• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רעיון ללחימה נגד בוטים.

Mek31

פונדקאי ותיק
עקב הבוט שתקף בבזאר ובפורום משחקי לוח עלה לי רעיון.
משתמש שדווח על תגובות שלו יותר מפעמיים לא היה מסוגל לכתוב הודעות על שמנהל יבדוק את זה.
או שהוא פשוט יצטרך לענות על איזה שאלה דבילית כדי לכתוב את ההודעות שלו.
זה יאפשר למשתמשים לנטרל באופן זמני בוטים שנכנסים לפורום עד שמנהל יכנס ויסדר את הבלגן.

רעיון יותר טוב:
אתה כותב הודעת ספאם, אני ודון מדווחים עליהם ואז לפני כל תגובה שלך אתה צריך לענות על שאלה כלשהי עד שמנהל בא ובודק מי אתה (ומסיר את ההגבלה או חוסם אותך)

idansh אמר/ה:
רעיון יותר טוב:
אתה כותב הודעת ספאם, אני ודון מדווחים עליהם ואז לפני כל תגובה שלך אתה צריך לענות על שאלה כלשהי עד שמנהל בא ובודק מי אתה (ומסיר את ההגבלה או חוסם אותך)
יותר טוב.
מתי פסקי או אולדמן יעברו על העץ הזה?

ואולי דניאל לא יהיה עצלן ויכניס את מה שאמרתי כבר מזמן, שזה פשוט בקשה לכתוב מילה ספציפית כלשהי בעברית שאף מערכת בוטים לא יודעת לפרוץ כי אין שם מה לפרוץ מלכתחילה.
למשל, "מבוכים ו: [תיבת טקסט]"

הרעיון של הדווח יכול לעבוד במידה ויהיה בדווח אופציה לדווח על "בוט".
ברגע ששלושה משתמשים מדווחים שזה בוט זה די בודאות.. בוט. ואז הוא פשוט מושעה עד שמנהל יאפשר לו לכתוב שוב.
אפילו אם 3 משתמשים יחלטו להתנפל על מישהו בכוונה, הוא ישוחרר תוך כמה ימים והמשתמשים האלו יענשו.
ואז לא צריך שאלות ולא צריך כלום.

גם בפורום המגדל הלבן היתה לי פלישה לא קטנה,
האחרון היה בוט שזיהם גרם פורומים אחרים בהודעה על זהב לא חוקי של WOW או משהו כזה.

וזה עתיד לגדול, כי המפיצים של זה מוכרים כתובות אחד לשני.

הבעיה היא שחלק גדול מהבוטים הם משתמשים לא רשומים, ואז אין ממש מה לחסום.
אבל הרעיון של שאלה בעברית - לפחות למשתמשים לא רשומים הוא רעיון טוב. באמת סביר להניח שמערכות מחו"ל לא יתאמצו יותר מדי כדי לפרוץ אותה.

חזרה