!1! - מאה סקירות באתר(!!!אחד!) למשחקי-תפקידים, מבוכים ודרקונים, שלל משחקי לוח ושלל מלחמה. הסקירה הראשונה פורסמה בפונדק החדש בינואר 2008, והאחרונה התפרסמה רק לפני שלושה ימים, for great justice!
הסקירות מציגות בפניכם שלל משחקים, חדשים וישנים. אנו עושים את מיטב המאמצים בכדי שהסקירות שלנו יציגו את המוצר באופן ברור ומפורט, ואת חוות הדעת של הכותב עליו, כך שתוכלו לבצע את הרכישה הנכונה עבורכם ולרדת עליו בפורום. לפעמים זה אפילו עובד.

אני אנצל את ההזדמנות בכדי לצלול קצת לתוך המספרים מאחורי הסקירות שלנו (לכל ההומנים בינכם, אפשר ללכת לישון):

מתוך ה- 100 סקירות שיש בפונדק נכון להיום, 78 הם של משחקי-תפקידים, 40 הם של מאכלי ים ,21 של משחקי לוח ועוד אחת של ספר קריאה של הממלכות הנשכחות. כן, זה 140 סקירות מתוך 100. 140% baby!

במשחקי תפקידים, הדגש הוא בעיקר על מבוכים ודרקונים מכל המהדורות: יש 2 סקירות שמתאימות לכל מה', 13 סקירות של מו"ד 3.5, 20 סקירות של מו"ד 4, 10 סקירות של מוצרי ק20 ולבסוף גם 2 סקירות של פת'פיינדר. זה רק מראה לנו שהמהדורה הרביעית הכי טובה, ואת כל השאר אפשר לזרוק לפח.
למי ששנאתו לק02 לא יודעת גבול, יש לנו סקירות ל-25 שיטות שונות של משחקי תפקידים, החל בנשגבים ועולם האפלה, וכלה במשחק התפקידים של שיר של אש וקרח ו Warhammer. אבל שנינו יודעים שזה לא ממש משנה את המכירות, כן? wink wink, nudge nudge.

כאתר ישראלי סקרנו כל מוצר שיצא לאור בעברית בשנים האחרונות, גם מוצרים מתורגמים למבוכים ודרקונים, וגם מוצרים מקוריים בעברית כגון איי הסערה, חץ הזמן, א.א.א., מלחמת אבות ועוד. מה שלא נקריב בשביל מדינה.

במשחקי לוח וקלפים, שש מתוך 21 הסקירות הם של משחקי קלפים, והיתר משחקי לוח רגילים. הסקירות כוללות משחקי משפחה כגון האי הנעלם ומתיישבי קאטאן, וגם משחקי hardcore כגון פורטו ריקו וRunewars עם חוברות חוקים באורך הגלות שלוקח יותר זמן ללמוד אותם מלשחק אותם. hardcore, אמרנו.
בשנתיים האחרונות היה גידול משמעותי בכמות הסקירות למשחקי הלוח, במקביל לצמיחת התחביב בארץ, כשצמחנו מ-6 סקירות ל-21 סקירות, והיד עוד נטויה. אין כמו לבלבל קורלציה עם קזואציה.

לא פחות מעשרים ואחד כותבים שונים הגישו סקירות לאתר עד היום, מגוון רחב של דעות, לכל הדעות. 21 מהן, לכל הפחות.
בחלוקה לשנים, 3 סקירות פורסמו בנתיים ב-2013, 16 ב-2012, 17 ב-2011, 6 ב-2010, 7 ב-2009, 23 ב-2008, ועוד 28 קודם לכן.
בראייה לאחור, מדובר באוסף הסקירות הגדול ביותר בעברית למשחקי תחביב, למיטב ידיעתי, וכזה שמציע משהו לכל אחד. וכל מי שאומר אחרת הוא [irresistible salesman spirit, go! ] שקרן מתועב, בוגד סמולן ומדקדק בכתיב וניקוד!
כן, בדיחת נשגבים. I went there.

לסיום, גם אתם מוזמנים להגיש לנו סקירה פרי עטכם - כל מה שעליכם לעשות זה להרשם לאתר, ותופיע בפניכם האפשרות בתפריט מצד ימין.
אבל לא אחת על מאכלי ים. יש לנו מספיק.

rui אמר/ה:
הסקירה של פסקי הרגה אותי... :lol:
שמח לראות שהפונדק הגיע להישג מרשים שכזה, מי ייתן עד 200! :)
260, שיהיה עגול
plasmid אמר/ה:
אני חושב שאולי אני יעשה סקירה על מאכל ים רק בגלל מה שפסקי כתב
לך על זה!
יש לך לפחות קורא אחד

חזרה